Nėra vienos spintos, kuri tiktų visiems. Norint atrasti harmoniją savojoje, pirmiausia reikia atsakyti į klausimą, kokia spinta ideali jums. Suprantame, kokie esate skirtingi, todėl turime sprendimų kiekvienam: nuo tų, kurie laiko viską už durelių, iki neturinčių ko slėpti, nuo pakabų gerbėjų iki drabužių lankstymo specialistų, nuo vertinančių paprastumą iki drąsiai demonstruojančių madas ir stilių.

Paslėpkite netvarką

Jei namuose mieliau renkatės uždarus daiktų laikymo sprendimus, apžiūrėkite mūsų laisvai pastatomas spintas. Čia rasite įvairių variantų: nuo tradicinio stiliaus spintų su varstomosiomis durimis, drabužių skersiniais ir lentynomis iki šiuolaikiškų ir originalių, kaip kad ši nebrangi, bet labai kokybiška spinta, kurios dizainą įkvėpė turistinės palapinės. Argi ne šaunūs laikini namai drabužiams?
 

Demonstruokite stilių

Apranga yra puiki saviraiškos priemonė. Tad kodėl ir spintai neleidus atspindėti jūsų asmenybės? Laikykite drabužius atvirai – taip apžiūrėti ir išsirinkti norimą derinį bus daug patogiau. Be to, drabužių kabykla su visais jūsų stilingais drabužiais papuoš ne tik jus, bet ir namus.
 

Kabinkite, rinkitės, puoškitės

Kartais patys paprasčiausi sprendimai būna ir patys geriausi. O ieškoti ko nors paprasčiau už pakabus ir kabliukus, ko gero, net nelabai verta. Sukabinti ant jų, jūsų drabužiai ir aksesuarai atrodys tvarkingai, bus lengvai pasiekiami ir nesusiglamžys. Jei spintoje taupote vietą, rinkitės plonyčius pakabus iš plastiko ar plieno, o jei reikia tvirtesnio ir solidesnio sprendimo – medinius. Galime pasiūlyti net ir universalią kabyklą jūsų skraistėms, diržams ar kaklaraiščiams.
 

Saugokite savo drabužius

Drabužių maišai padės apsaugoti jūsų mėgstamus drabužius nuo dulkių, neleis jiems išblukti ar susitepti. Tikrai pravers, jei turite proginių suknelių, brangų smokingą ar norite saugiai pakabinti spintoje žieminį paltą.

Atidėkite, kol vėl prireiks

Greitas klausimas: ar žinote, kur šiuo metu padėtos jūsų juodos kojinės? O rudeninė striukė? Kad nereikėtų spėlioti, smulkius ir sezoninius drabužius bei avalynę laikykite įvairių dydžių užsegamose dėžėse. Jas galite paslėpti po lova arba išrikiuoti ant spintos lentynų – bet kuriuo atveju, viską bus paprasta rasti, o viduje esantys daiktai neapdulkės.
 

Atraskite meilę stalčiams

Komoda – nuostabus baldas. Jos talpiuose stalčiuose galima paslėpti daugybę daiktų, o ant viršaus dar lieka vietos padėti ką nors gražaus! Pastatykite komodą šalia tualetinio staliuko miegamajame: turėsite puikią vietą ne tik apatiniams drabužiams, bet ir makiažo priemonėms ar papuošalams.
 

Lengviau raskite daiktus dėžutėse

Jei į komodos stalčius dar įdėsite keletą dėžučių, bus lengviau sutvarkyti juose laikomus drabužius. Vienoje – kojinės, kitose – aksesuarai ar sulankstyti marškinėliai. Sudėję drabužius vertikaliai, visada matysite, kas kur, o ištraukti reikiamus ir padėti atgal bus kur kas paprasčiau.

Parodykite dėmesio papuošalams

Pamirškite susipynusius vėrinius ir kažkur tarp jų pasiklydusius žiedus – dailiose dėžutėse visi papuošalai atras savo vietą. Šios dvi pagamintos iš natūralių medžiagų: bambuko medienos ir uosio lukšto.

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

RIGGA

drabužių kabykla, balta

Ankstesnė kaina 24,99

19,99

MULIG

drabužių kabykla, 99x152 cm, balta

9 €

Yra daugiau variantų

STAJLIG

pakabas, vidaus/lauko, balta

3,99 / 5 vnt.

SAMLA

dėžė, 78x56x18 cm/55 l, permatoma

Ankstesnė kaina 12,99

7,99

Yra daugiau variantų

KOMPLEMENT

universali kabykla, balta

4,99

SKUBB

batų dėžė, 22x34x16 cm, balta

9,99 / 4 vnt.

GNABBAS

krepšys, 32x35x32 cm

9,99

VUKU

spinta, 74x51x149 cm, balta

11,50

PÄRKLA

dėžė, 55x49x19 cm

1,50

ÅSUNDEN

krepšys, 30x36x25 cm, tamsiai pilka

17,99

SAMLA

dėžė su dangčiu, 79x57x18 cm/55 l, permatoma

Ankstesnė kaina 17,99

12,99

Yra daugiau variantų

RAKKESTAD

spinta su 2 durimis, 79x176 cm, tamsiai ruda

129 €

BLÄDDRARE

dėžė su dangčiu, 25x35x15 cm, pilka/raštas

9,99

Yra daugiau variantų

STUK

dėžė su skyriais, 20x51x18 cm, balta

4,99

Yra daugiau variantų

SKUBB

dėžė, 44x55x19 cm, balta

Ankstesnė kaina 6,99

4,99

Yra daugiau variantų

MALM

komoda su 3 stalčiais, 80x78 cm, balta

Ankstesnė kaina 89 €

79 €

Yra daugiau variantų

KLEPPSTAD

spinta su 3 durimis, 117x176 cm, balta

Ankstesnė kaina 129 €

109 €
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.