Šią savaitę į svečius kviečia kauniečiai Jolita ir Algimantas, gyvenantys trijų kambarių bute. Kadaise didžiausias buto kambarys priklausė vaikams, bet jiems užaugus ir palikus namus, pora nutarė pasilepinti ir 30-ųjų vestuvių metinių proga įsirengti čia miegamąjį. Tai padaryti jiems padėjo IKEA interjero dizainerė Laura. Įvertinkite rezultatą! Įvertinkite rezultatą, o dar daugiau idėjų ir naudingų patarimų namams rasite IKEA e. kataloge.

Vaikų, svečių ir darbo kambarys
Po to, kai dukra ir sūnus išsikėlė gyventi kitur, vaikų kambarys tarnavo ir kaip vieta svečiams apnakvindinti, ir kaip darbo kambarys, ir kaip sandėliukas. Iki pokyčių jame buvo daug įvairios paskirties, tarpusavyje nederančių baldų: pasenusi sofa, didžiulis rašomasis stalas, lentyna, staliukas ir gerokai per maža spinta, kurioje sunkiai telpa visi Jolitos drabužiai, o vietos Algimantui, kaip pats juokavo, tiesiog nelieka.


„Pagrindinė miegamojo funkcija – kokybiškas bei patogus poilsis. Tačiau Jolita ir Algimantas miegamajame ne tik ilsisi, bet ir leidžia visą savo laisvalaikį. Todėl norėjau, kad jų kambaryje tilptų viskas: ir patogi lova, ir talpi spinta, ir laisvalaikio kampelis. Projektą įkvėpė šeimininkams patinkantis skandinaviškas stilius ir Jolitos mėgstamiausia mėlyna spalva.“

IKEA interjero dizainerė Laura Krištopaitytė
 
Miegamojo žvaigždė
Kadangi Jolita ir Algimantas didžiąją laiko dalį praleidžia būtent miegamajame, jų lova turėjo būti kuo erdvesnė ir patogesnė. Todėl naujojo kambario žvaigžde tapo plati dvigulė lova MALM su poros poreikiams pritaikytu čiužiniu ir stalčiais, kuriuose galima sutalpinti nemažai atliekamų patalynės komplektų ar nesezoninių drabužių – ypač, jei šie laikomi vakuuminiuose maišuose. Miegamojo tekstilę – lovos užtiesalą, patalynę bei pagalvėlių užvalkalus – interjero dizainerė derino prie sienų spalvų, kad interjeras atrodytų vientisesnis.
Ne tik drabužiams
Poros drabužiams, kurie anksčiau virto iš lentynų ir sunkiai tilpo ant drabužių kabyklos, Laura suprojektavo didelę kampinę spintą PAX su apšvietimu. Dabar joje pakanka vietos ne tik visam garderobui sukabinti ar batams laikyti, bet ir šluotai ar siurbliui paslėpti.


 
Jaukiam laisvalaikiui dviese
Namuose Jolita ir Algimantas mėgsta pasyvų poilsį: skaityti, žiūrėti televizorių ar diskutuoti aktualiomis temomis. Įrenginėdama jų miegamąjį, Laura to neužmiršo. Prie lovos pakabino knygų lentynas, kad norint paskaityti net nereikėtų lipti iš lovos. O priešais ją suprojektavo televizoriaus baldų derinį BESTÅ. Skirtingų gylių ir spalvų spintelėse patogu laikyti įvairius televizoriaus priedus ir kitus smulkius daiktus, kuriuos norisi paslėpti nuo svečių akių.
 

 


„Namuose ir ypač miegamajame rekomenduojama turėti trijų tipų apšvietimą: pagrindinį, funkcinį ir dekoratyvinį. Šiame miegamajame lubinis šviestuvas su trimis gaubtais apšviečia visą kambario plotą, papildomi šviestuvai už lovos leidžia patogiai skaityti, o nedidelis šviestuvas prie televizoriaus padeda sukurti romantišką, atpalaiduojančią nuotaiką.“

IKEA interjero dizainerė Laura Krištopaitytė
 


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BUMERANG

pakabas, balta

6,99 / 8 vnt.

Yra daugiau variantų

MALM

lovadėžė aukštesniems lovų rėmams, 200 cm, baltai beicuotas ąžuolo lukštas

75 € / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

MALM

aukštas lovos rėmas, 160x200 cm, baltai beicuotas ąžuolo lukštas

159 €

Yra daugiau variantų

LACK

sieninė lentyna, 110x26 cm, balta

14,99

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

grafinas su kamščiu, 1 l, skaidrus stiklas/kamštiena

5,99

SKUBB

dėžė, 44x55x19 cm, balta

6,99

Yra daugiau variantų

EKET

spintelė su 2 stalčiais, 70x35x35 cm, balta

109 €

Yra daugiau variantų

LACK

sieninė lentyna, 110x26 cm, baltai beicuoto ąžuolo raštas

14,99

KLOCKIS

laikrodis/termom./žadint./laikmatis, balta

4,99

SKUBB

batų dėžė, 22x34x16 cm, balta

9,99 / 4 vnt.

SMYCKA

dirbtinis lapas, 65 cm, eukaliptas/žalia

3,79

Yra daugiau variantų

FADO

stalinis šviestuvas, 25 cm, pilka

19,99

Yra daugiau variantų

SNIDAD

krepšys, 54x39 cm, rotangas

37,99

FRYKEN

dėžutės su dangčiais, 3 vnt., jūrų žolės

12,99

STOCKHOLM 2017

žvakidė-vaza, 12 cm, mėlyna

5,99

NÄVLINGE

sien./priseg. LED pržkt. šviestuvas, balta

17,99

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

Yra daugiau variantų

IVRIG

stiklinė, 45 cl, skaidrus stiklas

2,49

Yra daugiau variantų

SANELA

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, tamsi mėlyna

7,99

Yra daugiau variantų

KOMPLEMENT

dėžutės, 4 vnt., 40x54 cm, šviesiai pilka

22,98

STOENSE

trumpo plauko kilimas, 80x150 cm, balkšva

34,99

Yra daugiau variantų
X