Pasidairykite po kambarį, kurį mūsų interjero dizainerė Anželika įrengė mergaitei, svajojančiai vieną dieną tapti aktore arba šokėja, arba garsia virtuvės šefe, arba... Kol kas apsispręsti nebūtina, nes jos kambaryje pakanka vietos viskam: ir teatro scenai, ir restorano virtuvei, ir kitoms spalvotoms svajonėms.

Smalsu apžiūrėti iš arčiau? Vilniečiai šiame kambaryje gali pasisvečiuoti ir gyvai – jis įrengtas parduotuvės IKEA antrojo aukšto ekspozicijoje.

Nei per didelė, nei per maža

Kad galėtų miegoti jaukiai, patogiai ir saugiai, vaikams reikia tinkamo dydžio lovos. Atėjus laikui persikelti iš kūdikio lovelės, puikus sprendimas – keičiamo ilgio lova SUNDVIK, kuri, metams bėgant, auga kartu.
„Vaikų kambaryje svarbu palikti erdvės žaidimams ir kitai lavinančiai veiklai. Kad būtų patogu dėlioti dėliones, piešti ar skaityti, čia pastačiau nedidelį staliuką SUNDVIK.“

IKEA interjero dizainerė Anželika Rutkevičienė
 

Iš užkulisių – į sceną!

Mažoji teatro žvaigždė mėgsta keisti kostiumus ir kaskart įsikūnyti į vis kitą personažą, todėl talpi spinta jai būtina. Dar geriau – jei spintos dvi. Jos, kaip ir kiti šio kambario baldai, yra iš serijos SUNDVIK. Šios spintos vaikiškos, tačiau pakankamo gylio įprasto dydžio pakabams, tad galės tarnauti daugybę metų – net ir tada, kai mergaitė užaugs ir žengs į tikrąją sceną. O jeigu vietos spintose pasirodys mažoka, sezoninius drabužius ar papildomas aprangos detales bus galima laikyti virš jų, tvarkingai paslėpus dėžėse BLÄDDRARE.

Knygų lentyna ar kabykla?

Medinė lentynėlė FLISAT gali atstoti abi. Tereikia pritvirtinti prie sienos – ir vaikų kambaryje atsiras papildomos vietos knygelėms ar įrėmintoms nuotraukoms, o ant medinio skersinio bus patogu pasikabinti kitos dienos drabužius.
 

Maža virtuvė didelei vaizduotei

Žaislinėje virtuvėje DUKTIG vaikai gali kepti ir virti taip pat sėkmingai, kaip tai daro tikri šefai televizoriaus ekrane. Čia yra čiaupas, plautuvė ir kaitlentė su baterijomis – įjungus atrodo beveik kaip tikra. Taip pat įtaisytas skersinis su kabliukais praktiškiems virtuvės įrankiams pakabinti, o dėžės TROFAST padeda palaikyti tvarką, nes pažaidus viską galima paslėpti jose.
 

Kambarys kambaryje

Mergaitės miegamajame, ant komodos, Anželika įrengė dar vieną kambarį – skirtą lėlėms ir apstatytą miniatiūrinėmis klasikinių IKEA baldų kopijomis HUSET.
 X