Dabar tas metų laikas, kai ypač norisi šilumos ir jaukumo. Kai supranti, kaip svarbu atrasti ryšį su savimi ir savais: ne tik artimaisiais, bet ir namais. Todėl šį sezoną kviečiame jus mėgautis magišku buvimu kartu, kas tai bebūtų – vakaras dviese ar būrys svečų prie šventėms padengto stalo. Dabar pats laikas pripildyti namus jaukaus džiaugsmo, tad kodėl gi nepradėjus nuo svetainės?
 

Namuose lyg glėbyje

Šiais neramiais laikais, ko gero, visi esame pasiilgę susibūrimų, o dar labiau – apsikabinimų. Jūs taip pat? Susikurkite jaukų „glėbį“ savo svetainėje. Žibintuose degančios žvakės, minkštos pagalvėlės ir šilti užtiesalai ne tik suteiks naujų spalvų, bet ir pavers sofą jaukiausia namų vieta jums ir jūsų svečiams.
 

Daugiau erdvės vaizduotei

Orams vėstant, daugiau laiko norisi praleisti namuose. Ir puiku, nes tai reiškia, kad daugiau laiko turėsite šeimai, žaidimams ir sau. Tiesą sakant, visai nesvarbu, kokio dydžio yra jūsų šeima ar vaizduotė – tikrai galite susikurti jaukių akimirkų drauge. Kuriant bendrus prisiminimus, jūsų visada lauks mylima sofa arba foteliai STRANDMON – vienas jums ir dar vienas, mežesnis, jūsų vaikams.
 

Visada atsiras laiko arbatai ir vietos svečiams

Kartais vienintelė draugija, kurios reikia, yra puodelis karštos arbatos, o kartais norisi suburti visus brangius žmones prie vieno stalo. Kad ir kurį planą rinksitės, svetainėje su valgomuoju tikrai pravers sulankstomos kėdės TERJE, patogios sėdėti, o kai nenaudojate – kur nors talpiai padėti. Turint jų, namuose visada atsiras vietos dar vienam (jei suprantate, ką turime omeny).
 

Patogiausia svetainės vieta

Kam eiti iš namų, kai juose taip patogu? Jei planuojate jaukų vakarą sau ar veiksmo pilną susibūrimą su šeima ir draugais, net neabejojame, kad ši kušetė taps puikia vieta ilsėtis, susodinti svečius ar ką nors apnakvindinti. O trijuose dideliuose stalčiuose lengvai tilps ne tik patalynė, užvalkalai ar vaikų žaislai, bet ir būsimos Kalėdų dovanos – jau galite pradėti slėpti.
 

Šilumą skleidžianti tekstilė

Tekstilės gaminiai kuria namų nuotaiką ir stilių, bet labiausiai juos mėgstame už tai, kad skleidžia šilumą. Įsisupkite į minkštą apklotą, ant grindų patieskite kilimą, pakabinkite užuolaidas, sulaikančias šaltį iš lauko, ir jaukia šiluma namuose galėsite mėgautis net ir be židinio.

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

HEMNES

kušetės rėmas su 3 stalčiais, 80x200 cm, balta

349 €

Yra daugiau variantų

STRANDMON

fotelis, Nordvalla tamsiai pilka

209 €

Yra daugiau variantų

TOFTLUND

kilimas, 55x85 cm, balta

12,99

IKEA 365+

puodelis, 36 cl, skaidrus stiklas

3,99

Yra daugiau variantų

SANELA

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, šviesi smėlinė

7,99

Yra daugiau variantų

LOHALS

lygaus audimo kilimas, 160x230 cm, natūralios sp.

Ankstesnė kaina 89,99

79,99

Yra daugiau variantų

AGEN

krėslas su pagalvėle, rotangas/Norna natūralios sp.

69,99

ULLTISTEL

užtiesalas, 130x170 cm, raudonai ruda/balta

39,99

PEKHULT

žaislas su naktine LED lempute, 19 cm, pilka zuikis/veikia su baterijomis

17,99

SANELA

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, pilkai žalia

7,99

Yra daugiau variantų

GRÖNLID

trivietė sofa su gulimuoju foteliu, Ljungen šviesi raudona

799 €

Yra daugiau variantų
X