Saulėta vasara – puikus laikas iškyloms, tiesa? Juk nėra nieko geriau už buvimą lauke su šeima ir kepsninėje čirškančiais pietumis. Na, nebent savaitgalis prie jūros. O mes žinome, ką daryti, kad jūsų išvykoms ir iškyloms nieko netrūktų.
Iškyla prasideda nuo...
...Kepsninės? O gal tinkamai parinktos vietos? Visa tai svarbu, bet jei nebus maisto – nebus ir iškylos. Tad pripildykite indus SOMMARDAG mėgstamų užkandžių ir pirmyn. Jų yra įvairių dydžių ir spalvų, o baigus valgyti, mažuosius galima sudėti į didesnius, kad būtų patogiau nešti ir užimtų mažiau vietos iškylų krepšyje.
Karšti gėrimai! Šalti gėrimai!
Jei diena ne tokia karšta, kaip tikėjotės, sušilti padės termose BEHÖVD garuojanti kava ar arbata. O jei diena kur kas karštesnė, nei tikėjotės – termosas BEHÖVD išlaikys gėrimus šaltus iki 6 valandų. Tad pasiimkite jį į iškylą bet kokiu oru.
Savadarbė užuovėja
Yra daug dalykų, kurie gali sugadinti iškylą gamtoje, tačiau nuo daugumos jų galite apsisaugoti. Pavyzdžiui, nuo vėjo. Tereikia įjungti vaizduotę ir lengvai pasistatysite užuovėją iš paplūdimyje rastų šakų ir minkšto užtiesalo. Tokio neturite? Mes žinome, kur galite įsigyti.
Lauko restoranas
Atsinešti maisto iš namų gali visi. O kas, jei galėtumėte viską, ko norisi, išsikepti čia pat, iškylos vietoje? Būtent tam ir skirta kilnojamoji anglinė kepsninė KORPÖN. Ji – tikras mobilumo pavyzdys: lengva, patogi ir sulankstoma, kad nešant užimtų dar mažiau vietos. Be to, turi specialaus dizaino groteles, kurios neleidžia kepamam maistui nukristi ant įkaitusių anglių. Viskuo pasirūpinta, tad jums belieka susirasti receptų!
Tvarūs ir patvarūs!
Iškylos užkandžius patogu neštis ir užspaudžiamuose maišeliuose ISTAD. Jie gali būti naudojami daug kartų, be to, tinka laikyti šaldiklyje, nebijo kaitrios saulės ir puikiai jaučiasi net iki 50 °C temperatūroje.
Jūsų oazė paruošta
Taip, iškyla prasideda nuo maisto. Tačiau ne mažiau svarbus ir pateikimas. Todėl neužmirškite kartu pasiimti dailaus iškylų krepšio SOMMARDAG, indelių IKEA 365+ ir didelio užtiesalo su pagalvėlėmis. Daugybe pagalvėlių, nes jų nebūna per daug. Ir taškas.

 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

IKEA 365+

dangtis, didelis (-ė) stačiakampis/plastikas

3 €

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

maisto indelis su dangčiu, 5.2 l, stačiakampis/plastikas

Ankstesnė kaina 6,49

5,99

Yra daugiau variantų

EFTERFRÅGAD

maisto termosas, 0.5 l, nerūdijantis plienas

9,99

IKEA 365+

maisto indelis, 5.2 l, didelis (-ė) stačiakampis/plastikas

Ankstesnė kaina 3,49

2,99

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

maisto indelis, 750 ml, apvalus/plastikas

Ankstesnė kaina 1,49

0,99

Yra daugiau variantų

KORPÖN

kilnojamoji anglinė kepsninė, juoda

18 €

IKEA 365+

dangtis, apvalus/plastikas

1 €

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

maisto indelis su dangčiu, 750 ml, apvalus/plastikas

Ankstesnė kaina 2,49

1,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.