Norite sukurti svetingą aplinką savo klientams? Mielai pasidalinsime idėjomis, kaip paruošti nuomojamo buto balkoną arba terasą, užmiesčio sodybą ar lauko kavinę šiltajam sezonui.
 
 
 

Sprendimai nuomojamiems butams

Jei ieškote nebrangių baldų nuomojamo buto terasai arba ruošiatės įrengti balkoną naujai pastatytame name – galime padėti abiem atvejais. Turime patogių ir praktiškų lauko poilsio baldų, kuriems jūsų nuomininkai negalės atsispirti. Apžiūrėkite!
 

Pokyčiai akimirksniu

Laikui bėgant, grindys nusidėvi ir praranda savo prekinę išvaizdą – ypač dažnai naudojamose erdvėse. Su lauko grindų danga RUNNEN lengvai atnaujinsite terasos ar balkono grindis, kad nuomininkai galėtų jomis džiaugtis ne vieną sezoną. Plokštelės jungiamos tarpusavyje be jokių įrankių, todėl lengva surinkti ir vėl išrinkti, o reguliariai naudojamas beicas VÅRDA padeda ilgiau išlaikyti gražią medienos spalvą.
 

Sprendimai vasarnamiams

Nuomojate namą užmiestyje ir norite suteikti patogų poilsį jame apsistojantiems svečiams? Tai paprasta su mūsų lauko poilsio baldais.

Lauko sofos SOLLERÖN

Lauko baldų seriją SOLLERÖN sudaro vienvietės sėdimosios ir kitos tarpusavyje derinamos dalys. Iš jų sujungta sofa gali būti kampinė arba pailga ir tokio dydžio, kokio norisi. Situacijai pasikeitus ar atvykus naujiems svečiams, ją galėsite performuoti, papildyti naujomis dalimis, sumažinti. Moduliniai lauko baldai SOLLERÖN pinami rankomis iš plastiko, yra atsparūs įvairioms oro sąlygoms ir nereikalauja ypatingos priežiūros.

Lauko krėslai SKARPÖ

SKARPÖ idealiai tinka nerūpestingam poilsiui gryname ore nuo ryto iki vakaro. Šie lauko krėslai patvarūs, nereikalauja ypatingos priežiūros, o kad užimtų mažiau vietos, juos galima sudėti vieną ant kito. Be to, jų tvirtas plastikas neblunka, neskeldėja ir neišsausėja dėl UV spindulių poveikio. 
 

Žalia visada madinga

Šių metų IKEA tyrimas „Gyvenimas namuose“ atskleidė, kad, galvojant apie tobulus namus, daugeliui tapo svarbu gyventi arčiau žaliųjų erdvių ir gamtos.

Dideli vazonai CHILIPEPPAR padės sukurti žalesnę aplinką tose lauko erdvėse, kur natūralios gamtos trūksta. Jie puikiai tinka stambesniems medeliams ar krūmams auginti ir yra atsparūs šalčiui, todėl gali likti lauke net tada, kai temperatūra nukrenta žemiau nulio.
 

Sprendimai improvizuotoms kavinėms

Kai verslo sėkmė priklauso nuo orų prognozės, svarbu visada būti pasiruošus. Nusimato šiltas savaitgalis? Traukite stalus, kėdes, pagalvėles ir visa kita – laikas įrengti improvizuotą lauko kavinę! Prie išskleidžiamojo lauko stalo ÄPPLARÖ galės atsisėsti 4, 6 arba 8 žmonės, priklausomai nuo to, kiek papildomų dalių – vieną ar dvi – atlenksite. Argi ne puiki pradžia jūsų smulkiajam verslui?

Kompaktiški, sulankstomi, išskleidžiami...

Štai kokie turi būti lauko baldai! Jei norite praktiško ir lankstaus, o kartu puikiai atrodančio sprendimo, esate ten, kur reikia. Visada turime ką pasiūlyti vertinantiems funkcionalumą ir taupantiems vietą. Sulankstomieji stalai ir kėdės TÄRNÖ bei vienas ant kito sudedami krėslai SKARPÖ – tik pora populiariausių pavyzdžių.
 

Sprendimai šventėms gryname ore

Jei turite sodybą, skirtą vasaros šventėms ir renginiams, pasirūpinkite, kad joje užtektų vietos didelėms kompanijoms. Kad ir kokia būtų proga, sulankstomosios kėdės ÄPPLARÖ padės prie bendro stalo susodinti visus. Jos pagamintos iš patvarios akacijų medienos, todėl tarnaus ilgai, o kad svečiams būtų patogiau, papildomai galite įsigyti pagalvėlių FRÖSÖN/DUVHOLMEN ar KUDDARNA.
 

Nepamirškite jaukumo!

Svetingumo verslas tiesiogiai susijęs su įkvepiančia ir jaukia atmosfera, tiesa? Todėl, puošiant klientams skirtas lauko erdves, svarbu atkreipti dėmesį net į mažiausias detales – tokias kaip drėgmei atsparūs staliniai šviestuvai STORHAGA ar LED lempučių girliandos UTSUND.
 
 

Praverstų pagalba?

Jei turite klausimų, norite užsisakyti paslaugų ar pasitarti, atsiųskite mums užklausą – atsakysime per 24 valandas.
 
 

Radote viską, ko reikia?

Jei jau žinote, kokių baldų ar kitų prekių norite įsigyti – tiesiog pateikite užsakymą internetu.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

MAMMUT

vaikiškas stalas, 77x55 cm, vidaus/lauko balta

27,99

Yra daugiau variantų

MAMMUT

vaikiška kėdutė, vidaus/lauko/balta

15 €

Yra daugiau variantų

MAMMUT

vaikiška kėdutė, vidaus/lauko/mėlyna

15 €

Yra daugiau variantų

MAMMUT

vaikiška kėdutė, vidaus/lauko/raudona

15 €

Yra daugiau variantų

MAMMUT

vaikiškas stalas, 85 cm, vidaus/lauko mėlyna

37,99

Yra daugiau variantų

MORUM

lygaus audimo kilimas, vidaus/lauko, 160x230 cm, smėlinė

69,99

Yra daugiau variantų

MORUM

lygaus audimo kilimas, vidaus/lauko, 160x230 cm, tamsiai pilka

69,99

Yra daugiau variantų

STORHAGA

stalinis LED šviestuvas, 35 cm, reguliuojamo ryškumo lauko/juoda

49,99

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

RUNNEN

lauko grindų danga, 0.81 m², rudas beicas

24 € / 9 vnt.

Yra daugiau variantų

SOLLERÖN

vienvietė dalis, lauko, tamsiai pilka

125 €

TÄRNÖ

lauko stalas, 55x54 cm, juoda/šviesiai rudai beicuota (-s)

25 €

TÄRNÖ

lauko kėdė, sulankstoma (-s) juoda/šviesiai rudai beicuota (-s)

17 €
X