Ilgą laiką leidę vien savo namuose, ko gero, ne vienas supratome, kad iš gyvenimo juose norėtųsi daugiau. Todėl šiais metais IKEA nutarė surengti festivalį ir kviečia mus visus atverti duris gražesniam gyvenimui bei naujoms patirtims. Virtualus festivalis tęsis net 24 valandas! Jo pradžia – rugsėjo 16 d., 9.00 val.

Atlikėjai, dizaineriai, didžėjai, virtuvės šefai ir daugybė kitų talentingų žmonių savo namus pavers virtualaus festivalio scenomis. Galėsite mėgautis koncertais, maisto gaminimo sesijomis, apžiūrėti interjero pokyčius ar dalyvauti turuose po garsenybių namus – ir jums nė nereikės pakilti nuo sofos. IKEA festivalis aplankys daugiau nei 100 namų iš 50 pasaulio šalių. O jame dalyvauti gali visi – nemokamai ir be registracijos.
Atverdami duris į atlikėjų, dizainerių, didžėjų ir virtuvės šefų namus, tikimės, kad pasisemsite įkvėpimo gražesniam gyvenimui savuosiuose. Norime parodyti, kad kiekvienas gali gyventi tvariai, įdomiai ir nebrangiai, o kartu – bent šiek tiek jus nustebinti.

Kaip dalyvauti virtualiame festivalyje?

IKEA festivalis vyks visame pasaulyje ir bus tiesiogiai transliuojamas interneto svetainėje IKEA.com/festival ištisas 24 valandas:

• Kas valandą galėsite užsukti į vis kitą iš 24 tiesiogiai rodomų kambarių.
• Likusius kambarius galėsite aplankyti jums patogiu laiku – jų turinį matysite sąraše ir galėsite susidaryti savo programą pagal pomėgius ar norus.
• Praleidę kurį nors iš kambarių ar norėdami dar kartą į jį sugrįžti, visus rasite festivalio svetainės pradiniame puslapyje.
• Dalyvauti festivalyje galite be registracijos ir visiškai nemokamai.
• Festivalis yra tarptautinis, todėl jo svetainėje visa informacija pateikiama anglų kalba.

Virtualūs festivalio kambariai

IKEA festivalio organizatoriai siekė sukurti kambarius, atspindinčius tai, ką mums visiems reiškia namai: šeimą, draugus, muziką, maistą... Norėjosi įtraukti žmones iš viso pasaulio, todėl programa buvo kuriama įvairiose šalyse. Galiausiai mums labai svarbu pasidalinti tuo, kas esame ir ką veikiame kaip prekės ženklas, todėl festivalio programoje taip pat rasite nemažai IKEA naujienų ir istorijų.

Kas jūsų laukia?

Festivalio svečiai galės mėgautis jaukiais koncertais iš muzikantų namų ar studijų ir klausytis didžėjų pasirodymų. Interjero dizaino gerbėjai bus kviečiami pasidairyti po atnaujintus interjerus ir iš arčiau susipažinti su IKEA parneriais bei unikaliomis jų kūrybos erdvėmis. Jūsų taip pat laukia maisto gaminimo varžybos, tvarūs bei sveiki receptai ir diskusijos virtuvėje pačiomis įvairiausioms temomis: nuo žiedinės ekonomikos iki orų, nuo žaidimų iki namų. Užkietėję kompiuterinių žaidimų žaidėjai galės apžiūrėti naują jiems sukurtą kolekciją, o visi IKEA gerbėjai – virtualiai pakeliauti po parduotuves ir sužinoti, kas šiuo metu vyksta. Užsuksime į baldų gamyklą Lenkijoje, pavyzdinę parduotuvę Švedijos mieste Elmhulte ir IKEA muziejų, kuriame pasakojama įdomi, ne vieną dešimtmetį skaičiuojanti prekės ženklo istorija.
Mano namų aikštelė
Namai ten, kur jautiesi... lyg namuose. Atlikėjai MØ, Kanis, Niki ir Masego kviečia pakeliauti po savo miestus, kaimynystes, bendruomenes ir žada nepamirštamą pasirodymą.

Koncertai namuose
Įjunkite garsiakalbius, prasideda koncertų maratonas – tiesiai iš jaukiomis scenomis virtusių pasaulio muzikantų namų.

Maisto gaminimas
Atverkite duris į gardžiai kvepiančią virtuvę – šefai iš viso pasaulio kviečia pasidairyti po savąsias. Naujus ir dar nematytus receptus demonstruos Pasta Queen, Paul Svensson ir kiti.

Didžėjų pasirodymai
Tegul muzika netyla! Klubiniais ritmais iš savo namų dalijasi garsūs didžėjai: Kaytranada, Loraine James, ZULI ir kiti.

Kviečiame į svečius
Atverti savo namų duris ir papasakoti, kaip gyvena, sutiko daugybė įdomių asmenybių. Tarp jų – ir Ilse Crawford.

IKEA naujienos
Keliaudami po pasaulį, galite susipažinti su IKEA partneriais, dirbančiais parduotuvėse, gamyklose, biuruose ir studijose. Vienas iš jų – Virgil Abloh.

Interjero pokyčiai
Pasisemkite įkvėpimo pokyčiams namuose. Čia rasite idėjų, kaip ir kur laikyti daiktus, kaip įsirengti patogią virtuvę ar sukurti ryškų ir išskirtinį interjerą.

Pokalbiai virtuvėje
IKEA darbuotojai kalbasi apie kasdienio gyvenimo džiaugsmus ir rūpesčius su banglentininke Kassia Meador, astronautu Christer Fuglesang ir nuotykių ieškotoja Renata Chlumska.

Apsipirkimas su… Ar žinote žmogų, su kuriuo labai norėtumėte apsipirkti ir pasisemti idėjų namams? Galbūt jį rasite čia – kviečiantį kartu pasivaikščioti tarp IKEA lentynų

  X