Jūsų namai – jūsų asmenybės atspindys, todėl visi juose esantys daiktai turėtų būti reikšmingi ir daryti jus laimingus. Ko gero, būtų nelengva rasti žmogų, geriau suprantantį saviraiškos svarbą nei britų mados ikona Zandra Rhodes. Būtent dėl šios priežasties bendradarbiavome su ja, kurdami riboto kiekio kolekciją KARISMATISK, kviečiančią išdidžiai demonstruoti savo asmenybę namuose. Ryškūs, raštuoti, akį traukiantys kolekcijos daiktai tiesiog šaukte šaukia „Štai ir aš!“
 
„Pavadinimas KARISMATISK idealiai tinka šiai kolekcijai – ji labai dinamiška ir charizmatiška.“
Zandra Rhodes

Būkite savimi ir leiskite kitiems žavėtis

Zandros Rhodes gyvenimo moto – nesukti galvos dėl to, ką galvoja kiti. Jau ne vieną dešimtmetį mados ir tekstilės pasaulį drebinanti dizainerė didžiausią dėmesį visada skyrė asmenybei. Todėl kartu su ja kurta kolekcija KARISMATISK kviečia būti savimi ir kurti savitą erdvę, pasitelkiant įvairias spalvas, formas ir dar nematytus raštus.
„Tikiu, kad gyventi su šiais daiktais bus smagu – jie tikrai praskaidrins kasdienybę.“
Zandra Rhodes

Per daug spalvų ir raštų? Taip nebūna.

KARISMATISK žavi išskirtiniais raštais ir ryškiomis spalvomis. Kolekcijos kilimai ir pagalvėles išmarginti klasikiniais Zandros gėlių, žvaigždžių ir vingiuotų linijų motyvais. O rausvos, mėlynos ir auksinės dėžės tokios gražios, kad palaikyti tvarką namuose bus vienas malonumas!

Ir praktiška, ir fantastiška

Be išskirtinio dizaino, ši kolekcija – dar ir praktiška. Visi daiktai joje skirti grožėtis ir naudotis kasdien. Zandra suteikė naują išvaizdą net ir ikoniniam IKEA pirkinių krepšiui FRAKTA: mėlyną spalvą pakeitė rausva, o griežtas linijas – žaismingi raukiniai. „Dabar jis ne tik patogus, bet ir nuostabus!“, – džiaugiasi Zandra.

Aukštoji mada namuose

Zandra – mados ir tekstilės dizainerė, labiausiai išgarsėjusi drąsiais raštais. Tad jų netrūksta ir kolekcijoje KRISMATISK. Viena iš kolekcijos prekių – raštuotas audinys, iš kurio lengva patiems pasisiūti tuniką. Visos dalys jau sukirptos, belieka pridėti rankas. „Tai taip paprasta ir kartu labai smagu!“, – sako Zandra.

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

Rezultatų nerasta
X