Vaikai iš prigimties yra pasaulio atradėjai ir tikri nuotykių ekspertai. Tačiau tinkamai įrengtame kambaryje jų vaizduotė gali atsiskleisti dar plačiau. Ir visai nesvarbu, ar kalbame apie mažylį, kuriam namuose dar viskas nauja, ar apie paauglį, kasdien keičiantį savo nuomonę, su mūsų baldais ir interjero detalėmis galite sukurti vaikų kambarį, kuriame augti bus labai smagu!
Kūdikio erdvė
Prisėskite ir atsipalaiduokite. Gulimasis fotelis GRÖNLID – tikras išsigelbėjimas kūdikio kambaryje. Ant jo patogu ne tik pailsėti, kol mažylis miega (mes puikiai žinome, kaip tai svarbu!), bet ir leisti laiką drauge, vystyti ar maitinti, naudojant maitinimo pagalvę LEN – ant jos kūdikis gulės aukščiau, todėl mažiau pavargs jūsų pečių, rankų, sprando ir nugaros raumenys.
Viską, ko gali prireikti, vystant mažylį, patogu laikyti atvirose lentynose po vystymo stalu SOLGUL. Šis stalas turi ne tik lentynas, iš kurių lengva pasiekti daiktus viena ranka (kol kita saugote ant stalo gulintį kūdikį), bet ir slėptuvę – pristūmus stalą prie sienos, už jo liks pakankamai vietos paslėpti skalbinių krepšiui SKUBB.
Šiltas apklotas, rankšluostis, švarūs rūbeliai ar mylimiausias žaisliukas – maitinant viskas turi būti po ranka! Kad būtini daiktai nepasimestų, po palange ar ant sienos šalia maitinimo vietos pritvirtinkite kabyklą FLISAT. Ji pravers ir vėliau – paaugę vaikai galės savarankiškai paimti, pakabinti į vietą ir susitvarkyti savo daiktus.
Ikimokyklinuko kambarys
Tikime, kad vaikai mokosi ir tobulėja žaisdami, todėl mūsų baldai, žaislai ir kitos prekės, skirtos 3–7 metų vaikams, kuriamos taip, kad lavintų vaizduotę ir žadintų smalsumą.
Augančio vaiko kambariui rinkitės „augančius“ baldus. Keičiamo ilgio lovos rėmą SUNDVIK bus lengva pritaikyti prie vaiko ūgio, o dėl paprasto dizaino – ir prie nuolat kintančių norų bei skonio. Tad šis baldas tarnaus ne vienus metus.
Kas dar padeda lavinti vaiko vaizduotę? Gebėjimas įsijausti į vaidmenį! Žaislų dėžė FLYTTBAR atrodo kaip lagaminas, todėl pravers leidžiantis į keliones ir nuotykius namuose. Joje tilps spalvingi kostiumai vaidmenų žaidimams, o praktiška rankena net mažam vaikui bus patogi paimti ir nešti.
Paauglio teritorija
Mokyklinio amžiaus vaikų kambaryje turi tilpti ne tik lova ar spinta, bet ir mokymosi vieta. Kuo kūrybiškiau ir patogiau ją įrengsite, tuo didesnė tikimybė, kad motyvacijos ruošti namų darbus nepristigs. Nuo ko pradėti? Mūsų pasiūlymas – rašomasis stalas ALEX ir kėdė LÅNGFJÄLL.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
ALEX

stalčių spintelė

balta

59 €

Yra daugiau variantų

SUNDVIK

keič. ilgio lovos rėmas su lent. p.

balta

119 €

Yra daugiau variantų

ALEX

rašomasis stalas

balta

119 €

Yra daugiau variantų

STRANDMON

vaikiškas fotelis

pilka

119 €

ALEX

spintelė su 9 stalčiais

balta

99 €

Yra daugiau variantų

SKUBB

skalbinių krepšys su stovu

juoda

4,99

Yra daugiau variantų

FNISS

šiukšliadėžė

balta

0,99

Yra daugiau variantų

GURLI

pagalvėlės užvalkalas

aukso geltona

2,49

Yra daugiau variantų

BLÅHAJ

minkštasis žaislas

11,99

LEN

maitinimo pagalvė

pilka

16,99

FLYTTBAR

žaislų dėžė

raudona

7,99

FLISAT

kabykla su 4 kabliukais

4,99

DJUNGELSKOG

minkštasis žaislas

7,99

SOLGUL

apklotas

tamsi geltona

9,99

KLAPPA

muzikinis žaislas „vikšras“

6,99

UPPTÅG

pagalvėlė

raudona

9,49

SÅNGLÄRKA

trumpo plauko kilimas

rausva

35,99

UPPTÅG

pagalvėlė

mėlyna

9,49

SPISIG

žaislinė virtuvė su užuolaidomis

59 €

UPPTÅG

antklodės užv. ir pagalvės užv.

mėlyna

16,99

Yra daugiau variantų

LÅNGFJÄLL

biuro kėdė

tamsiai pilka-balta

109 €

Yra daugiau variantų

FRITIDS/STUVA

komoda su 3 stalčiais

balta-raudona

67 €

Yra daugiau variantų

GRÖNLID

gulimasis fotelis

balta

320 €

Yra daugiau variantų