Ką galėtumėte pakeisti savo svetainėje, kad ji taptų dar patogesnė? Jeigu jaučiate, kad atėjo laikas atsinaujinti, tačiau kosmetinių pagražinimų jau nebepakanka, turime jums keletą praktiškų ir funkcionalių sprendimų.
Stilius ir patogumas kartu
Originalaus dizaino sofa FLOTTEBO ne tik  gerai atrodo. Ji itin patogi sėdėti ir gulėti, o prireikus greitai ir lengvai taps erdvia lova – reikia tik nuimti atlošo pagalves, kurios, beje, nepritvirtintos, kad galėtumėte pasidėti, kaip jums patogiau.
Lengva pritaikyti sau
VALLENTUNA – itin funkcionalūs moduliniai minkštieji baldai. Juos galima naudoti atskirai bei jungti į norimo dydžio ir formos derinius. Galite rinktis vienvietes dalis su miegojimo funkcija, kad būtų kur paguldyti nakvoti likusius draugus ar giminaičius; su daiktadėžėmis, nes visada atsiranda daiktų, kuriuos reikia kažkur padėti; taip pat – pritaisyti aukštus arba žemus atlošus ir porankius arba sukurti žaismingą baldą su skirtingų spalvų užvalkalais.
Slėpynės po lova
Kai slėpynių žaidžia suaugusieji, žaidimo taisyklės ir tikslas šiek tiek pasikeičia. Svarbiausia – paslėpti netvarką namuose. Sofa-lova FRIHETEN tam puikiai tinka, nes po jos gulimuoju foteliu įrengta talpi patalynės dėžė. Pakėlus sėdimąją dalį, ji lieka fiksuotoje padėtyje, todėl paslėpti ir prireikus vėl išimti daiktus bus ne tik patogu, bet ir saugu.


 
Genialu, kas paprasta
Svetainės baldų serija LACK gal ir atrodo paprasta, tačiau neapsigaukite. Klasikinių ir ryškių spalvų staliukai, įvairių formų ir dydžių lentynos ir kiti baldai iš tiesų yra nepaprastai praktiški. Neįnoringo dizaino baldus paprasta pritaikyti bet kokio stiliaus namuose, juos greita surinkti ir vėl išrinkti, lengva kilnoti iš vienos vietos į kitą, o sumanę atsinaujinti, tai visada padarysite be didelių išlaidų.
Didžiuokitės ir demonstruokite
Jeigu skaitymas yra jūsų didžiausias pomėgis, tikrai norėsite, kad turimų knygų kolekciją pamatytų visi. Kodėl gi nepademonstravus jų knygų spintoje BILLY? Tai bene lanksčiausiai naudojama knygų spintų sistema, kuri taps nepakeičiama jūsų namų bibliotekos dalimi ir augs kartu su jūsų poreikiais. BILLY yra įvairių aukščių ir pločių, apdailų ir medžiagų, be to, serijoje rasite papildomų priedų, kurie tiks ne tik knygoms.
Galerija už televizoriaus
Įsivaizduokite, kad jūsų televizorius – paveikslas, ir įtraukite jį į bendrą kompoziciją su ant sienos įrėmintomis nuotraukomis. O kad televizoriaus ir kitų prietaisų laidai nedarkytų vaizdo, paslėpkite juos spintelėje BESTÅ su specialiai tam skirtomis angomis. Beje, šis baldas labai patogus, nes jį galite naudoti trejopai: statyti ant grindų, kabinti ant sienos arba pritvirtinti kojeles.
Derinkite pagal poreikius
Jungdami įvairių dydžių rėmus su stalčiais, durelėmis ir rankenėlėmis BESTÅ, galite susikurti pačių įvairiausių derinių pagal savo poreikius, skonį ir galimybes. Nuo televizoriaus staliuko iki funkcionalaus spintelių komplekto knygoms, garsiakalbiams, nuotolinio valdymo pulteliams, interjero dekoracijoms ir kitiems daiktams laikyti.


 
Gražūs ir praktiški baldai BESTÅ sukurti taip, kad padėtų spręsti daiktų laikymo iššūkius namuose, todėl tinka ne tik svetainėje, bet ir prieškambaryje, miegamajame ar valgomajame – vietoj indaujos. Toks spintelių derinys idealiai tinka valgomajam, nes vienus daiktus, tokius kaip dailios taurės ir lėkštės, galima laikyti už permatomų (atvirai,
tačiau saugiai nuo dulkių), o kitus – už aklinų durelių. Jei norisi, spintelėje su stiklinėmis durimis galima įtaisyti šviestuvų – funkcionalu ir teikia jaukumo.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
FRIHETEN

kampinė sofa-lova su patalynės dėže

151x66 cm tamsiai pilka

Ankstesnė kaina 379 €

349 €

Yra daugiau variantų

BILLY

knygų spinta

80x28x106 cm balta

29 €

Yra daugiau variantų

TINGBY

staliukas su ratukais

64x45 cm balta

34,99

Yra daugiau variantų

GLADOM

serviravimo staliukas

52.5x Ø44.5 cm mėlyna

19,99

Yra daugiau variantų

VÄXJÖ

kabamasis šviestuvas

32x Ø50 cm smėlinė

39,99

Yra daugiau variantų

YPPERLIG

kavos staliukas

40x Ø50 cm tamsiai pilka

34,99

GRANBODA

staliukų rinkinys, 3 vnt.

49 €

STOCKHOLM 2017

grindinis šviestuvas

140 cm

79,99

KNOPPARP

dvivietė sofa

119x76x70 cm šviesi pilka

79 €

KNOPPARP

dvivietė sofa

119x76x69 cm ryški mėlyna

79 €

LACK

staliukas

55x55x45 cm balta

5,99

Yra daugiau variantų

TRANGET

lygaus audimo kilimas

170x240 cm įvairūs mėlyni atspalviai

199 €

FRIHETEN

kampinė sofa-lova su patalynės dėže

151x66 cm tamsiai pilka

429 €

Yra daugiau variantų

BESTÅ

derinys su stikl. durelėmis

60x42x193 cm

163 €

Yra daugiau variantų

FLOTTEBO

sofa-lova

200x120 cm klasikinė pilka

499 €

Yra daugiau variantų

GURLI

pagalvėlės užvalkalas

50 cm žydra

2,49

Yra daugiau variantų

BILLY

knygų spinta

40x28x106 cm balta

20 €

Yra daugiau variantų

SJÖPENNA

kabamasis šviestuvas

32x Ø35 cm

15,99

ALMALIE

užtiesalas

130x170 cm juoda-balta

29,99