Argi nebūtų smagu turėti prieškambarį, kuris padeda greičiau susiruošti rytais ir svetingai sutinka grįžus namo? Štai kelios idėjos, kaip tokį įsirengti. Jos ypač pravers, jei norite palaikyti ne tik puikius santykius su savo prieškambariu, bet ir tvarką jame.

Kad daiktų paieškos truktų trumpiau
Prieš išbėgant pro namų duris, svarbi kiekviena minutė. Tad švaistyti laiką ieškant pamestos pirštinės ar mėgstamiausios rankinės, kai, rodos, jau ir taip vėluojate, tikrai nesinori. Lengviau rasti daiktus padės atviri daiktų laikymo baldai, pavyzdžiui, drabužių kabykla ar bedurė spinta PLATSA. O smulkius aksesuarus geriausia laikyti uždarai – spintelėse ar stalčiuose, kur jie nepasimes. 
Kur aš padėjau savo batus?
Laikydami batų poras tam skirtoje spintelėje, galėsite būti tikri, kad apsiavę kairįjį, čia pat rasite ir dešinįjį. Jei prieškambaryje trūksta vietos, jos sutaupyti padės spintelė MACKAPÄR su stumdomosiomis durimis, kuri tarnaus ir kaip suoliukas aunantis batus. Kartu įsigykite skaidrių dėžių SAMLA – jose puikiai matysite savo batus ir apsaugosite spintelę nuo drėgmės bei purvo. Kad savo vietą prieškambaryje atrastų ne tik avalynė, prie sienos galite pritvirtinti keletą spintelių TRONES. Šiose negiliose spintelėse patogu laikyti batų priežiūros priemones, pirštines, šalikus ar pan.
 
 
Atraskite sprendimą sau
Idealią prieškambario spintą galite susikurti ir patys. Daiktų laikymo sistema PAX lengvai prisitaikys prie jūsų poreikių ir namų formų. Pavyzdžiui, ankštame prieškambaryje galite įsirengti negilią spintą su stumdomosiomis durimis, o už jų paslėpti viską, ko gali prireikti: stalčius, lentynas, drabužių skersinius ar batų lentynas.

Daugiau asmeniškumo
Kad prieškambaris taptų jaukus ir savas, reikėtų pagalvoti ne vien apie praktišką daiktų laikymą. Gal verta nudažyti sienas ryškiomis spalvomis, kad keltų nuotaiką? O gal pasikabinti užrašų ir priminimų lentą, ant kurios puikiai atrodys ir mažųjų šeimos menininkų kūriniai? Tiks viskas, ką sugalvosite. Juk užeiti į prieškambarį visų pirma turi būti gera jums.Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BUMERANG

pakabas, natūralios sp.

Ankstesnė kaina 6,99

6,49 / 8 vnt.

Yra daugiau variantų

BEKVÄM

taburetė-laipteliai, 50 cm, balta

19,99

Yra daugiau variantų

TRONES

batų spintelė, 52x18x39 cm, juoda

25 € / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

PUDDA

krepšys, 28x28x23 cm

Ankstesnė kaina 10,99

8,99

SINDAL

durų kilimėlis, 50x80 cm, natūralios sp.

Ankstesnė kaina 6,99

5,99

TJUSIG

kabykla, 78 cm, juoda

Ankstesnė kaina 13,99

9,99

Yra daugiau variantų

KARTOTEK

kabykla su 5 kabliukais, pušis/pilka

14,99

RAKLEV

lygaus audimo kilimas, 70x160 cm, rankų darbo natūralios sp./įvairių spalvų

34,99

BULLIG

dėžė, 32x35x33 cm, bambukas/ruda

19,99

LINDBYN

veidrodis, 40x130 cm, juoda

49,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.