15 kv. metrų bute įmanoma rasti vietos viskam: patogiam darbui, smagiam laisvalaikiui ir kokybiškam miegui. Netikite? Kviečiame į išradingus namus, kuriuose lengvai telpa miegamasis, darbo kambarys, virtuvė ir drabužinė.
Sumaniai suplanuota erdvė
Kai gyveni vienas, miegamajam nebūtinos durys, o darbo kambarį gali įsirengti ten pat, kur miegi ar valgai. Suderinti skirtingas veiklas ir kelis kambarius viename šių namų savininkui padeda ne vieną funkciją atliekantys baldai: lova-spintelė-lentyna, valgomojo-darbo stalas ir spinta-sandėliukas.
Miegamasis
Kas pasakė, kad miegamojo lova turi glaustis prie sienos? Naująjį lovos rėmą PLATSA galite statyti net ir kambario viduryje. Tiesą sakant, taip jis bus net funkcionalesnis. Šiame bute miegamojo lova skirta ne tik miegui: po čiužiniu ji turi talpią spintelę su durimis ir atviras lentynas knygoms ar dėžėms su įvairiomis smulkmenomis, o vietoj galvūgalio –  aukštą spintą su stalčiais patalynei ir drabužiams.
Darbo kambarys
Šių namų savininkas įsitikinęs, kad baldai privalo būti praktiški, net jeigu jie nebrangūs. Tad jo paties sumeistrautas valgomojo ir darbo stalas viename – ne išimtis. Jo stalviršį atstoja paprasčiausia medžio drožlių plokštė, o funkcionalumo suteikia kojos su ratukais KRILLE. Kai reikia susikaupti darbui, prie stalo atkeliauja laikyseną gerinanti taburetė NILSERIK, o sulaukus svečių, labai praverčia sulankstomosios kėdės ir taburetės MARIUS.
Virtuvė
Baigus dirbti ar prireikus daugiau vietos, platų stalą su ratukais patogu nustumti virš lovos, kad netrukdytų suktis virtuvėje. Ji, beje, taip pat įrengta galvojant apie kiekvieną centimetrą – pakabinamos spintelės tęsiasi iki pat lubų, išnaudojant visą sienų aukštį.  Ir tai ne vienintelis šios virtuvės privalumas. Antracito spalvos fasadai KUNGSBACKA, pagaminti iš perdirbtos medienos ir perdribtų plastikinių butelių, yra atsparūs smūgiams, lengvai valomi ir prižiūrimi.
Drabužinė
Kadangi mažame bute nėra sandėliuko, visą sieną už miegamojo lovos užima daiktų laikymo sistema PLATSA. Palubėje yra visa eilė pakabinamų spintelių patalynei, sezoniniams drabužiams ir rečiau naudojamiems daiktams, o trijų durų spintą papildo rėminis drabužių skersinis LÄTTHET. Jis – puikus būdas išnaudoti tarp spintos ir sienos likusį tarpą ir tikra pagalba, kai norisi matyti ir lengvai pasiekti savo drabužius.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BEKVÄM

kopėtėlės, 3 pakopos

44x63 cm bukas

39,99

Yra daugiau variantų

KRILLE

koja su ratuku

70 cm balta

10 €

KUNGSBACKA

dengiamoji plokštė

61.5x80 cm antracito sp.

25 €

Yra daugiau variantų

PÄRKLA

dėžė

55x49x19 cm

1,99

MARIUS

taburetė

40x45 cm balta

5,99

Yra daugiau variantų

MARIUS

taburetė

40x45 cm juoda

5,99

Yra daugiau variantų
X