Visos mūsų vaikiškos prekės (nuo minkštų žaislų iki baldų, kurie auga kartu) gaminamos galvojant apie svarbiausius pasaulio žmones – vaikus. Jau ne vienus metus kuriame nuodugniai patikrintus daiktus, kurie skatina žaisti, lavina motoriką ir padeda pažinti pasaulį. Rezultatas? Saugus, linksmas ir įkvepiantis vaikų kambarys!
Žaisdami tampame asmenybėmis
Pirmoji pažintis su pasauliu prasideda dar kūdikystėje. Žaisdamas kūdikis lavina pojūčius, mokosi bendrauti, susipažįsta su jį supančia aplinka, vystosi ir tampa asmenybe. Naujoji žaislų serija KLAPPA padės jūsų vaikui šioje atradimų kelionėje. Minkšti žaisliukai yra skirtingų spalvų ir formų, skleidžia skirtingus garsus ir, jeigu smalsu paragauti, tai daryti visiškai saugu. Už pavadinimo KLAPPA slepiasi įvairūs augalai, planetos, gyvūnai, tarp kurių ir šis mielas žirafos formos barškutis: jį patogu laikyti mažoje rankelėje ir kratyti, galima įsidėti į burną, kandžioti, o po visų nuotykių išskalbti skalbyklėje.
Kad sapnai būtų dar saldesni
Kai esi mažas, gerai išsimiegoti – viena iš svarbiausių dienos užduočių. Tad sukurkite saugią ir jaukią aplinką savo mažyliui, kad jis galėtų ilsėtis ramiai. Įkvėpti senųjų lopšių dizaino, sukūrėme supamąją lovelę SOLGUL. Kruopščiai ištyrinėjome jos judėjimo ribas ir pasvirimo kampus pagal tokiems baldams keliamus griežtus stabilumo bei patvarumo reikalavimus. O dėl apgalvoto dydžio ir aukščio ją galite statyti prie savo lovos – jei naktį prabustų, jūsų vaikas bus lengvai pasiekiamas ranka. Vadinasi, ramiai miegos ne tik jis, bet ir jūs.
Švelnus kaip mamos apkabinimas
Ko reikia, kad mažylis namuose jaustųsi saugiai? Labiausiai – šilto mamos ar tėčio glėbio, tačiau užmigus jį gali „pavaduoti“ ir minkštas apklotas SOLGUL. Iš ekologiškai užaugintos medvilnės pagamintas apklotas sušildys pokaičio miego paguldytą mažylį ir po kiekvieno skalbimo taps vis minkštesnis. Be to, audinio sudėtyje nėra ftalatų ar kitokių cheminių medžiagų, galinčių pakenkti kūdikio odai ar bendrai sveikatai, todėl tai puikus pasirinkimas, jei rūpinatės vaiko saugumu ir gamta.
Daugiau vietos daiktams ir žaidimams
Vaikams paūgėjus, kambaryje gali (o kartais net ir privalo) atsirasti papildomų baldų. Vaikiškam ūgiui pritaikyti daiktų laikymo deriniai STUVA padeda mažyliams mokytis savarankiškumo: patiems pasikabinti drabužius spintoje, išsirinkti žaislus ar vėl juos sutvarkyti. Atviros lentynos puikiai tiks mėgstamiausių žaislų ekspozicijai ir vaikiškų darbelių bei knygų kolekcijoms. O paslėpti netvarką ir apsaugoti daiktus nuo dulkių padės talpūs stalčiai, kuriuose pakaks vietos viskam. Be to, kartą įsigijus STUVA, naujų baldų pirkti nebereikės – modulinės sistemos dydį, durelių spalvą ir vidines detales galėsite keisti kartu su augančio vaiko poreikiais.
Augantys baldai augančiam vaikui
Investuokite į baldus, kurie džiugins ir tarnaus ilgai. Vaikiški baldai BUSUNGE yra žaismingo dizaino, pagaminti iš patvarių žaliavų ir saugūs, nes užapvalintais kampais. Be to, jie auga kartu su jūsų vaiku: lovos ilgį galima keisti pagal vaiko ūgį, o spinta pakankamai gili, kad vietos pakaktų ir slėpynes žaidžiantiems vaikams, ir suaugusiųjų pakabams, tad kai vaikas paaugs, tereikės aukščiau pritvirtinti skersinį ir lentynas.
Duok penkis!
Su didžiule pliušine ranka iš žaislų ir žaidimų serijos LUSTIGT jų galima duoti daugybę. Ryški rankos formos pagalvėlė užsimauna kaip pirštinė, puikiai tinka gaudynėms-liestynėms ir šešėlių teatrui, o po žaidimų ant jos patogu padėti pavargusią galvą. Tačiau tikroji šio žaislo paskirtis – įkvėpti žaisti, judėti, juoktis ir padėti vaikams bei suaugusiesiems daugiau laiko praleisti kartu. Na, o kai nuotaikos žaisti ir bendrauti nėra, visada galima pasislėpti sukamojo krėslo IKEA PS LÖMSK kokone.
Baldai būsimam pirmokui
Būsimam pirmokui ruošiantis į mokyklą, tam turi pasiruošti ir jo kambarys. Ko gali prireikti? Mūsų pasiūlymų sąraše: rašomasis stalas PÅHL su trimis aukščio padėtimis, lovos rėmas SLÄKT, po kuriuo galima laikyti daiktadėžes, sulankstomąjį čiužinį ar papildomą lovą, ir nauja talpesnė spinta STUVA, kurią bus galima naudoti kelerius metus, nes ji pakankamai gili ir lengvai keičiasi kintant augančio vaiko poreikiams.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BUSUNGE

keičiamo ilgio lova, 80x200 cm, balta

Ankstesnė kaina 199 €

179 €

SNIGLAR

lovos rėmas su lentj. pagr., 70x160 cm, bukas

70 €

BUSUNGE

spinta, 80x139 cm, balta

139 €

SOLGUL

apklotas, 70x90 cm, tamsi geltona

Ankstesnė kaina 11,99

9,99

KLAPPA

barškutis, įvairių spalvų/geltona

Ankstesnė kaina 3,49

1,99

MÖJLIGHET

lovos kišenė, 75x27 cm, mėlyna

7,99
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.