Jeigu laiką mieliau leidžiate vieni nei su didele kompanija, o maistas jums – ne prioritetas, standartinės vasaros pramogos, kaip kepsnių vakarėliai gryname ore, ko gero, atkrenta. Tačiau juos tikrai galima pakeisti kitu pomėgiu. Ar kada svarstėte išbandyti sodininkystę? Tai malonus būdas mažomis pastangomis pasiekti puikių rezultatų. O pas mus rasite visko, kad galėtumėte pradėti!
Nuo ko pradėti?
Visų pirma, sugalvokite, ką norėsite užsiauginti, ir apsirūpinkite vienkartiniais puodeliais, kuriuose galėsite daiginti patinkančių augalų sėklas. Žemių atsargas bus patogu laikyti dėžėje SAMLA, o purkštukas TOMAT padės palaikyti augalams būtiną drėgmę.
Laikas išsiplėsti
Patiko daiginti? Dabar galima pradėti auginti. Ir augalus, ir savo sodą. Pasistatykite tvirtą lentyną HYLLIS ir įsigykite daugiau dėžių SAMLA, kad užtektų vietos ne tik žemėms, bet ir sodo įrankiams, vazonams, sėkloms bei jau ūgtelėjusiems augalams.
Auginimas ir kūryba
Sukaupus pakankamai patirties savo namų sode, pats laikas imtis kūrybos. Pažvelkite į augalus kitu kampu, tarsi jie būtų meno kūriniai ar būdas papuošti namus. Kodėl gi nepasodinus gėlės puodelyje OFANTLIGT, užuot naudojus vazoną? O gal ji gražiau atrodytų po stikliniu gaubtu MORGONTIDIG? Išlaisvinkite vaizduotę – tai tik pradžia.

 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
HYLLIS

lentyna

60x27x140 cm

12,99

TOMAT

purkštukas

35 cl balta

0,99

NYPON

vazonas

10 cm pilka

1,49

Yra daugiau variantų

IKEA PS 2002

laistytuvas

1.2 l balta

1,49

HYLLIS

lentyna

60x27x74 cm

9,99

HYLLIS

užvalkalas / uždangalas

60x74 cm permatoma

3 €

Yra daugiau variantų

OFANTLIGT

puodelis

9 cm balta

3,99

INGEFÄRA

vazonas su lėkštute

20 cm

2,99

Yra daugiau variantų
X