Svajonės pildosi! Pirmojo televizijos projekto  „NAMŲ IDĖJA su IKEA“ nugalėtojų šeima jau džiaugiasi pagrindiniu prizu – viso būsto atnaujinimu. Daugiau erdvės, šviesos ir vietos gausios šeimynos daiktams laikyti: lengvesnį gyvenimą kuriančius sprendimus įgyvendino IKEA dizainerė Toma Montvilaitė.
Miego zonoje - interjero triukšmas
Augalų motyvais marginti tapetai, miegamojo tekstilė ir begalė savo vietos neturinčių daiktų – šeimininkų miegamasis visai neprimena ramybės ir poilsio oazės, o seni baldai nebeatlieka pirminės savo funkcijos.
Į virtuvę - tik pasiimti lėkštės
Mažoje, senai remontą mačiusioje virtuvėje vietos visiems penkiems šeimos nariams neužtenka, tad pietūs prie bendro stalo – viena iš šeimos svajonių. Todėl dizainerei teko nemenkas iššūkis – išnaudoti kiekvieną mažos patalpos kvadratinį metrą taip, kad čia vietos užtektų ir buto gyventojams, ir visiems virtuvės rakandams.
Sandėliuku paverstas balkonas
Kartu su šeima gyvenanti teta Jelena savo kambaryje praleidžia nemažai laiko: čia ji ilsisi, miega, žiūri televizorių ir geria kavą su užsukusiais svečiais. Erdvus kambario balkonas  paverstas daiktų sandėliuku, todėl didelė, visus sukauptus daiktus talpinanti spinta – viena didžiausių moters svajonių.
Geram poilsiui – žalsva pastelė
Rami žalsva spalva buvo vienas iš projekto metu pakeisto vaikų kambario akcentų, tad jos motyvus dizainerė Toma atkartojo ir kitose buto erdvėse. Miegamajam ši spalva suteikė ramybės ir erdvės pojūtį bei panaikino prieš tai vyravusį chaosą. Svarbiausias kambario baldas – didelė ir patogi lova, užtikrinantį gerą ir saldų šeimininkų miegą. Jaukumo miego zonai suteikia ir ramių spalvų tekstilė.
Makiažo staliukas moteriškiems ritualams
Įgyvendinus daiktų laikymo sprendimus, įvairios smulkmenos atrado savo vietą. Todėl miegamajame liko erdvės ir makiažo staliukui su veidrodžiu. Ši buto šeimininkei skirta erdvė kambariui suteikia jaukumo ir nuolat skubančiai mamai primena apie laiką sau.
Vietos užteks viskam
Didelę miegamojo spintą IKEA dizainerė Toma suskirstė į tris dalis: dvi iš jų skirtos mamos ir tėčio drabužiams, o trečioji – sezoniniams daiktams, paltams, lagaminams. Spintoje taip pat atsirado ir vieta skalbiniams rūšiuoti, todėl daugiau erdvės atsiranda ir vonioje. Uždarose komodose po televizoriumi daug vietos įvairiems daiktams, o lengvos lentynos virš jo skirtos mieloms dekoratyvioms smulkmenoms: vazoms, nuotraukų rėmeliams ar suvenyrams.
Iš daiktų sandėliuko - į funkcionalią erdvę
Pakeitus tetos Jelenos kambario išdėstymą, vietos čia atsirado ir jos svajonei – didelei ir talpiai spintai, kur sutilps visi iki tol balkone laikyti daiktai. Čia taip pat integruoti ir nešvarių skalbinių rūšiavimo krepšiai – nedidelėje šeimos vonioje tą padaryti būtų sunku. Sofa-lova padės išpildyti tiek svetainės, tiek miegamojo funkcijas, o TV sistema BESTA sutalpins visas moters knygas ir indus.
Maža, bet funkcionali virtuvė
Rami žalsva spalva atsispindi ir virtuvėje – ji padeda sukurti vientisą viso buto nuotaiką. Pakeitus šaldytuvo vietą, visa butinė technika sutelpa prie vienos sienos, tad gaminti bus dar patogiau.
Prie stalo – visa šeima
Tinkamai išdėliojus baldus ir buitinę techniką, vietos virtuvėje atsirado ir valgomojo stalui. Prie jo susėsti gali visi penki šeimos nariai, o jei užsuks svečiai, stalą bus galima padidinti. Išnaudota ir siena virš jo: matinio stiklo indaujoje su vidiniu apšvietimu sutilps tiek šeimininkų, tiek svečių lėkštės.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
FRIHETEN

trivietė sofa-lova

225x105x83 cm tamsiai pilka

349 €

Yra daugiau variantų

MICKE

rašomasis stalas

73x50 cm balta

39,99

Yra daugiau variantų

MALM

aukštas lovos rėmas

160x200 cm balta

179 €

Yra daugiau variantų

EKEDALEN

ištraukiamasis stalas

120/180x80 cm balta

179 €

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

ąsotis su dangteliu

1.5 l

4,99

EKET

spintelė su 3 stalčiais

70x35x70 cm balta

125 €

Yra daugiau variantų

EKET

dvidurė spintelė su lentyna

70x35x70 cm balta

59,99

Yra daugiau variantų

MATMÄSSIG

dujinė kaitlentė

59.5x51x9.4 cm

199 €

NYMÅNE

lanks. sien. šviestuvas, laid. įr.

Ø7 cm balta

29,99

Yra daugiau variantų

EKET

spintelė su durelėmis

35x35x35 cm balta

25 €

Yra daugiau variantų

JANINGE

kėdė su porankiais

54x46x76 cm pilka

39,99

STORJORM

veidrodis su įmontuotu šviestuvu

80x60 cm balta

99 €

Yra daugiau variantų

SMYCKA

dirbtinis lapas

65 cm žalia

3,49

Yra daugiau variantų

FADO

stalinis šviestuvas

24x Ø25 cm pilka

14,99

Yra daugiau variantų

TINGBY

staliukas su ratukais

50x45 cm balta

29,99

Yra daugiau variantų

SANELA

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm šviesi smėlinė

5,99

Yra daugiau variantų

GURLI

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm balta

2,99

Yra daugiau variantų

MALM

lovadėžė aukštesniems lovų rėmams

100x62x29 cm balta

45 € / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

KRUSNING

kabamojo šviestuvo gaubtas

55x Ø85 cm balta

14,99

Yra daugiau variantų

ÅTGÅNG

vaza

18x Ø10.5 cm pilka

6,99

Yra daugiau variantų

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas

9 cm

5,99

BERGPALM

antklodės užv. ir 2 pagalv. užv.

240x220/50x60 cm žalia

29,99

Yra daugiau variantų
X