Šią savaitę į svečius kviečia kauniečiai Jolita ir Algimantas, gyvenantys trijų kambarių bute. Kadaise didžiausias buto kambarys priklausė vaikams, bet jiems užaugus ir palikus namus, pora nutarė pasilepinti ir 30-ųjų vestuvių metinių proga įsirengti čia miegamąjį. Tai padaryti jiems padėjo IKEA interjero dizainerė Laura. Įvertinkite rezultatą! Įvertinkite rezultatą, o dar daugiau idėjų ir naudingų patarimų namams rasite IKEA e. kataloge.

Vaikų, svečių ir darbo kambarys
Po to, kai dukra ir sūnus išsikėlė gyventi kitur, vaikų kambarys tarnavo ir kaip vieta svečiams apnakvindinti, ir kaip darbo kambarys, ir kaip sandėliukas. Iki pokyčių jame buvo daug įvairios paskirties, tarpusavyje nederančių baldų: pasenusi sofa, didžiulis rašomasis stalas, lentyna, staliukas ir gerokai per maža spinta, kurioje sunkiai telpa visi Jolitos drabužiai, o vietos Algimantui, kaip pats juokavo, tiesiog nelieka.


„Pagrindinė miegamojo funkcija – kokybiškas bei patogus poilsis. Tačiau Jolita ir Algimantas miegamajame ne tik ilsisi, bet ir leidžia visą savo laisvalaikį. Todėl norėjau, kad jų kambaryje tilptų viskas: ir patogi lova, ir talpi spinta, ir laisvalaikio kampelis. Projektą įkvėpė šeimininkams patinkantis skandinaviškas stilius ir Jolitos mėgstamiausia mėlyna spalva.“

IKEA interjero dizainerė Laura Krištopaitytė
 
Miegamojo žvaigždė
Kadangi Jolita ir Algimantas didžiąją laiko dalį praleidžia būtent miegamajame, jų lova turėjo būti kuo erdvesnė ir patogesnė. Todėl naujojo kambario žvaigžde tapo plati dvigulė lova MALM su poros poreikiams pritaikytu čiužiniu ir stalčiais, kuriuose galima sutalpinti nemažai atliekamų patalynės komplektų ar nesezoninių drabužių – ypač, jei šie laikomi vakuuminiuose maišuose. Miegamojo tekstilę – lovos užtiesalą, patalynę bei pagalvėlių užvalkalus – interjero dizainerė derino prie sienų spalvų, kad interjeras atrodytų vientisesnis.
Ne tik drabužiams
Poros drabužiams, kurie anksčiau virto iš lentynų ir sunkiai tilpo ant drabužių kabyklos, Laura suprojektavo didelę kampinę spintą PAX su apšvietimu. Dabar joje pakanka vietos ne tik visam garderobui sukabinti ar batams laikyti, bet ir šluotai ar siurbliui paslėpti.


 
Jaukiam laisvalaikiui dviese
Namuose Jolita ir Algimantas mėgsta pasyvų poilsį: skaityti, žiūrėti televizorių ar diskutuoti aktualiomis temomis. Įrenginėdama jų miegamąjį, Laura to neužmiršo. Prie lovos pakabino knygų lentynas, kad norint paskaityti net nereikėtų lipti iš lovos. O priešais ją suprojektavo televizoriaus baldų derinį BESTÅ. Skirtingų gylių ir spalvų spintelėse patogu laikyti įvairius televizoriaus priedus ir kitus smulkius daiktus, kuriuos norisi paslėpti nuo svečių akių.
 

 


„Namuose ir ypač miegamajame rekomenduojama turėti trijų tipų apšvietimą: pagrindinį, funkcinį ir dekoratyvinį. Šiame miegamajame lubinis šviestuvas su trimis gaubtais apšviečia visą kambario plotą, papildomi šviestuvai už lovos leidžia patogiai skaityti, o nedidelis šviestuvas prie televizoriaus padeda sukurti romantišką, atpalaiduojančią nuotaiką.“

IKEA interjero dizainerė Laura Krištopaitytė
 


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BUMERANG

pakabas

43 cm balta

5,99 / 8 vnt.

Yra daugiau variantų

MALM

lovadėžė aukštesniems lovų rėmams

100x62x29 cm baltai beicuotas ąžuolo lukštas

55 € / 2 vnt.

MALM

aukštas lovos rėmas

160x200 cm baltai beicuotas ąžuolo lukštas

129 €

Yra daugiau variantų

LACK

sieninė lentyna

110x26x5 cm balta

9,99

Yra daugiau variantų

IVRIG

stiklinė

11 cm skaidrus stiklas

1,99

Yra daugiau variantų

EKET

spintelė su 2 stalčiais

70x35x35 cm balta

99 €

Yra daugiau variantų

LACK

sieninė lentyna

110x26 cm baltai beicuoto ąžuolo raštas

12,99

KLOCKIS

laikrodis/termom./žadint./laikmatis

7x3x7 cm balta

4,99

SKUBB

batų dėžė

22x34x16 cm balta

12,99 / 4 vnt.

SMYCKA

dirbtinis lapas

65 cm eukaliptas/žalia

3,49

Yra daugiau variantų

FADO

stalinis šviestuvas

24x Ø25 cm pilka

15,99

Yra daugiau variantų

SNIDAD

krepšys

39x Ø54 cm rotangas

34,99

SANELA

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm tamsi mėlyna

5,99

Yra daugiau variantų

FRYKEN

dėžutės su dangčiais, 3 vnt.

jūrų žolės

9,99

STOCKHOLM 2017

žvakidė-vaza

12x Ø10 cm mėlyna

4,99

STOENSE

trumpo plauko kilimas

80x150 cm balkšva

29,99

Yra daugiau variantų

NÄVLINGE

sien./priseg. LED pržkt. šviestuvas

balta

15,99

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

grafinas su kamščiu

1 l skaidrus stiklas/kamštiena

3,99

SKUBB

dėžė

44x55x19 cm balta

5,99

Yra daugiau variantų

KOMPLEMENT

dėžutės, 4 vnt.

40x54x12 cm šviesi pilka

17,98
X