Mūsų interjero dizaineriai atnaujino dar vieną ekspozicijos erdvę – čia jie įrengė svetainę su darbo kambariu ir balkonu, kurioje „gyvena“ 35-erių iliustruotojas ir fotografas su žmona. Įdomu pamatyti jų interjerą? Pasidairykite virtualiai arba užsukite į svečius! Šį kambarį galite apžiūrėti parduotuvės Vilniuje antrame aukšte.
 
Modernus interjeras
Kai vienoje erdvėje turi tilpti ir svečių kambarys, ir darbo bei poilsio vieta, geriausia rinktis neutralių spalvų, tarpusavyje derančius baldus. Todėl visas šių namų interjeras įrengtas moderniu stiliumi, o jame vyrauja ramios, dėmesio neblaškančios spalvos: balta, pilka ir smėlinė.
Darbui ir pertraukėlėms
Dirbant namuose svarbu turėti patogią darbo vietą, o dirbant svetainėje – dar ir užtikrinti, kad ji visada atrodytų tvarkinga. Kad kūrybai reikalingos medžiagos ir kiti daiktai nesikauptų ant rašomojo stalo, šalia jo atsirado dvi stalčių spintelės ALEX su ratukais. Baigus dirbti stalčiuose galima paslėpti net ir nešiojamąjį kompiuterį. Pertraukėlėmis taip pat pasirūpinta. Vežimėlis NISSAFORS – puiki vieta grafinui su vandeniu, arbatai ar užkandžiams šalia darbo stalo. Norisi pertraukos gryname ore? Visada prašom. Tereikia nustumti skanėstų pripildytą vežimėlį į balkoną.
Viskas po ranka ir prieš akis
Ne viską reikia slėpti stalčiuose. Dažnai naudojamus daiktus bus lengviau rasti, jei juos laikysite po ranka ir prieš akis. Tam ypač tinka perforuotosios lentos SKÅDIS ir atviros lentynos BERGSHULT/TRANHULT. Pakabinkite jas virš rašomojo stalo, o jeigu reikia vietos pasižymėti genialioms mintims ar norisi užsirašyti kitos dienos planus – šalia palikite erdvės ir užrašų lentoms SVENSÅS.
 
Svetingoji svetainės pusė
Sofa-lova FRIHETEN šioje svetainėje turi daug užduočių: čia namų gyventojai ilsisi ir priima svečius nakvoti, talpioje patalynės dėžėje laiko papildomas pagalvėles ir antklodes, o kai norisi pakeisti aplinką – net ir dirba. Štai kodėl ant sofos visada guli nešiojamojo kompiuterio padėklas BYLLAN.
 


„Kūrybingų žmonių namuose daiktus galima naudoti ir ne pagal paskirtį. Pavyzdžiui, užuot kabinus užuolaidas, vielinį karnizą DIGNITET paversti nuotraukų, eskizų ar piešinių galerija.“
IKEA interjero dizainerė Kotryna Meškauskaitė
Laikas poilsiui
Trumpai pailsėti tarp darbų labai naudinga, ypač jei darbas susijęs su kūryba. Šių namų gyventojai jėgas atgauna balkone. Kai norisi tiesiog ištiesti kojas, jų laukia suolas su stogeliu SVANÖ ir pufai INNERSKÄR/OTTERÖN. Pasiilgus romantikos ir žalumos – daugybė vazoninių augalų ir LED lempučių girliandos SOLVINDEN. Kavos staliuką balkone atstoja augalų stovas KRYDDPEPPAR, o palaikyti tvarką padeda lentyna OMAR su dėžėmis.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

KLÄMTARE

dėžė su dangčiu, vidaus ir lauko

58x45x30 cm tamsiai pilka

12,99

FLÅDIS

krepšys

32x Ø25 cm jūrų žolės

11,99

SANDARED

pufas

41x Ø56 cm pilka

59,99

TJENA

žurnalų dėklas

10x25x30 cm balta

3,99 / 2 vnt.

SKÅDIS

indelis

7.5x9x8 cm balta

3 €

Yra daugiau variantų

IKEA PS 2002

laistytuvas

1.2 l balta

0,99

Įprasta kaina 1,49

Yra daugiau variantų

TIDVATTEN

vaza

17 cm skaidrus stiklas

2,99

Yra daugiau variantų

SVALLERUP

lygus kilimas, vidaus/lauko

200x200 cm juoda/balta

79,99

FRIHETEN

trivietė sofa-lova

225x105x83 cm Hyllie smėlinė

399 €

Yra daugiau variantų

BERGENES

mob. telefono / planšetės laikiklis

8x13 cm bambukas

2,99

NISSAFORS

vežimėlis

30x83 cm balta

29,99

Yra daugiau variantų

VIRRMO

grindinis skaitymo šviestuvas

27x145 cm nikeliuotas

39,99

DRÖNJÖNS

popieriaus atliekų krepšys

26x26x35 cm balta

4,99

VIRRMO

stalinis šviestuvas

20x54 cm nikeliuotas

22,99

ALEX

stalčių spintelė su ratukais

67x66 cm balta

109 €

Yra daugiau variantų

FRÖSÖN/DUVHOLMEN

kėdės pagalvėlė, lauko

50x50 cm smėlinė

17,99

Yra daugiau variantų

SKÅDIS

spaustukas

2x8 cm balta

3 € / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

GRANHULT/BERGSHULT

sieninė lentyna

80x30 cm balta/nikeliuotas

19,99

Yra daugiau variantų
X