Kaip padengti šventinį stalą, kad svečiai liktų sužavėti? Pasisemkite idėjų – čia rasite naujausias Kalėdų stalo serviravimo tendencijas.
Karališkos spalvos
Šių metų Kalėdos žavi sodriomis karališkomis spalvomis. Neatsilikite ir jūs: dengdami stalą, derinkite miško žalią su purpurine, pilka ar tamsiai mėlyna. O kad būtų dar jaukiau, kėdžių atlošus paminkštinkite natūraliais ar dažytais avikailiais – jie šią žiemą taip pat labai madingi.
Derinkite skirtingus stilius
Sustiprinti šventinę dvasią galite, derindami tradicines dekoracijas su moderniomis. Senovinės stiklo taurės gražiai atrodys šalia šiuolaikiško dizaino indų ir stalo įrankių, o tradicines žvakes puikiai papildys stikliniai gaubtai su LED lempučių girliandomis.
Patiekite kaip dovaną
Kalėdos – dovanų metas, tad ir jūsų stalo papuošimai gali atrodyti kaip dovana. Sudėję lėkštes ir dubenis STRIMMIG vieną ant kito, apjuoskite kaspinu ar virvele, papuoškite kalėdiniais žaisliukais ir pririškite po kortelę su svečio vardu ar jam skirtu linkėjimu.
Gausiai ir tradiciškai
Ar kada svajojote švęsti Kalėdas prie gausiai išpuošto stalo, kokius rodo filmuose? Padengti tokį visai nesudėtinga. Pradėkite nuo žalio eglių ar pušų šakų vainiko pačiame stalo centre, išdėliokite indus iš gražiausio namuose turimo servizo ir pasirūpinkite gausiais papuošimais: raudonos žvakės, įspūdingi servetėlių žiedai, blizgūs žaisliukai ir elegantiškas vaišių stovas – privalomi.
Seni geri deriniai
Raudona ir balta – klasikinis kalėdinis derinys. Šių spalvų duetas tikrai neliks nepastebėtas, o šventės erdvei suteiks ypatingo ryškumo. Negalite atitraukti akių nuo porceliano baltumo indų raudonos staltiesės fone? Būtent tai ir turėjome omenyje.
Gražu, kas natūralu
Jei gausios dekoracijos jūsų nežavi, taisyklė „mažiau yra daugiau“ šiemet taip pat yra kalėdinių madų sąraše. Tad mažiau spalvų ir daugiau natūralumo! Balta staltiesė ir indai, natūralūs jūržolių padėkliukai, medinės lentelės, lininiai rankšluosčiai vietoj servetėlių ir imbierinės širdelės VINTERSAGA vietoj svečių kortelių – štai jums genialiai paprastas planas šių metų Kalėdoms.
Šis tas žalio
Visi norime, kad Kalėdos būtų baltos, tačiau neužmirškite pridėti ir šiek tiek žalumos. Amžinai žali dirbtinių augalų vainikai, girliandos ir puokštės VINTERFEST papuoš ne tik stalą, o šventėms praėjus, dar ilgai džiugins nė kiek nepakitusia išvaizda.
Krištolinės Kalėdos
Apie mėlynas Kalėdas Elvis Preslis dainavo dar 6-ajame dešimtmetyje. O šiandien jo žodžiai, panašu, pradeda pildytis. Stikliniai indai, visų mėlynų atspalvių ir balta tekstilė, blizgios sniego spalvos dekoracijos ir krištolo skaidrumo papuošimai padės sukurti šiais metais ypač madingą kalėdinį įvaizdį.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

INGOLF

kėdė, tamsiai ruda

Ankstesnė kaina 59 €

49 €

Yra daugiau variantų

GARNERA

2 aukštų serviravimo stovas , balta

17,99

IKEA 365+

lėkštė, 27 cm, balta

3,79

Yra daugiau variantų

FULLTALIG

žvakidė, 3 vnt., juoda

9,99

DYRGRIP

baltojo vyno taurė, 42 cl, skaidrus stiklas

Ankstesnė kaina 4,99

3,99

VARDAGEN

taurė, 28 cl, skaidrus stiklas

7,99 / 4 vnt.

UPPLAGA

desertinė lėkštė, 22 cm, balta

4,49

Yra daugiau variantų

UPPLAGA

lėkštė, 28 cm, balta

5,49

Yra daugiau variantų

IVRIG

stiklinė, 45 cl, skaidrus stiklas

Ankstesnė kaina 2,49

1,79

Yra daugiau variantų

INGATORP

ištraukiamasis stalas, 155/215x87 cm, juoda

Ankstesnė kaina 339 €

299 €

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.