Šią savaitę į svečius kviečia Vilniuje įsikūrusi Lietuvos dailininkų sąjungos galerija „Arka“. Darbuotojoms Evelinai ir Monikai ši vieta – lyg antrieji namai, kur abi praleidžia daug laiko, organizuodamos parodas ir dirbdamos su įvairiais projektais. Net ir po darbo valandų. Todėl labai norėtųsi, kad meno galerijos biuras taip pat būtų įkvepiantis. Tokį įsirengti merginoms padėjo IKEA interjero dizainerė Erika Kranauskaitė. Įvertinkite pokyčius, o dar daugiau idėjų ir naudingų patarimų namams bei biurui rasite IKEA e. kataloge.


 
Prieš: kūrybinė netvarka
Pirmoji mintis, kuri aplanko užėjus į galerijos biurą: oho, kiek čia daiktų! Jų daug ir jie neturi savo vietos. Rašomieji stalai apkrauti, nėra stalčių, dažai, plakatai, kanceliarinės ir kitos darbo priemonės laikomos atvirai ir padrikai. Uždarų spintelių patalpoje nėra, tik atviros lentynos, į kurias nebetelpantys segtuvai su dokumentais „laikinai“ laikomi ant sofos atlošo. Biure trūksta vietos ne tik daiktams, bet ir dar vienam kolegai, kurio darbo stalas dabar stovi kitoje patalpoje, už durų.
Po: jauki ir įkvepianti aplinka
Biure Monika ir Evelina priima svečius: čia kasdien užsuka menininkai, autoriai, kuratoriai... Todėl atnaujindama patalpas Erika stengėsi sukurti aplinką, kuri būtų ne tik patogi dirbti, bet ir jauki bendrauti. Po pokyčių joje atsirado trys ergonomiškos darbo vietos, poilsio ir susitikimų erdvė bei apgalvoti daiktų laikymo sprendimai.
 

 
Patogiam darbui trise
Biuro erdvę Erika suplanavo taip, kad tilptų trys darbo vietos. Prie langų ji pastatė naujus keičiamo aukščio rašomuosius stalus BEKANT su specialiais laikikliais laidams, kad šie nesipainiotų ant stalviršio. Senas biuro kėdes pakeitė ergonomiškos sukamosios kėdės MILLBERGET. O šalia kiekvieno stalo dabar stovi po stalčių spintelę MICKE, kuriose darbuotojai galės tvarkingai laikyti savo darbo priemones. Šios spintelės su ratukais, tad galima nustumti, kur reikia, ar naudoti kaip papildomą kavos staliuką poilsio erdvėje.
Visiems biuro daiktams
Dažnai viskas, ko reikia, norint palaikyti tvarką, tėra keletas tinkamų daiktų laikymo baldų. Galerijos biurui interjero dizainerė parinko uždaras spinteles ir lentynas GALANT. Patalpa aukštomis lubomis, todėl baldų derinį Erika suplanavo taip, kad šis kiltų į viršų. Lentynos, uždėtos ant spintelių viršaus, leidžia optimaliai išnaudoti sienos plotą ir sutaupyti vietos ant grindų.
Poilsiui, pokalbiams ir susitikimams
Poilsio erdvę interjero dizainerė atskyrė kilimu SVALLERUP. Jį lengva valyti, o jei nusidėvės, galima apversti, nes kilimas dvipusis. Ant kilimo vietoj senos masyvios sofos atsirado keturi įdomaus dizaino foteliai: rankų darbo ULRIKSBERG iš rotango ir ryškiai geltoni EKERÖ. O tarp jų – kavos staliukas GUALÖV su nukeliamu stalviršiu, po kuriuo bus patogu laikyti žurnalus ar kitas smulkmenas. Žaismingumo menininkų aplinkai suteikia ne tik ryškūs baldai, bet ir raštuoti audiniai – jais Erika paslėpė sienų nelygumus.


„Darbo vietoje mintys turėtų suktis apie darbą, o ne bandymą prisiminti, kas kur padėta. Sugrupavus ir tvarkingai sudėjus visus daiktus biure, nebereikės gaišti laiko jų paieškoms.“

IKEA interjero dizainerė Erika Kranauskaitė
 
Kai viskas, ko reikia – čia pat
Poilsio zonoje Erika pastatė atvirą lentyną KALLAX – ko beprireiktų ilsintis ar priimant svečius, galerijos darbuotojos galės lengvai pasiekti sėdėdamos ant fotelių. O virš lentynos interjero dizainerė pakabino magnetinę lentą, kad būtų patogu žymėtis pastabas susitikimo metu ar užsirašyti priminimą po jo.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

KALLAX

lentyna, 112x147 cm, balta

85 €

Yra daugiau variantų

BEKVÄM

kopėtėlės, 3 pakopos, 63 cm, juoda

39,99

Yra daugiau variantų

MICKE

stalčių spintelė su ratukais, 35x75 cm, tamsiai ruda

Ankstesnė kaina 79,99

59,99

Yra daugiau variantų

BRANÄS

krepšys, 32x34x32 cm, rotangas

Ankstesnė kaina 17,99

14,99

DYPSIS LUTESCENS

vazoninis augalas, 24 cm, Palmė areka

32,99

BEKANT

rašomasis stalas, 140x60 cm, baltai beicuotas ąžuolo lukštas/juoda

219 €

Yra daugiau variantų

GURLI

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, juoda

3,99

Yra daugiau variantų

SVALLERUP

lygaus audimo kilimas, vidaus/lauko, 200x200 cm, juoda/balta

89,99

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas, 12 cm, vidaus/lauko/kabantis Gebenė

5,99

Yra daugiau variantų

KAKTUSFIKON

vazonas, 12 cm, rotangas

5,99

Yra daugiau variantų

KAKTUSFIKON

vazonas, 24 cm, rotangas

22,99

Yra daugiau variantų

PERSHULT/BERGSHULT

sieninė lentyna, 80x30 cm, balta/balta

22,99

Yra daugiau variantų

NÄVLINGE

stalinis LED šviestuvas, juoda

Ankstesnė kaina 22,99

14,99

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

Yra daugiau variantų

ULRIKSBERG

fotelis, rotangas/antracito sp.

119 €

PERSHULT

atrama, 30x30 cm, balta

5 €

Yra daugiau variantų

GALANT

spintelė su durelėmis, 80x120 cm, balta

229 €

SOFIA

audinys, 150 cm, platūs dryžiai/juodos ir baltos sp.

7,99

Yra daugiau variantų

EKERÖ

fotelis, Skiftebo geltona

Ankstesnė kaina 169 €

139 €

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.