Nauja riboto kiekio kolekcija KRÖSAMOS padės pripildyti jūsų gėrybių sandėliuką kaimiško jaukumo. Ją sukūrėme tam, kad galėtumėte su meile gaminti, gardžiuotis namuose ruoštu maistu ir dalintis juo su artimaisiais.

Sezono ritualai

Svarstote, ką veikti su gausiu sezoninių vaisių ir daržovių derliumi? Paverskite jį vaišėmis. Ruošiant naminį padažą ar spaudžiant sultis, labai pravers koštuvas ir piltuvas KRÖSAMOS.
 

Linkėjimai iš sandėliuko

Švelnių rudeniškų spalvų stikliniai indai KRÖSAMOS gražiai atrodys ne tik ant sandėliuko lentynų, bet ir virtuvėje. Laikykite juose prieskonius, džiovintus vaisius ar kitus birius produktus, kad ruošiant maistą visad būtų po ranka.
 

Gardžios dovanos

Sezono skoniais būtina dalintis! Tad pripildykite indus naminio žolelių aliejaus, arbatžolių mišinių, uogienių ir kitų gėrybių iš gamtos – tokia asmeniška dovana suteiks džiaugsmo ir jums, ir tiems, kam ją įteiksite.

Šventė ant stalo

Serviravimo indai KRÖSAMOS leis dar labiau mėgautis ant stalo patiektu maistu. Butelis su snapeliu pasitarnaus gaminant salotas, o naminiai sultiniai ir sriubos ilgiau išliks karšti, jei juos patieksite lėkštutėmis uždengtuose dubenyse.
 

Dar viena proga susitikti

Pakvieskite draugus ir namiškius prie bendro stalo. Kolekcijoje KRÖSAMOS rasite paprasto dizaino indų ir tekstilės gaminių, kuriuos lengva derinti su kitais namuose turimais papuošimais. O svečiams išsiskirsčius, jie puikiai atrodys jūsų virtuvėje.
 
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

KRÖSAMOS

ąsočių ir butelių laikiklis, riešutmedis/plienas

7,99

KRÖSAMOS

prijuostė, 70x97 cm, įvairių spalvų

4,99

KRÖSAMOS

vainikas, 36 cm, raudonai ruda

2,99

KRÖSAMOS

padėklas, 30x50 cm, riešutmedžio raštas

8,99
X