Virtuvė yra jūsų namų širdis ir visos šeimos traukos centras. Tad svarbu ne tik kaip ji atrodo, bet ir kaip joje jaučiatės. Nors rinkdamiesi virtuvės baldus daugiausia dėmesio skiriate stiliui ir spintelių fasadams, ne ką mažesnis vaidmuo tenka įvairiems priedams ir smulkmenoms, leidžiančioms gyventi tvariau, taupiau ir patogiau.
Lankomiausia virtuvės vieta
Plautuvė ir stalviršis aplink ją yra virtuvės vieta, kur lankomės dažniausiai. Kad visi darbai eitųsi lengvai, išsirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkančią plautuvę ir jos priedus. Virtuvinis vandens maišytuvas INSJÖN padės sutaupyti vandens ir elektros energijos, nes maišytuve įrengtas aeratorius, kuris sumažina vandens srautą, nesumažindamas slėgio.
Viskas, ko reikia – čia pat
Mažiau laiko paieškoms, daugiau – maisto gaminimui! Darbas virtuvėje einasi kur kas sklandžiau, kai galite lengvai pasiekti viską, ko reikia. Su sieniniais daiktų laikymo reikmenimis, kaip lentynos, skersiniai ir kabliukai, dažnai naudojamus įrankius visada turėsite po ranka ir neapkrausite stalviršio.
Įgyvendinkite svajones
Svajojate apie jaukią ir harmoningą virtuvę? Paslėpę įvairius virtuvės rakandus spintelėse su fasadais BODBYN, galėsite grožėtis ne tik tvarka, bet ir išpuoselėtomis tradicinio stiliaus detalėmis. Taip pat galite rinktis ir stiklines dureles, kurios puikiai tiks indaujai ir apsaugos jūsų dailiausią pietų servizą nuo dulkių.
Per daug vietos nebūna
Darbą virtuvėje labai palengvina mobilūs baldai, pavyzdžiui, vežimėlis RÅSKOG. Tvirtos konstrukcijos vežimėlį su keturiais ratukais lengva nustumti ir naudoti ten, kur reikia. O nedidelėje virtuvėje jis gali atstoti spinteles ir netgi stalviršį. Jei prireiktų daugiau erdvės ruošiant maistą, tiesiog uždėkite ant jo bambukinę pjaustymo lentą HÖGSMA.
Virtuvė aukštyn kojomis
Jei turite mažą virtuvę ir norite sutaupyti vietos ant grindų, vietoj pastatomųjų spintelių įrenkite daugiau sieninių, kabinamų palubėje. O kad būtų lengviau pasiekti jose padėtus daiktus, virtuvėje naudokite taburetę-laiptelius BEKVÄM. Viršutinėje pakopoje padaryta rankena, tad prireikus pasilypėti, bus patogu perkelti taburetę į norimą vietą.
Šviesesnės buities link
Kai virtuvė puikiai apšviesta, ruošti maistą ir tvarkytis joje saugiau, paprasčiau ir smagiau. Stalviršio LED šviestuvus STRÖMLINJE lengvai įrengsite patys, be pagalbos. Jie sukurti, naudojant nešiojamuosiuose kompiuteriuose taikomą technologiją, yra atsparūs drėgmei ir gali būti jungiami tarpusavyje, todėl tinka įvairių dydžių virtuvėse.
Daugiau, nei matosi plika akimi
Virtuvinių spintelių išorė nebūtinai parodo, kas slepiasi jų viduje. Priešingai – už paprasto ir aptakaus dizaino fasadų galite įrengti sudėtingą stalčių ir lentynų sistemą, kurioje tvarkingai tilps visi jūsų indai bei įrankiai. Stalčių skirtukai MAXIMERA padės lengviau pamatyti ir pasiekti stalčiuje laikomus daiktus ar maisto produktus, o specialiuose dėkluose VARIERA jūsų stalo įrankiai nesusibraižys ir nepasimes.
Kampinės spintelės – nauju kampu
Jei negalite pakeisti kampinių spintelių, keiskite požiūrio kampą. Ištraukiamos sukamosios detalės UTRUSTA, skirtos kampinėms spintelėms, padės išnaudoti kampus, geriau matyti ir lengviau pasiekti ant lentynėlių laikomus puodus, kepimo formas ar birius maisto produktus. Be to, joms suteikiama net 25 metų garantija.
Matoma ir nematoma
Kai ant stalviršio netrūksta vietos, o viską, ko reikia, patogu pasiekti ranka, maisto gaminimas tampa kur kas malonesnis. Prieskonius, indus ir įrankius, kurių prireikia kasdien, laikykite ant sieninių lentynų ir skersinių FINTORP, o rečiau naudojamus daiktus – uždarose spintelėse. Jei reikia daugiau vietos taurėms, dubenėliams ir lėkštėms laikyti, spintelėse naudokite įstatomąsias lentynėles VARIERA. Taip geriau matysite ir lengviau pasieksite spintelėje esančius daiktus.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
INGATORP

ištraukiamasis stalas

74x Ø110 cm balta

249 €

Yra daugiau variantų

UTRUSTA

sukamoji lentyna kmp. pst. spint.

Ø79 cm

52 €

RÅSKOG

vežimėlis

45x78 cm juoda

49,99

Yra daugiau variantų

RÅSKOG

vežimėlis

45x78 cm balta

49,99

Yra daugiau variantų

PROPPMÄTT

pjaustymo lenta

28x45 cm

5,99

Yra daugiau variantų

INSJÖN

virt. maišytuvas su ištr. čiaupu

43x29 cm

149 €

STRÖMLINJE

stalviršio LED šviestuvas

40x7x0.6 cm balta

35 €

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

serviravimo lėkštė

13x4 cm balta

3,49

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

serviravimo lėkštė

17x4 cm balta

6,99

Yra daugiau variantų

KUNGSFORS

krepšeliai, 2 vnt.

natūrali

4,99

MAXIMERA

vidutinio stalčiaus skirtukas

75.6x12.3 cm permatoma-balta

10 €

Yra daugiau variantų

BODBYN

2 durelės kamp. past. spintelei

25x80 cm tamsi žalia

38 €

BEKVÄM

taburetė-laipteliai

43x39x50 cm

14,99

Yra daugiau variantų

VARIERA

įstat. lentyna

32x28x16 cm balta

4,99

Yra daugiau variantų

STRÖMLINJE

stalviršio LED šviestuvas

60x7x0.6 cm balta

45 €

Yra daugiau variantų

MAXIMERA

aukšto stalčiaus skirtukas

60 cm permatoma-balta

12 €

Yra daugiau variantų

METOD

3 priekinės dalys indaplovei

60x88 cm tamsi žalia

65 €

Yra daugiau variantų

METOD

4 priekinės dalys indaplovei

60x88 cm tamsi žalia

73 €

Yra daugiau variantų

METOD

2 priekinės dalys indaplovei

60x88 cm tamsi žalia

57 €

Yra daugiau variantų

HÖGSMA

pjaustymo lenta

30.7x42.1 cm

9,99
X