Kartais taip norisi pailsėti nuo darbo, intensyvaus miesto ritmo, nuolatinio informacijos srauto ir tiesiog pabėgti – nuo visko. Į nuostabiai tylią Lietuvos gamtą, kur galite tingiai tįsoti po saule, plaukioti ežere ir grožėtis žaliuojančiais miškais. Tad įsikraukite energijos ir grįžkite į kasdienį gyvenimą šiek tiek laimingesni. Su IKEA lengvai susikursite puikų pabėgimo planą.
Laikas įsikurti
Pirmiausia, susiraskite tinkamą vietą. Apleistas lieptas į ežerą – puikus pasirinkimas. O kad ilsėtis ant jo būtų jaukiau, patieskite porą kilimų TÅNUM ir atsineškite pagalvėlių.
Patarimas pelėdoms
Jei savo poilsiavietėje ketinate užsibūti iki sutemų ar net ilgiau, užsidekite žvakių. Vazos BEGÄRLIG padės apsaugoti jas nuo vėjo, o žibintas TOPPING – patogiai nusinešti, kur reikia. Vakare pravers ir purškalas nuo uodų!
Paskutiniai akcentai
Kažkada kažkas yra išmintingai pasakęs, kad kai esi sotus, viskas atrodo geriau. Tad apsirūpinkite gėrimais – juos labai patogu neštis butelyje KORKEN, ir maistu. Beje, puošniame krepšyje FLÅDIS lengvai tilps ne tik užkandžiai, bet ir užtiesalas INGABRITTA, kuris padės sušilti vakarui atvėsus.

 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

FENOMEN

bekvapės žvakės, 5 vnt., balta

6,49

Yra daugiau variantų

FLÅDIS

krepšys, 25 cm, jūrų žolės

10,99

KORKEN

butelis su kamščiu, 1 l, skaidrus stiklas

2,29

GLIMMA

bekvapė žvakė metal. indelyje

4,99 / 24 vnt.

BEGÄRLIG

vaza, 29 cm, skaidrus stiklas

19,99

Yra daugiau variantų

BEGÄRLIG

vaza, 18 cm, skaidrus stiklas

9,99

Yra daugiau variantų

TOPPIG

forminės žvakės žibintas, 36 cm, juoda

12,99

TÅNUM

lygaus audimo kilimas, 60x90 cm, įvairių spalvų

5,99
X