Ieškodami būsto sau ar nuomai, žmonės vis dažniau domisi galimybe įsigyti jį visiškai įrengtą, nes taip pirkėjui atkrenta daug rūpesčių: nereikia ieškoti apdailos medžiagų, įrangos ir baldų, galima sutaupyti laiko, energijos ir pinigų. Būtent dėl šios priežasties pradėjome bendradarbiauti su NT vystymo įmone „Realco“.

Apie projektą

Vienas iš sėkmingų mūsų bendradarbiavimo pavyzdžių – apartamentai pajūryje įsikūrusiuose mažaaukščiuose namuose „Šventosios vartai“. Dalies jų projektais nuo idėjos iki įgyvendinimo pasirūpino IKEA verslo interjero dizaineriai.
„Šiame pajūrio projekte įrengti būstai su baldais ir „iki šaukštelių“ suplanuotomis interjero detalėmis buvo parduoti gerokai greičiau nei apartamentai be baldų. Kadangi daugelis pirkėjų rinkosi namus poilsiui, jie norėjo, kad būstas būtų maksimaliai funkcionalus, patogus, apgalvotas iki smulkmenų, tačiau neperkrautas. Bendradarbiaujant su IKEA interjero dizaineriais, pavyko sukurti namus, kuriuose yra visos būtinos funkcijos ir estetika. Negana to, dalis pirkėjų pripažino, kad patys tokio, iki smulkmenų apgalvoto interjero nebūtų įsirengę, o ir išlaidos būtų buvusios kur kas didesnės.“

„Realco“ būsto pardavimo vadovė Rasa Gustaitė

Gamtos padiktuoti interjero sprendimai

Interjero sprendimus „Šventosios vartų“ projekte padiktavo gamta. Apartamentai įsikūrę ant jūros kranto, smilgų ir pušyno apsuptyje, todėl interjere vyrauja įvairūs žemės atspalviai ir tvarios medžiagos: natūrali mediena, bambukas, perdirbtos žaliavos. O namų jaukumą kuria kilimai, užuolaidos, pagalvėlės, pledai ir kita tekstilė.
„Pagrindiniai atributai atostogų namuose: ramios spalvos, natūralios medžiagos, minkštos formos ir funkcionalumas. Pavyzdžiui, vietoje sofos svetainėje geriau rinktis sofą-lovą, ant kurios galės pernakvoti svečiai, vietoje stačiakampio stalo – apvalų, mat prie jo telpa daugiau žmonių, o be bendrojo apšvietimo svarbu ir lokalūs sprendimai, patogūs skaityti knygą ar kitaip jaukiai leisti vakarus.“

IKEA interjero dizainerė Rūta Gajauskaitė

Nemokamas interjeras verslui

IKEA‘oje verslo klientai gali rasti estetiško ir funkcionalaus dizaino sprendimų. Interjero dizaineriai patars, kaip išsirinkti tinkamiausius baldus, paruoš projektą ir padės jį įgyvendinti pasirinktoje erdvėje: biuruose ar gyvenamosiose patalpose, nedidelėse parduotuvėse, viešbučiuose, kavinėse ar kitur.

Nusprendus įgyvendinti pasiūlytą projektą ir įsigijus ne mažiau kaip 70 proc. IKEA baldų bei aksesuarų, interjero dizaino paslauga nekainuos.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

VÄRDERA

18 dalių indų rinkinys, balta

59,99

GLADOM

serviravimo staliukas, 45x53 cm, juoda

17,99

Yra daugiau variantų

SOARÉ

stalo kilimėlis, 37 cm, vandens hiacintai

4,99

ÅTGÅNG

vaza, 26 cm, pilka

9,99

Yra daugiau variantų

STOCKHOLM

veidrodis, 60 cm, riešutmedžio lukštas

59,99

ULLERSLEV

avikailis, 85 cm, balkšva

44,99

LISTERBY

staliukas, 50 cm, ąžuolo lukštas

94,99

SKOGSVINBÄR

vazonas, 9 cm, vidaus/lauko pilka

3,49

Yra daugiau variantų

BODARP

durys, 40x80 cm, pilkai žalia

24 €

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.