Stengiamės kurti gražesnį kasdienį gyvenimą namuose daugeliui žmonių ir tikime, kad gyvenimo grožis tiesiogiai susijęs su saugumu. Saugumas – svarbiausias mūsų verslo prioritetas, kuriuo vadovaujamės visur ir visada: tiek kurdami gaminių dizainą, tiek bendraudami su tiekėjais ar pirkėjais parduotuvėse. Tai tiesiog užkoduota mūsų kraujyje. 

Atsakingai tikriname visus savo gaminius, tad galite būti tikri, kad jie atitinka ne tik šalyje keliamus, bet ir mūsų pačių sugalvotus (dažnai – dar griežtesnius) saugumo reikalavimus.

Saugumas – svarbiausia

Kur dar galėtumėte jaustis saugūs, jei ne savo namuose? Galvojame apie tai kiekviename gamybos proceso žingsnyje: nuo pirmųjų idėjų ir dizaino vystymo iki pat tos akimirkos, kai prekės patenka į lentynas. Mūsų dizaineriai, gaminių vystytojai ir inžinieriai apsvarsto visus įmanomus ir neįmanomus daikto panaudojimo būdus – ir, atsižvelgdami į tai, išbando.
„Mūsų tikslas – pirkėjams siūlyti tik saugius, aukštos kokybės gaminius.“

Marie Wendel-Svensson,
„Inter IKEA Group“ teisės aktų ir standartų specialistė

Esame gyvenimo namuose ekspertai

IKEA jau 75-erius metus domisi gyvenimu namuose. Galima drąsiai teigti, kad išmanome, kaip žmonės gyvena. Be to, suprantame, su kokias iššūkiais ir pavojais kasdien susiduria mūsų pirkėjai, todėl galime pasiūlyti inovatyvių sprendimų, kurie gyvenimą namuose padarytų saugesnį. 

Gaminių saugumas ir rizikų įvertinimas yra svarbi mūsų gamybos proceso dalis. Ne tik stengiamės, kad kiekvienas mūsų parduodamas daiktas būtų saugus savaime, bet ir kruopščiai apsvarstome, kaip visi šie daiktai bus naudojami jūsų namuose.

Saugumo įvertinimas pasaulio mastu

Norime suprasti, kaip mūsų prekės naudojamos ir pritaikomos žmonių namuose, todėl nuolat renkame grįžtamąjį ryšį iš įvairių pasaulio šalių. O vadovaudamiesi gautomis įžvalgomis, tobuliname savo gaminius. Vienas iš tokių pavyzdžių – ritininės užuolaidos ir žaliuzės be virvelių.

Supratę, kokį pavojų namuose gali kelti virvelės, nusprendėme jas pašalinti ir išvengti nereikalingos rizikos. Dabar visos IKEA ritininės užuolaidos ir žaliuzės yra be jų (arba virvelės sumaniai paslėptos).

Vaikų ir kūdikių prekėms – ypatingas dėmesys

Kiek skirtingų būdų panaudoti tą patį žaislą galėtų sugalvoti vaikas? Mūsų darbas – patikrinti visus ir ne po vieną kartą. Suprasti ir numatyti, kaip žmonės sąveikaus su mūsų gaminiais, yra labai svarbu. 

Kai kuriame prekes vaikams, didžiausią dėmesį skiriame saugumui – nepriklausomai nuo būsimo gaminio kainos. Testuodami šiuos gaminius, atsižvelgiame tiek į pirminę jų paskirtį, tiek į netikėtus panaudojimo būdus, nes norime sumažinti bet kokią riziką ir užtikrinti jūsų šeimos saugumą.

Norime, kad miegotumėte ramiai

Ar žinojote, kad, prieš patekdami į mūsų prekybos vietas, kišeninių spyruoklių čiužiniai HÖVÅG privalo atitikti kone 120 įvairių saugumo, degumo, tvarumo ir patvarumo standartų?

Saugi sudėtis

Darome viską, kad mūsų prekių sudėtyje nebūtų cheminių medžiagų, galinčių pakenkti žmonėms ar aplinkai. Galimai pavojingas medžiagas šaliname iš gamybos ir patys – nelaukdami, kol tai bus įtvirtinta teisės aktuose. 

Todėl, įsigydami mūsų patalynės užvalkalus, žaislus ar kitus tekstilės gaminius, galite būti tikri, kad juose nėra jokių jums ir jūsų vaikams kenksmingų dažiklių, tirpiklių, formaldehido, alkilfenolio etoksilato (APEO) ar kitų alergijas sukeliančių medžiagų.

Svarbu, kad būtų stabilu

Nepriklausomai nuo dizaino ar konstrukcijos ypatybių, visas komodas svarbu saugiai pritvirtinti prie sienos, naudojant rinkinyje esančius laikiklius.

Kad rūpintis saugumu namuose būtų lengviau, visi mūsų daiktų laikymo baldai, viršijantys tam tikrą saugų aukštį, parduodami su specialiomis tvirtinimo detalėmis.

Tarpeliai, plyšeliai ir angos

Aukštus saugumo standartus taikome ne tik atskiroms dalims, bet ir jau surinktiems baldams. Juose neturi būtų jokių potencialiai pavojingų tarpų, plyšių ir angų.

Tai ypač svarbu kalbant apie dviaukštes vaikiškas lovas. Tarpai tarp viršutinio aukšto apsauginių turėklų lentų turi būti pakankami siauri, kad vaikas neiškristų, tačiau ir pakankamai platūs, kad miegant neįstrigtų pirštas ar ranka. 

Smulkios detalės

Dar idėjų kūrimo stadijoje pradedame galvoti apie tai, kokios detalės sudarys 3 metų ir mažesniems vaikams skirtus žaislus. Juose neturi būti smulkių detalių, kurias vaikai galėtų nuryti ar įkvėpti. 

Visi vaikiškas prekes kuriantys darbuotojai privalo išklausyti mokymus apie vaikų poreikius ir vystymąsi, kad jų sukurtus gaminius būtų saugu naudoti skirtingais vaiko gyvenimo etapais.

Mažesnis pavojus prisispausti ir susižeisti

Sulankstomųjų baldų dalys juda žirklių principu, tad neatsargiai jais naudojantis paprasta susižeisti ar prisispausti galūnes, ypač vaikams. Štai kodėl šių baldų mechanizmams keliame itin griežtus reikalavimus. Štai kad ir šios kėdės, kurios susilenkia tik iki tam tikros ribos, kad vaikas, netyčia įkišęs pirštą, jo nesusilaužytų, o tik švelniai prisispaustų.

Saugūs elektros prietaisai

IKEA buvo viena iš LED revoliucijos lyderių. Pradėję taikyti LED technologiją ir atsisakę kaitinamųjų lempučių, galime pastebimai prisidėti ne tik prie savo pirkėjų, bet ir prie visos planetos gerovės. Tačiau ar žinojote, kad įprasti šviesos diodai skleidžia labai intensyvią šviesą, galinčią pakenkti odai ir akims? Žinodami tai, atsakingai testuojame visus savo LED gaminius, kad jie atitiktų griežčiausius saugos standartus ir būtų saugūs naudoti.
„Koncepcijos stadijoje esame sustabdę ne vieną projektą, nes supratome, kad gaminys nebus toks saugus, kaip norėtume.“

Annabella Martegani,
IKEA Vaikų skyriaus prekių kokybės navigatorė

IKEA bandymų laboratorijos

Kasmet atliekame daugiau kaip milijoną įvairių gaminių bandymų. Elmhulte ir Šanchajuje įsikūrusios mūsų bandymų laboratorijos, yra itin modernios ir bendrai užima maždaug 20 tūkst. kv. metrų plotą. Čia dirba daugiau kaip 250 žmonių, tikrinančių, ar mūsų gaminiai yra pakankamai tvirti, tvarūs ir saugūs naudoti. Be nuosavų laboratorijų, taip pat dirbame su akredituotomis nepriklausomų tyrimų laboratorijomis visame pasaulyje. 

Gaminius, kuriais prekiaujame, tikriname ir testuojame nuolat, ne tik prieš paleisdami į prekybą. Ir jei šie nebeatitinka mūsų keliamų reikalavimų – tobuliname.

Saugūs namai

Dauguma nelaimingų atsitikimų, dėl kurių žmonės susižeidžia, įvyksta namuose ar šalia jų. Ir labai dažnai jų būtų buvę galima išvengti. Prie jūsų šeimos saugumo gali prisidėti ir namuose esantys baldai bei interjero detalės – viskas priklauso nuo to, kaip jais naudojatės.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

NISSE

sulankstomoji kėdė, juoda

15 €

MYDAL

dviaukštės lovos rėmas, 90x200 cm, pušis

209 €

HOPPVALS

dvigubos plisuotos žaliuzės, 60x155 cm, balta

24,99

Yra daugiau variantų

SKURUP

stalinis-sieninis šviestuvas, juoda

32,99

LILLABO

garažas su vilkiku

14,99

NORDLI

komoda su 3 stalčiais, 80x76 cm, balta

Ankstesnė kaina 159 €

139 €

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.