Mėlyna spalva – lyg gaivus oro gūsis pavasario pasiilgusiuose namuose. Pripildykite juos baltai mėlynų ornamentų ir natūraliai švelnių audinių, kurie džiugins ne tik odą, bet ir akis.
Švelnūs ir gėlėti
Patalynės užvalkalai ir pagalvėlės BLÅGRAN, pasiūti iš 100 proc. medvilnės bei išmarginti gėlių motyvais, gražiai derės su vienspalviais mėlynais audiniais ir padės prikelti tradicinius raštus naujam gyvenimui.
Pokyčiams vonios kambaryje
Norint nebrangiai atnaujinti vonios kambarį, kartais pakanka pakeisti tekstilę. Tam puikiai tiks rankšluosčiai OTTSJÖN, pasiūti iš 100 proc. medvilnės, ir rankų darbo dėklas NORDRANA, kurio skyreliuose patogu laikyti įvairius vonios kambario mažmožius.
Kūrybai ir ramybei
Naujo dizaino mėlynos spalvos dėžės ir žurnalų dėklai FJÄLLA padės susitvarkyti darbo stalą ir suteiks jūsų namų biurui ramybės.
Pusryčių klasika
Lėtiems, maistingiems ar vėlyviems pusryčiams patiekti puikiai tiks akmens keramikos indai MEDLEM: subtiliais mėlynais ornamentais dekoruoti puodeliai, lėkštės ir dubenėliai.
Daugiau jaukumo
Nauji gėlėmis, susijungiančiomis į ekspresyvų geometrinį raštą, dekoruoti užvalkalai STJÄRNFLOCKA iš grynos medvilnės gali paversti jūsų lovą dar jaukesne vieta miegui.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
MEDLEM

padėklas

33 cm balta/mėlyna

3,99

MEDLEM

puodelis

8 cm balta/mėlyna

3,49

MEDLEM

desertinė lėkštė

Ø22 cm balta/mėlyna

2,49

MEDLEM

dubenėlis

7x Ø19 cm balta/mėlyna

3,99

KNIXHULT

grindinis šviestuvas

66 cm

49,99

KNIXHULT

stalinis šviestuvas

37x Ø26 cm

24,99

GRÖNADAL

supamasis krėslas

80x81x86 cm pilka-natūrali

119 €

KNIXHULT

kabamasis šviestuvas

53x Ø40 cm

34,99