Susiraskite mėgstamą veiklą ir jums niekada nereikės dirbti. Įrenkite patogią darbo vietą vaikams ir jums (beveik) niekada nereikės jaudintis dėl neparuoštų namų darbų. Žinome, kaip namuose atrasti daugiau motyvacijos mokslams ir daugiau vietos darbui, pramogoms bei kitoms veikloms. Mielai pasidalinsime šiomis žiniomis su jumis.
Visada po ranka
Kai viskas, ko gali prireikti, padėta šalia, dirbti ar mokytis namuose tampa kur kas patogiau. Stalčių spintelė su ratukais MICKE pravers darbo kambaryje ir bet kur namuose, nes dėl tinkamo aukščio prireikus gali atstoti net rašomąjį stalą.
Stalas ant kelių
Namuose trūksta vietos rašomajam stalui, o gal norisi trumpam pakeisti aplinką? Įsigykite nešiojamojo kompiuterio padėklą BYLLAN ir galėsite patogiai dirbti ar ruošti namų darbus ant sofos, lovoje, virtuvėje ar netgi parke.
Du viename
Stalą, kuris tinka darbui ir pietums, galite pasigaminti patys. Tereikia išsirinkti patinkančios spalvos stalviršį LINNMON ir priderinti reguliuojamo aukščio kojas OLOV. Šalia pastatykite lentyną knygoms, rašymo priemonėms, stalo įrankiams ir indams. O sau ir svečiams parūpinkite sukamųjų kėdžių su pagalvėlėmis LOBERGET. Jos tokios patogios, kad pravers ir dirbant, ir kartu pietaujant.
Visa vaivorykštė ir dar daugiau
Kūrybinė veikla įkvepia ir padeda susikaupti, tad po aktyviai praleistos dienos mokykloje ar būreliuose leiskite vaikams atsipalaiduoti su kokybiškomis piešimo priemonėmis. Flomasteriai MÅLA yra saugūs ir nekenksmingi sveikatai, o rinkinyje – net 12 ryškių spalvų.
Spalvos – ne vien dėl grožio
Darbo kambariui rinkitės spalvas, kurios suteikia žvalumo ir skatina protinę veiklą. Šilta geltona ar oranžinė – puikus pasirinkimas. Ir tam net nebūtina perdažyti sienas! Ieškokite ryškesnių baldų ar interjero detalių, o jei norite suderinti grožį su funkcionalumu, įsigykite ryškią ir patogią sukamąją kėdę ÖRFJÄLL. Jos aukštis reguliuojamas, todėl tiks ir jūsų darbo, ir vaikų kambaryje.
Kai trūksta vietos
Patogų kampelį darbui, mokslams ir pomėgiams galite susikurti neišnaudotose namų erdvėse. Siauras rašomasis stalas MICKE lengvai tilps nišoje po laiptais ar net tuščioje spintoje, o po juo atsiras vietos ir laikyseną gerinančiai taburetei NILSERIK.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

MICKE

rašomasis stalas, 73x50 cm, balta

69 €

Yra daugiau variantų

MICKE

stalčių spintelė su ratukais, 35x75 cm, balta

79,99

Yra daugiau variantų

MÅLA

flomasteriai, įvairių spalvų

2,99 / 12 vnt.

FNISS

šiukšliadėžė, 10 l, balta

2 €

Yra daugiau variantų
X