Gyvi augalai neabejotinai veikia mūsų gyvenimą. Juos malonu stebėti, jie valo orą, kuriuo kvėpuojame, ramina ir padeda rūpintis ne tik savimi, bet ir visa planeta. Nežinome nė vieno, kuriam tai nepatiktų, todėl drąsiai teigiame: kuo daugiau žalumos, tuo geriau!
Gera nubusti pailsėjus
Jei kiekvieną rytą norite pradėti žvalūs ir pailsėję, pasirūpinkite, kad gyvų augalų būtų ne vien miegamajame, bet ir visuose namuose (perskaitėte teisingai – tegu žalia karaliauja visur!). Norisi daugiau natūralumo? Savo augalams parinkite indus iš natūralių medžiagų – patyrusių meistrų rankų darbo bambukiniai vazonai KAFFEBÖNA ir akmens keramikos vazos LIVSVERK puikiai tiks.
Daugiau natūralumo
Žali peizažai namuose atrodys dar tikriau, jei juos papildysite kitomis gamtos spalvomis. Ornamentuoti ir skirtingais atspalviais glazūruoti vazonai CHIAFRÖN padės sukurti vasaros dangaus įspūdį ant palangės, kad ir kokį dangų mėgstate: debsuotą baltą, giedrą turkio spalvos ar apniukusį pilką.
Su vaizdu į sodą
Tikrai ne kiekvienas butas mieste turi nuosavą sodą. Tad jei vaizdas už lango nedžiugina, susikurkite žalią oazę šioje stiklo pusėje. Ant palangės galite auginti įvairius sezoninius augalus, prieskonines žoleles ar gėles, kurios ne tik džiugins puikiu vaizdu, bet ir pripildys namus gaivaus gamtos kvapo.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

GLADOM

serviravimo staliukas, 45x53 cm, balta

17,99

Yra daugiau variantų

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas, 9 cm, vidaus/lauko Žilė

3,99

Yra daugiau variantų

SMYCKA

dirbtinė gėlė, 60 cm, Orchidėja/balta

3,79

Yra daugiau variantų

CHIAFRÖN

vazonas, 9 cm, balta

2,99

Įprasta kaina 3,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.