Kai pro langą jau ima žvilgčioti vidurdienio saulė, pats laikas bent trumpam pabėgti iš biuro ir traukti pietų su kolegomis. Juk trumpa kavos pertraukėlė, kurią švedai vadina „fika“ – puikus planas drauge pailsėti, net jei kava į valgiaraštį neįtraukta. Šį kartą kartu dirbančių draugų trijulė nutarė iškeisti oro kondicionierių į veją kedenantį vėją ir pietų iškeliavo ne į artimiausią kavinę ar restoraną, o ant pievelės miesto centre. Kviečiame prisijungti ir jus!

Daugiau informacijos apie HÅMÖ ir kitus lauko baldus rasite pirkėjo gide.
Komfortas keliauja kartu
Išsitiesti, atsipalaiduoti ir apie nieką negalvoti – štai ką mes vadiname tikru komfortu. Ir net jei turite tik vieną laisvą valandėlę, privatų poilsio kampelį su kolegomis galite susikurti (ir nusinešti) bet kur – kad ir šurmuliuojančiame miesto parke. Lengva sulankstoma kėdė HÅMÖ padės nuimti pečiuose ir mintyse susikaupusią įtampą, o ryškus skėtis apsaugos jūsų pavasario puotą nuo smalsių akių ir kartais įkyrių saulės spindulių.
Nuosava pieva
Parko pievelė sausakimša? Nesijaudinkite – žalią plotą savo iškylai taip pat galite atsinešti iš biuro. Patieskite ant žemės minkštą užtiesalą VÄGMÅLLA, pridėkite ryškių pagalvėlių SOMMARASTER ir turėsite nuosavą žydinčią pievą, kuri tobulai tiks dalintis vaišėmis ir mintimis.
Vietoj lagamino
Kai kelionė netolima, viskas, ko gali prireikti, lengvai telpa rankiniame bagaže. Todėl traukdami į „fiką“, vietoj didžiulio lagamino galite pasiimti iškylų krepšį SOMMAR 2019. Net iki viršaus pripildę vaišių, gėrimų ir vasariškos nuotaikos, jį be vargo pakelsite viena ranka.
Valgiaraštyje – visa vaivorykštė!
Tegul ant vaišių stalo pražysta ne tik gėlės, bet ir visos vaivorykštės spalvos – juk maistą visada pradedame ragauti akimis. Lengvas padėklas, spalvotos servetėlės ir indai iš kolekcijos SOMMAR 2019 praskaidrins pietų nuotaiką net ir tada, kai valgiaraštyje būsite numatę tik dietinę grikių košę.
Karštos saulės nubučiuoti
Pasilepinkite pavasarinės saulės bučiniais – jie rausvai nuspalvins ne tik smagiai laiką leidžiančių draugų skruostus, bet ir desertų pintinėje besiilsinčias uogas. Kas gali būti saldžiau už saulėje prisirpusią braškę? Nebent visa braškių sauja, sandariai uždaryta stikliniame inde SOMMAR 2019! Tokiame indelyje ne tik patogu neštis uogas iš namų, bet ir paprasčiau išsaugoti vasaros pažadus šnabždantį jų kvapą.
Pertraukėlė pro rožinius akinius
Pasisotinę pietumis, pasilikite keletą minučių sau: naiviai pasvajoti, skaityti debesų pasakas ar lėtai gurkšnojant gaivų kokteilį tiesiog plepėti su draugais. Vos kelios tarpusavyje suderintos detalės ir susikursite svajingą aplinką, kurioje ilsintis net ir rožiniai akiniai nebus būtini.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

Rezultatų nerasta