Kalėdos namuose neatsiejamos nuo dviejų dalykų: maisto gaminimo ir smagiai praleisto laiko. Įtraukite šeimą, draugus (amžius ir galūnių skaičius nesvarbus) ir sukurkite šventę visiems! Tai labai paprasta.

1 žingsnis: nuotaika

Žavitės apsnigtais miškais ir kaimais? Susikurkite savo Kalėdų miestelį su imbierinės tešlos nameliais VINTERSAGA. Reikia tik suklijuoti dalis tarpusavyje, papuošti glajumi ir pabarstukais. Dailūs nameliai gražiai atrodys pakabinti ant šakos ar eglutės, o smaližiams bus puikus desertas.
 

2 žingsnis: kepiniai

Ar galite įsivaizduoti Kalėdų šventę be naminio pyrago? Ir mes nelabai. Todėl turime daugybę kepimą palengvinančių įrankių: nuo atsegamų formų iki mentelių. Jums tereikia išsirinkti receptą.
 

3 žingsnis: stalas

Baigę gaminti, pagalvokite apie patiekimą. Jūsų ruošti skanėstai tikrai nusipelno ypatingo dėmesio ant stalo, o kartu – ir ypatingo stalo. Rekomenduojame ištraukiamąjį, ant kurio tilps daugiau taurių, lėkščių, o šalia – daugiau kėdžių ir svečių. Nepamirškite ir detalių: suderinta tekstilė ir papuošimai leis stalui ir vaišėms suspindėti.
 

4 žingsnis: svečiai

Prie stalo turi užtekti vietos visiems. Tiesiogine šio žodžio prasme! Lengvai valomi stalo kilimėliai leis mėgautis bendra vakariene su mažiausiais šeimos nariais – net ir keturkojais.
 

5 žingsnis: dovanos

Stikliniai indeliai ir skardinės dėžutės gali tapti miela dovana jūsų svečiams. Pripildykite džiovintų vaisių, naminių sausainių ar kitų saldumynų ir įteikite – tegul svečiai prisimena jūsų vaišingumą dar ilgai po Kalėdų.
 
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

VÄRDERA

18 dalių indų rinkinys, balta

59,99

ARV BRÖLLOP

serviravimo stovas su dangčiu, 29 cm, skaidrus stiklas

15,99

VÄRDERA

lėkštė, 25x25 cm, balta

6,49

Yra daugiau variantų

VÄRDERA

lėkštė, 31x26 cm, balta

8,49

Yra daugiau variantų
X