Svajonės pildosi! Pirmojo televizijos projekto  „NAMŲ IDĖJA su IKEA“ nugalėtojų šeima jau džiaugiasi pagrindiniu prizu – viso būsto atnaujinimu. Daugiau erdvės, šviesos ir vietos gausios šeimynos daiktams laikyti: lengvesnį gyvenimą kuriančius sprendimus įgyvendino IKEA dizainerė Toma Montvilaitė.
Miego zonoje - interjero triukšmas
Augalų motyvais marginti tapetai, miegamojo tekstilė ir begalė savo vietos neturinčių daiktų – šeimininkų miegamasis visai neprimena ramybės ir poilsio oazės, o seni baldai nebeatlieka pirminės savo funkcijos.
Į virtuvę - tik pasiimti lėkštės
Mažoje, senai remontą mačiusioje virtuvėje vietos visiems penkiems šeimos nariams neužtenka, tad pietūs prie bendro stalo – viena iš šeimos svajonių. Todėl dizainerei teko nemenkas iššūkis – išnaudoti kiekvieną mažos patalpos kvadratinį metrą taip, kad čia vietos užtektų ir buto gyventojams, ir visiems virtuvės rakandams.
Sandėliuku paverstas balkonas
Kartu su šeima gyvenanti teta Jelena savo kambaryje praleidžia nemažai laiko: čia ji ilsisi, miega, žiūri televizorių ir geria kavą su užsukusiais svečiais. Erdvus kambario balkonas  paverstas daiktų sandėliuku, todėl didelė, visus sukauptus daiktus talpinanti spinta – viena didžiausių moters svajonių.
Geram poilsiui – žalsva pastelė
Rami žalsva spalva buvo vienas iš projekto metu pakeisto vaikų kambario akcentų, tad jos motyvus dizainerė Toma atkartojo ir kitose buto erdvėse. Miegamajam ši spalva suteikė ramybės ir erdvės pojūtį bei panaikino prieš tai vyravusį chaosą. Svarbiausias kambario baldas – didelė ir patogi lova, užtikrinantį gerą ir saldų šeimininkų miegą. Jaukumo miego zonai suteikia ir ramių spalvų tekstilė.
Makiažo staliukas moteriškiems ritualams
Įgyvendinus daiktų laikymo sprendimus, įvairios smulkmenos atrado savo vietą. Todėl miegamajame liko erdvės ir makiažo staliukui su veidrodžiu. Ši buto šeimininkei skirta erdvė kambariui suteikia jaukumo ir nuolat skubančiai mamai primena apie laiką sau.
Vietos užteks viskam
Didelę miegamojo spintą IKEA dizainerė Toma suskirstė į tris dalis: dvi iš jų skirtos mamos ir tėčio drabužiams, o trečioji – sezoniniams daiktams, paltams, lagaminams. Spintoje taip pat atsirado ir vieta skalbiniams rūšiuoti, todėl daugiau erdvės atsiranda ir vonioje. Uždarose komodose po televizoriumi daug vietos įvairiems daiktams, o lengvos lentynos virš jo skirtos mieloms dekoratyvioms smulkmenoms: vazoms, nuotraukų rėmeliams ar suvenyrams.
Iš daiktų sandėliuko - į funkcionalią erdvę
Pakeitus tetos Jelenos kambario išdėstymą, vietos čia atsirado ir jos svajonei – didelei ir talpiai spintai, kur sutilps visi iki tol balkone laikyti daiktai. Čia taip pat integruoti ir nešvarių skalbinių rūšiavimo krepšiai – nedidelėje šeimos vonioje tą padaryti būtų sunku. Sofa-lova padės išpildyti tiek svetainės, tiek miegamojo funkcijas, o TV sistema BESTA sutalpins visas moters knygas ir indus.
Maža, bet funkcionali virtuvė
Rami žalsva spalva atsispindi ir virtuvėje – ji padeda sukurti vientisą viso buto nuotaiką. Pakeitus šaldytuvo vietą, visa butinė technika sutelpa prie vienos sienos, tad gaminti bus dar patogiau.
Prie stalo – visa šeima
Tinkamai išdėliojus baldus ir buitinę techniką, vietos virtuvėje atsirado ir valgomojo stalui. Prie jo susėsti gali visi penki šeimos nariai, o jei užsuks svečiai, stalą bus galima padidinti. Išnaudota ir siena virš jo: matinio stiklo indaujoje su vidiniu apšvietimu sutilps tiek šeimininkų, tiek svečių lėkštės.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

FRIHETEN

trivietė sofa-lova, Skiftebo tamsiai pilka

489 €

Yra daugiau variantų

MICKE

rašomasis stalas, 73x50 cm, balta

69 €

Yra daugiau variantų

MALM

aukštas lovos rėmas, 160x200 cm, balta/Lönset

244 €

Yra daugiau variantų

MALM

lovadėžė aukštesniems lovų rėmams, 200 cm, balta

65 € / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

EKEDALEN

ištraukiamasis stalas, 120/180x80 cm, balta

229 €

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

ąsotis su dangteliu, 1.5 l, skaidrus stiklas/kamštiena

8,99

EKET

spintelė su 3 stalčiais, 70x35x70 cm, balta

149 €

Yra daugiau variantų

EKET

dvidurė spintelė su lentyna, 70x35x70 cm, balta

79 €

Yra daugiau variantų

NYMÅNE

lanks. sien. šviestuvas, laid. įr., balta

34,99

Yra daugiau variantų

KRUSNING

kabamojo šviestuvo gaubtas, 85 cm, balta

12,99

Yra daugiau variantų

EKET

spintelė su durelėmis, 35x35x35 cm, balta

35 €

Yra daugiau variantų

JANINGE

kėdė su porankiais, pilka

49 €

STORJORM

veidrodis su įmontuotu šviestuvu, 80x60 cm, balta

129 €

Yra daugiau variantų

SMYCKA

dirbtinis lapas, 65 cm, eukaliptas/žalia

3,79

Yra daugiau variantų

FADO

stalinis šviestuvas, 25 cm, pilka

19,99

Yra daugiau variantų

TINGBY

staliukas su ratukais, 50x50 cm, balta

44,99

Yra daugiau variantų

GURLI

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, balta

2,99

Yra daugiau variantų

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas, 9 cm, vidaus/lauko/kabantis

5,99

BERGPALM

antklodės ir 2 pagalvių užvalkalai, 240x220/50x60 cm, žalia/dryžuota

34,99

Yra daugiau variantų

ÅTGÅNG

vaza, 18 cm, pilka

8,49

Yra daugiau variantų

SANELA

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, šviesi smėlinė

7,99

Yra daugiau variantų
X