Kai dviem augančioms asmenybėms tenka išsitekti viename vaikų kambaryje, pasidalinti ir susikurti tokią erdvę, kuri patiktų abiem, gali atrodyti sudėtinga. Bet tinkamai parinkus baldus ir interjero detales, viskas bus paprasčiau, nei galvojate.
Lova virš lovos, stalas po ja. Kas?
Tai naujasis lovos rėmas VITVAL. Mažame vaikų kambaryje jis – tikras išsigelbėjimas. Kai kartu gyvena du vaikai, jis tarnauja kaip dviaukštė lova, o jei norisi ar reikia sutaupyti dar daugiau vietos, galima rinktis aukštus lovos rėmus su rašomaisiais stalais ir kopėtėlėmis. Tada vienoje vietoje tilps ir miego, ir mokymosi erdvės. Po tokia lova stalviršį galima tvirtinti, kur patogiau – kairėje ar dešinėje pusėje, svarbu tik pasirūpinti tinkamu apšvietimu.
Du viename
Magnetinė rašomoji lenta ir kamštienos lenta MÖJLIGHET labai pravers prie rašomojo stalo. Ant vienos galima piešti ir rašyti, naudoti magnetus, kurie yra rinkinyje, o ant kitos – segti nuotraukas ir darbų sąrašus segtukais. Be to, po lentomis yra krepšelis kanceliariniams reikmenims, tad prireikus greitai pasižymėti genialias idėjas, viskas bus po ranka.
Asmeninė erdvė
Kai tenka dalintis kambarį su broliais ar seserimis, susikurti asmeninę erdvę padeda užuolaidos. Jomis galima atskirti kambario erdves ar suteikti jaukumo (ir privatumo!) savo dviaukštei lovai. Rinkitės iš plataus IKEA asortimento ar iš patinkančio audinio pasisiūkite patys, o kad būtų lengviau pakabinti, pasinaudokite VIDGA planavimo programa. Su ja lengvai sukursite tokį užuolaidų, karnizų ir bėgelių derinį, kokio reikia jūsų namams.

 
Aš miegosiu viršuje!
Du vaikai viename kambaryje nebūtinai reiškia daugiau trinties ir konfliktų. Jei kambario plotas nedidelis, jame pravers vietą taupanti dviaukštė lova TUFFING, kuria taip pat galima atskirti erdves. Pastačius lovą galu prie sienos, abiejose jos pusėse liks vietos spintai ar rašomajam stalui, abiejų vaikų pomėgiams ir daiktams. Beliks nuspręsti, kas miegos viršuje!
Dieną viena, naktį dvi
Dar vienas baldas, padedantis taupyti vietą vaikų kambaryje – ištraukiamoji lova SLÄKT. Ji užima vietos kaip viena, tačiau ištraukus papildomą čiužinį, miegoti galima dviese. Antrąją lovą galima ištraukti iki galo ir nustumti, kur patogiau, gal net prie kitos sienos. Ji pravers ir likus nakvoti draugams, o dviejuose stalčiuose bus patogu laikyti patalynę ir jos užvalkalus.
Spinta, kuri auga kartu
Mokyklinio amžiaus vaikams galima įrengti modulinę sistemą PLATSA. Ją lengva komplektuoti pagal kambario dydį ir poreikius, galima statyti iki pat lubų, priderinti norimo dizaino duris, rankenėles ir vidines dalis, o vaikams augant – papildyti naujais rėmais ir detalėmis. Taupant erdvę, iš spintos PLATSA modulių galima suformuoti nišą, kurioje tilps rašomasis stalas ar vaikiška lova.
PLATSA galimybės beribės
Stalčiai, vieliniai krepšiai, uždaros ar atviros lentynos, kabyklos, įvairaus dizaino durys ir rankenėlės leis susikurti tokį spintos PLATSA derinį, kokio tik panorėsite. Įgyvendinkite sumanymus kartu su vaikais. Pažadame, procesas bus smagus! O rezultatas – talpi, patogi ir būtent jums pritaikyta vieta bet kam: drabužiams, knygoms, žaislams.
Funkcionalu ir mobilu
Daiktadėžės SLÄKT labai pravers kambaryje, kuriame nėra vietos didelei spintai. Jos lengvai tilps po to paties pavadinimo lovos rėmu, o prireikus galės tarnauti kaip staliukai. Šios dėžės su ratukais, todėl lengva stumdyti iš vienos kambario pusės į kitą ar net po visus namus.
Visada po ranka
Veidrodis MÖJLIGHET skirtas ne tik grožėtis. Jis turi kabliukų, dubenėlių smulkiems daiktams ir net mobiliojo telefono laikiklį. Visus priedus galima tvirtinti vaikams patogiame aukštyje, dubenėliuose patogu laikyti raktus ir kitas smulkmenas, kurios dažnai pasimeta stalčiuose, o ant kabliukų – papuošalus, šaliką ar uniformos švarką.
Abipusė nauda
Po aukštu lovos rėmu VITVAL galima įrengti darbo vietą – tereikia pritvirtinti to paties pavadinimo rašomąjį stalą su metaline sienele, kuriai tinka visi perforuotųjų lentų SKÅDIS priedai. Papildę kabliukais ar lentynėlėmis, ne tik turėsite daugiau vietos rašymo priemonėms prie stalo, bet ir papildomą vietą darbužiams ar aksesuarams pakabinti kitoje sienelės pusėje.
Trūksta vietos ant stalo?
Kad jos atsirastų daugiau, kartais pakanka tiesiog susitvarkyti arba pasitelkti į pagalbą sumanius daiktų laikymo sprendimus. Stovas MÖJLIGHET – kaip tik toks. Ant jo tvarkingai pasidėsite ausines ir planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną. Stovas lengvas ir nedidelis, todėl jį paprasta nusinešti, kur reikia: prie lovos, į svetainę ar virtuvę.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
MICKE

rašomasis stalas

142x50x75 cm balta

75 €

Yra daugiau variantų

SLÄKT

lovos rėmas, ištr. lova, stalčiai

96x206 cm balta

159 €

VIDGA

trijų bėgelių karnizas

140 cm balta

11,99 / 1 m

SLÄKT

daiktadėžė su ratukais

62x35 cm balta

45 €

PLATSA

suoliukas-daiktadėžė

120x57x63 cm balta-balta

115 €

STICKAT

lovos kišenė

39x30 cm rausva

4,69

Yra daugiau variantų

MÖJLIGHET

dėžutė, 3 vnt.

raudona

2,99

VITVAL

rašomojo stalo viršus

95x45x73 cm balta

50 €

MÖJLIGHET

užrašų lenta su krepšeliu

71x49 cm balta-mėlyna

34,99

VITVAL

aukšt. lovos rėmas su raš. stalu

97x195 cm balta-šviesi pilka

225 €

MÖJLIGHET

veidrodis

34x81 cm balta

34,99

ÖRFJÄLL

vaikiška kėdė

53x53 cm balta-rausva

34,99

Yra daugiau variantų

MÖJLIGHET

rašiklių-nuotraukų laikiklis

mėlyna

2,99

VITVAL

dviaukštės lovos rėmas

97x162 cm šviesi pilka-balta

199 €

Yra daugiau variantų

TUFFING

dviaukštės lovos rėmas

96.5x130.5 cm tamsiai pilka

109 €

Yra daugiau variantų

MÖJLIGHET

ausinių ir planšetės stovas

raudona

Ankstesnė kaina 3,89

3,49

Yra daugiau variantų

MÖJLIGHET

ausinių ir planšetės stovas

juoda

Ankstesnė kaina 3,89

3,49

Yra daugiau variantų

ÖRFJÄLL

sukamoji kėdė

68x68 cm tamsiai pilka-balta

49,99

Yra daugiau variantų