IKEA vizija – kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Tikime kad gražesnis gyvenimas prasideda nuo patogių, jaukių namų, todėl kartu su TV3
pradėjome bendrą projektą „NAMŲ IDĖJA su IKEA“, kurio metu septynioms šeimoms nemokamai atnaujinsime pasirinktas namų erdves.

Susipažinkime
Pirmoji projekto laida TV ekranuose pasirodys jau netrukus, o kol kas siūlome kyštelėti nosį į jo užkulisius. Susipažinkite su projekte dalyvaujančia IKEA interjero
dizainerių komanda – kūrybingais ir pozityviai nusiteikusiais žmonėmis, kurie pasiryžę suteikti jūsų namams daugiau patogumo, jaukumo ir estetikos.
EIMANTĖ NEMANĖ
Dirba IKEA'oje 6 metus

Gyvenime ji – kelionių, mados ir gero maisto gurmanė, o darbe – eksperimentuoti nebijanti profesionalė. Kurdama interjerus, modernų stilių derina su klasika ir džiaugiasi, kai pavyksta namų autentiškumą bei istoriją sujungti su šių dienų tendencijomis. Namuose vertina funkcionalumą, o labiausiai mėgsta dirbti su tekstile. Eimantė tikina, kad namų tekstilė – vienas lengviausių ir greičiausių būdų atnaujinti interjerą ir suteikti jam gyvybės, jaukumo ar net visiškai naują įvaizdį.
ILONA MOZGO 
Dirba IKEA'oje 6 metus

Lengvai bendraujanti Ilona puikiai sutaria su visais – kolegomis, klientais, užsakovais ir rangovais, o planuodama interjerą kaskart stengiasi, lyg kurtų sau. Namuose ji mėgsta švaros ir tvarkos jausmą, minimalizmą bei praktiškus sprendimus. Daug patirties sukaupė projektuodama virtuves ir būdama mama, todėl šiose srityse yra tikra virtuozė ir su dideliu užsidegimu įrenginėja erdves, kuriose gyvena vaikai.
KRISTINA TAMAŠAUSKAITĖ 
Dirba IKEA'oje 5 metus

Nors Kristina nemėgsta daugžodžiauti, norint pamatyti, kad yra puiki specialistė, daug kalbėti nereikia. Ji kruopšti, atsakinga ir puikiai išmano dizaino taisykles. Kristinos aistra – kurti jaukius ir funkcionalius namus su charakteriu, leidžiančius būti savimi ir kintančius kartu su juose gyvenančių žmonių įpročiais. Juk taip ir turėtų atrodyti idealūs namai, tiesa?
VAIVA KLEZIENĖ
Dirba IKEA'oje 6 metus

Vietoje nenustygstanti Vaiva žavi ne tik ugninėmis garbanomis, bet ir energija, kurios užtenka viskam: ji ir dizainerė, ir mama, ir sertifikuota saugaus vaikų kambario ekspertė, drąsiai priimanti mažų erdvių iššūkius. Dauguma Vaivos kurtų interjerų – ryškūs, jaunatviški ir žaismingi, o smagiausia savo darbo dalimi ji vadina pažintį su naujais „personažais“: mėgsta gilintis į žmonių istorijas, atrasti įdomias erdves ir spręsti įvairius galvosūkius, pavyzdžiui, kaip vienuose namuose sutalpinti daug daiktų ir asmenybių.
 
MANTVYDAS BREIVĖ
Dirba IKEA'oje 5 metus

Iš pirmo žvilgsnio – santūrus ir rimtas, o iš tiesų – pilnas drąsių ir originalių idėjų. Kad bus dizaineris, Mantvydas žinojo jau paauglystėje, todėl su menu sieja ne tik darbą: laisvalaikį skiria tapybai ir grafiniam dizainui. Darbe mėgsta modernų skandinavišką stilių bei eklektiką, o projektuodamas stengiasi, kad žmonės jo sukurtuose namuose jaustųsi maksimaliai atsipalaidavę.
TOMA MONTVILAITĖ
Dirba IKEA'oje 5 metus

Detalės, detalės ir darkart detalės! Būtent taip galėtų skambėti interjero dizainerės Tomos kredo. Ji dirba preciziškai, turi išlavintą skonį ir kiekvieną sprendimą apgalvoja iki smulkmenų. Nors yra projektavusi įvairios paskirties erdvių, labiausiai mėgaujasi kurdama svetainės, valgomojo, miegamojo ir vonios kambario zonas. O kad niekas neprasprūstų pro akis, visuomet kelia sau klausimą: „Kodėl suplanavau būtent taip?“
BIRUTĖ BENIUŠĖ
Dirba IKEA'oje 3 metus

Skardaus juoko ir plačios šypsenos savininkė tiki, kad svarbiausias interjero elementas yra jame gyvenantys žmonės. Todėl interjerus kuria atsižvelgdama į jų poreikius, pomėgius ir gyvenimo būdą. Birutė ištikima skandinaviškam stiliui, mėgsta eklektiką ir tikrai daug dėmesio skiria detalėms, nes tiki, kad būtent jos kuria nuotaiką namuose ir atskleidžia jų šeimininkų individualumą.Iki pasimatymo TV ekrane!
Šaunus dizainerių septynetas kartu su projekto vedėju Vitalijumi Cololo jau ruošiasi eteriui ir nekantriai laukia jūsų palaikymo finale. Galbūt ir jūs jau žinote, už kurį dizainerį atiduosite savo balsus?