Dažnai darbe praleidžiame daugiau laiko nei namuose, todėl svarbu susikurti tokią biuro aplinką, kurioje visada jausitės gerai. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti.
Biuras svetainėje
Pradėjus verslą, nebūtina nuomotis patalpas mieste – patogų biurą galite įsirengti net savo namų svetainėje. Keičiamo aukščio rašomasis stalas SKARSTA gali stovėti toje vietoje, kur įprastai būtų kavos staliukas, o biuro reikmenims ir dokumentams tikrai atsiras vietos lentynose virš televizoriaus (ar vietoj jo), kartu su kitais asmeniniais daiktais. Tiesą sakant, taip dirbti netgi patogiau – kai pavargsite sėdėti ant kėdės, galite įsitaisyti ant sofos su kompiuterio padėklu BYLLAN arba pakelti stalą ir toliau tęsti darbus stovėdami. Juk savo namuose jūs – pats sau bosas.
Kartu ir atskirai
Bendroje erdvėje norisi turėti atskirą kabinetą? Jį galite įrengti už stiklinės sienos – taip patalpa vizualiai neatrodys mažesnė, o jūs turėsite savą kampą privatiems pokalbiams telefonu ar susitikimams. Na, ir, žinoma, neužmirškite patogios biuro kėdės – JÄRVFJÄLLET su aukšta atkalte ir porankiais puikiai tiks ir darbui, ir poilsiui.
Juodai balta klasika
Jei atvirame biure dirbate dviese, atskirti savo „kabinetus“ galite spalvomis, pavyzdžiui, vieną patalpos pusę įrengti juodai, kitą – baltai. Kad interjeras būtų vientisesnis, rinkitės tos pačios serijos baldus, pavyzdžiui, klasikinių spalvų rašomuosius stalus, lentynas ir spinteles BEKANT.
Paprasta atskirti erdves
Kai toje pačioje patalpoje turi tilpti ir darbo vietos, ir poilsio zona, gelbsti baldai, galintys atstoti sienas. Kaip pertvarą galite naudoti metalines lentynas BEKANT – jų nugarinė dalis su apdaila, tad gražiai atrodys iš abiejų pusių, be to, metalinį paviršių galėsite naudoti kaip magnetinę lentą.

Žemesnės spinteles GALANT taip pat tinka atskirti erdvėms. Pastatę reikiamoje vietoje, virš jų pakabinkite šviestuvų ilgais laidais ar ritininę užuolaidą – nuleista, ji galės tarnauti ir kaip projektoriaus ekranas.
Kas lemia darbo kokybę?
Jei planuojate keisti savo biuro dizainą, prieš tai atkreipkite dėmesį į tai, ką jame veikiate. Vienokių sprendimų reikės kūrybiniame biure ir visai kitokių – teisininkų kontoroje ar restorano administracijoje. Tačiau viena taisyklė tinka visiems: maloni aplinka, tinkamai parinktas interjero stilius, spalvos ir baldai turi įtakos savijautai ir įkvepia dirbti geriau.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BEKANT

keičiamo aukščio rašomasis stalas, 160x80 cm, baltai beicuotas ąžuolo lukštas/balta

479 €

Yra daugiau variantų

GALANT

stalčių spintelė su ratukais, 45x55 cm, balta

189 €

Yra daugiau variantų

TJENA

dėžė su dangčiu, 25x35x20 cm, balta

3,99

Yra daugiau variantų

HELMER

stalčių spintelė su ratukais, 28x69 cm, juoda

49,99

Yra daugiau variantų

SNIDAD

krepšys, 54x39 cm, rotangas

37,99

SANDARED

pufas, 56 cm, pilka

64,99

BEKANT

baldas su ratukais, 41x61 cm, tinklelis balta

219 €

Yra daugiau variantų

BEKANT

spintelė su išmaniuoju užraktu, 41x101 cm, tinklelis balta

254 €

Yra daugiau variantų

GALANT

stalčių spintelė, 80x80 cm, balta

349 €

Yra daugiau variantų

BEKANT

baldas su ratukais, 41x61 cm, tinklelis juoda

219 €

Yra daugiau variantų

HEKTAR

šviestuvas su belaid. įkr., tamsiai pilka

59,99

SKURUP

kabamasis šviestuvas, 19 cm, juoda

12,99

Yra daugiau variantų

BEKANT

lentyna, 121x134 cm, balta

349 €

Yra daugiau variantų

GLADOM

serviravimo staliukas, 45x53 cm, juoda

19,99

Yra daugiau variantų
X