15 metų Justė ir 17 metų Jokūbas dalijasi vienu kambariu, kuriame dvi augančios asmenybės sunkiai išsitenka. Justė šoka ir augina gėles, Jokūbas mėgsta važinėtis riedlente ir pats jas gaminti, abu turi daug su pomėgiais susijusių daiktų ir, deja, mažokai erdvės jiems visiems sutalpinti. Todėl paauglių tėvai kreipėsi pagalbos į IKEA interjero dizainerę Dovilę. Įvertinkite pokyčius, o dar daugiau idėjų ir naudingų patarimų namams ieškokite IKEA e. kataloge.


 
Dviese viename kambaryje
Tilpti dviese beveik 19 kv. metrų kambaryje gali atrodyti ne toks jau didelis iššūkis. Tačiau kai prie dviejų paauglių dar pridedi visus jų daiktus, pomėgius ir norą turėti bent kiek privatumo... Situacija tampa kiek sudėtingesnė. Justės ir Jokūbo kambarys nebespėja augtu kartu su jais: trūksta vietos naujiems pomėgiams, o vaikiškose spintose jau seniai nebetelpa visi drabužiai. Seni baldai nedera tarpusavyje, be to, Jokūbui pradėjus gaminti riedlentes, dalis kambario virto dirbtuvėmis, tad tėvai jame pasigenda tvarkos.
Mokslams, poilsiui ir pramogoms
Atnaujindama šį kambarį, interjero dizainerė Dovilė stengėsi pateisinti visos šeimos lūkesčius: tėvai norėjo, kad jame dominuotų balta spalva ir skandinaviškas minimalizmas, o Justė ir Jokūbas – turėti daugiau asmeninės erdvės. Padalijus kambarį pusiau, dabar kiekvienas iš paauglių turi po atskirą rašomąjį stalą, lovą ir pomėgių zoną, todėl savo pusėje gali šeimininkauti kaip tinkamas.


 
Jokūbo teritorija
Atskyrus erdves, nuo šiol Jokūbas galės gaminti riedlentes prie atlenkiamo dirbtuvių stalo, įrengto spintelėje IVAR. Baigus darbą jis neužims vietos, o ir susitvarkyti bus lengviau, nes darbo įrankius ir medžiagas vaikinas galės susidėti į tam skirtas įvairių dydžių dėžes. Kad nepritrūktų šviesos, ant spintelės viršaus Dovilė pritvirtino du reguliuojamus šviestuvus SKURUP. Šalia dirbtuvių atsirado vietos ir Jokūbo riedlenčių kolekcijai – jas interjero dizainerė sudėjo ant lentynų BERGSHULT su atramomis GRANHULT. Tokias lentynas galima trumpinti pagal reikiamus matmenis – uždari laikikliai paslepia pjovimo vietą ir gražiai įrėmina.
Justės valdos
Anksčiau dėl brolio pomėgių negalėdavusiai mokytis šokių žingsnelių, dabar Justė turi spintą PAX su veidrodinėmis durimis VIKEDAL, priešais kurias palikta erdvės repeticijoms. Kad kambario centre liktų daugiau laisvos vietos, Justės daiktus interjero dizainerė perkėlė į stalčius po nauju lovos rėmu SLÄKT, ant sienų pakabintas lentynas EKET ir ant lentynėlių MOSSLANDA. Palaikyti tvarką ir greitai rasti viską, ko reikia, padeda perforuotosios lentos SKÅDIS su kabliukais ir kitais priedais bei lentyna KALLAX, skirianti brolio ir sesės rašomuosius stalus. Ją taip pat galima užpildyti knygomis ar dėžėmis su smulkesniais daiktais.


„Jei kambaryje gyvena du vaikai, ypač paaugliai, visai nebūtina jiems statyti identiškų lovų. Verčiau leiskite išsirinkti patiems. Svarbiausia, kad abu baldai tarpusavyje derėtų ir būtų funkcionalūs – šiuo atveju vieta po lova išnaudota daiktams susidėti. Tai labai praverčia mažose erdvėse, kurių nesinori apkrauti.“

IKEA interjero dizainerė Dovilė Genytė
 


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

KALLAX

lentyna, 77x147 cm, balta

Ankstesnė kaina 79,99

49,99

Yra daugiau variantų

MOSSLANDA

paveikslų lentynėlė, 115 cm, balta

7,99

Yra daugiau variantų

BEKVÄM

taburetė-laipteliai, 50 cm, balta

19,99

Yra daugiau variantų

KNAGGLIG

dėžė, 46x31x25 cm, pušis

14,99

Yra daugiau variantų

MOSSLANDA

paveikslų lentynėlė, 55 cm, balta

3,99

Yra daugiau variantų

LÄTTAD

stalo kilimėlis, 37 cm, jūrų žolės/juoda

3,99

SKÅDIS

perforuotoji lenta, 76x56 cm, balta

17 €

Yra daugiau variantų

SKÅDIS

perforuotoji lenta, 36x56 cm, balta

12 €

Yra daugiau variantų

HANNELISE

pagalvėlė, 50x50 cm, įvairių spalvų

8,99

SMYCKA

dirbtinių gėlių puokštė, 31 cm, vidaus/lauko žalia

1,99

Yra daugiau variantų

GRADVIS

vazonas, 12 cm, rausva

3,99

DRÖNJÖNS

popieriaus atliekų krepšys, balta

4,99

BERGSHULT

lentyna, 120x30 cm, balta

17,99

Yra daugiau variantų

GRANHULT

atrama, 30x12 cm, nikeliuotas

12 € / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

BERGSHULT

lentyna, 120x20 cm, balta

14,99

Yra daugiau variantų

EKET

spintelė, 35x25x35 cm, baltai beicuoto ąžuolo raštas

15 €

Yra daugiau variantų

BERÄKNA

vaza, 15 cm, skaidrus stiklas

2,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.