Kviečiame žvilgtelėti į naujojo IKEA katalogo užkulisius. Šį kartą turime džiugių naujienų jums, sumanių sprendimų namams ir daugybę įkvepiančių idėjų, paremtų „Life at Home“ tyrimu. Be to, dalijamės patarimais, kaip susikurti poilsiui tinkamą aplinką bet kuriuose namuose.
Visa tiesa apie miegą
Apie tinkamą darbo ir poilsio režimą kalbame dažnai. O kaipgi miegas? Per pastaruosius 50 metų vidutinė miego trukmė pasaulyje sumažėjo nuo 8 iki 6 valandų. „Štai kodėl miegas yra pagrindinė naujojo katalogo tema. Ji atsispindi viršelyje, aprašomuose namuose ir prekių asortimente“, – pristato IKEA grupės katalogo vadovė Tanja Dolphin.

„Ankstyvas ruduo – puikus laikas viską pradėti iš naujo: kibti į mokslus ar grįžti
prie darbų po vasaros atostogų. Nauja pradžia bus lengvesnė, o pokyčiai
kels daugiau džiaugsmo, jei jų imsitės gerai pailsėję.“

IKEA grupės katalogo vadovė Tanja Dolphin
Naujas miegamojo veidas
Naujajame kataloge rasite ekspertų patarimų, kurie padės pagerinti miego kokybę, bei idėjų, kaip daug neinvestuojant atnaujinti miegamąjį. Juk kartais tereikia tinkamai suderinti užuolaidas, parinkti patalynės užvalkalus ar įsigyti ergonominę pagalvę. 
Kuriant šių metų katalogą, buvo atliktas ne vieną tyrimas. Komanda netgi stebėjo savo pačių miegą ir aiškinosi, kaip poilsio kokybę veikia sportas, miegamojo interjeras bei kofeino vartojimas.
Viskas prasideda nuo pagalvės
Atrodytų, tokia smulkmena, tačiau tinkamai parinkta pagalvė gali tikrus stebuklus. Todėl nuo šiol IKEA ergonominių pagalvių asortimentas dar platesnis, kad kiekvienas galėtų išsirinkti pagal save. Tinkamą variantą rasite, nepaisant to, kaip mėgstate miegoti: ant nugaros, šono ar per visą lovą tarsi jūrų žvaigždė!
Svarbus ne tik čiužinys
„Metas sugriauti mitus apie miegą, nes jo kokybę lemia kur kas daugiau nei vien tik geras čiužinys. Ne mažiau svarbus vaidmuo tenka apšvietimui, triukšmo lygiui, temperatūrai ir oro kokybei kambaryje“, – tvirtina IKEA grupės katalogo vadovė Tanja Dolphin.
Namai – tai jausmas
Atlikus „Life at Home“ tyrimą, paaiškėjo, kad daug žmonių savo namuose nesijaučia gerai. Todėl katalogo komanda nutarė ieškoti būdų, kaip tai pakeisti, ir sukūrė penkis skirtingus namus. Kiekvienas iš jų susijęs su tam tikru emociniu poreikiu, leidžiančiu namus vadinti namais: buvimo kartu, nuosavybės, saugumo, patogumo ir privatumo.
Naujas ryškesnis įvaizdis
Prieš jūsų akis – daugybė praktiškų ir stilingų naujienų namams. Be jau pamėgtų IKEA baldų, šį sezoną mūsų prekybos vietose rasite ryškių ir netikėtų derinių. Tikimės, kad liksite maloniai nustebę.
Laisvė spalvoms!
Norint atnaujinti namus, nebūtina imtis drastiškų pokyčių – geriau mažiau, bet ryškiau. Derindami išraiškingas spalvas ir medžiagas, akimirksniu pakelsite nuotaiką namuose ir suteiksite jiems savitumo.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

TILLAGD

24 dalių stalo įrankių rinkinys, juoda

64,99

LACK

staliukas, 55x55 cm, blizgi balta

14,99

Yra daugiau variantų

POKAL

stiklinė, 35 cl, rausva

1,29

Yra daugiau variantų

ROSENSKÄRM

ergo. pagalvė, mieg. ant šono/nug., 33x50 cm

15,99
X