Mėgstame atnaujinti savo prekybos vietų patalpas, todėl ekspozicijoje visada rasite ką nors dar nematyto. Viena iš šio sezono naujienų – mūsų interjero dizainerių įrengtas jaunos poros miegamasis. Pasidairykite virtualiai arba užsukite į svečius! Ekspozicijoje jūsų laukia ir daugiau puikių naujienų.
Nuo ko prasideda namai?
Mums – nuo jų gyventojų. Todėl visuose IKEA ekspozicijos kambariuose „gyvena“ žmonės. Tiksliau – mūsų sukurti personažai, kurių asmenybėse galite atpažinti save. Pavyzdžiui, šis miegamasis įrengtas jaunai minimalistų porai. Mergina – vizažistė, o vaikinas dirba programuotoju. Abiem patinka mėgautis SPA ritualais vonioje ir sportuoti. Kai negali eiti į sporto salę, tai jie daro namuose.

Poros miegamojo stilių padiktavo jų pomėgiai ir charakteris. Norėjome sukurti jaukaus SPA viešbučio nuotaiką, todėl prabangų lovos aksomą interjere derinome su marmuro raštu ir blizgiais kitų baldų paviršiais, o sodrią žalią spalvą – su natūraliais žemės tonais.
Miegamojo žvaigždės
Pagrindinis miegamojo akcentas – lova TUFJORD, kurios minkštas lenktas galvūgalis suteikia jaukumo, privatumo ir padeda atsipalaiduoti. Ne mažiau svarbų vaidmenį poros kambaryje vaidina ir minimalistinio dizaino spinta. Abu šių namų gyventojai yra estetai, todėl daiktus mėgsta laikyti tvarkingai ir uždarai. Erdvi spinta PAX su stumdomosiomis durimis ir apšvietimu – puiki vieta paslėpti tai, kurių nebūtina matyti visiems.
Tingiam ir aktyviam laisvalaikiui
Mergina mėgsta skaityti knygas ir madų žurnalus, todėl prie lango jos visada laukia nepaprastai patogus fotelis GISTAD su kojų atrama ir reguliuojamu atlošu, o šalia – žurnalų stovas LUSTIGKURRE ir grindinis šviestuvas, leidžiantis mėgautis skaitymu bet kuriuo paros metu. Čia atsipalaiduoti vakarais užsuka ir jos antroji pusė. O pertraukas tarp darbų abu išnaudoja aktyviai sportuodami. Dažniausiai – priešais didžiulį veidrodį prie vonios durų, kur savo vietą atrado svarmenys, šokdynė ir aerobikos laiptelis.


„Interjere svarbu išlaikyti vientisą stilių. Todėl tamsiai žalia spalva iš miegamojo atsikartoja ir vonios kambaryje. Be to, abi erdves jungia ta pati grindų danga.“

IKEA interjero dizainerė Toma Laucienė
Lyg SPA ar grožio salone
Ar žinote, kodėl šis vonios kambarys atrodo toks tvarkingas? Ne, ne todėl, kad jame mažai daiktų. Netgi priešingai. Tiesiog visi jie turi savo vietą: pradedant kabliukais rankšluosčiams pasikabinti, baigiant talpia spinta įvairiems higienos reikmenims bei vonios tekstilei. Tvarkingai sudėjus daiktus, nedidelėje vonioje netgi liko vietos kosmetiniam staliukui – patogiai įsitaisius priešais gerai apšviestą veidrodį, čia niekas netrukdo mokytis makiažo paslapčių.
Visas gyvenimas namuose
Tikime, kad namai yra pati svarbiausia vieta pasaulyje. Todėl kasmet visose IKEA veiklos šalyse atliekame tyrimą „Gyvenimas namuose“. Šiais metais aiškinomės, kaip pasaulinė pandemija paveikė žmonių santykį su namais ir kokios įtakos tai turės ateityje.Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

HOVET

veidrodis, 78x196 cm, aliuminis

119 €

TUFJORD

lovos rėmas su apmušalu, 160x200 cm, Djuparp tamsi žalia

619 €

SKURUP

sieninis šviestuvas, laid. įr., juoda

14,99

LINDBYN

veidrodis, 60x120 cm, juoda

59,99

Yra daugiau variantų

GISTAD

fotelis su kojų atrama, Bomstad juoda

Ankstesnė kaina 229 €

199 €

Yra daugiau variantų

SKURUP

kabamasis šviestuvas, 38 cm, juoda

19,99

Yra daugiau variantų

SIMRISHAMN

kabamasis šviestuvas su 3 lempomis, chromuotas/matinė balta stiklas

74,99

KATTEVIK

stalviršinis praustuvas, 40 cm, balta

120 €
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.