Šeimos svetainė ar darbo kambarys ir vyro dirbtuvės... Iš tiesų rinktis nebūtina, nes viename kambaryje kuo puikiausiai gali tilpti abu. Netikite? Pažiūrėkite, kaip šias dvi erdves sujungė IKEA interjero dizainerė Justina Koskauskė.
Žmoną erzino netvarka
Iki pokyčių vilniečių Akvilės ir Ovidijaus svetainėje įrengta darbo zona neatrodė nei tvarkinga, nei funkcionali. Joje trūko šviesos, vietos įrangai, darbo įrankiams ir smulkiems daiktams. Be to, biuro baldai visiškai nederėjo prie svetainės stiliaus. „Noriu, kad vyro darbo vieta būtų kiek įmanoma uždaresnė ir nebeerzintų mano akių“, – prisipažino Akvilė.
Trūko vietos daiktams
Ovidijus namuose dirba kompiuteriu ir mėgsta meistrauti, todėl jo darbo erdvėje gausu labai skirtingų daiktų, kurie dėl netinkamai parinktų baldų buvo laikomi atvirai: lentynose, ant rašomojo stalo ir po juo. Sunkios staklės ir kiti darbo prietaisai bandė rasti savo vietą tarp visur išsiraizgiusių laidų ir dėklų su dokumentais.
Naujas biuras ir dirbtuvės viename
Kad darbo erdvė taptų uždaresnė, interjero dizainerė Justina visų pirma pakeitė baldų išdėstymą. Dabar visa siena skirta daiktų laikymui ir dirbtuvėms, o rašomasis stalas kartu tarnauja kaip pertvara, atskirianti jas nuo svetainės.
Stalas tyčia pasuktas taip, kad dirbdamas Ovidijus galėtų matyti, kas vyksta svetainėje, o jam už nugaros niekas netriukšmautų. Nuo aplinkos triukšmo saugo ir aukšta kėdės JÄRVFJÄLLET atkaltė.
„IKEA tyrimas „Gyvenimas namuose“ rodo, kad laikas, kurį skiriate sau, prisideda prie geros savijautos ir netgi gali pagerinti santykius šeimoje. Todėl, atnaujinant ir įrengiant namus, svarbu pagalvoti, kur ir kaip jo gausite. Patogiai įrengta darbo zona – vienas iš būdų susikurti privačią erdvę ir mėgautis ramybe net tada, kai kambaryje esate ne vieni.“
IKEA interjero dizainerė Justina Koskauskė
Dalį sienos tarp spintelių Justina paliko atvirą. Čia ji pakabino perforuotąsias lentas SKÅDIS su kabliukais, lentynėlėmis ir kitais priedais, kad dažnai naudojamus įrankius būtų lengva pasiekti ranka. Tokia pati perforuotoji lenta atsirado ir prie rašomojo stalo – kaip apsauginė sienelė, suteikianti privatumo ir padedanti susikaupti, mat  bendroje erdvėje nuolat kažkas vyksta: žmona žiūri televizorių, priima svečius ar žaidžia su vaiku.
Uždaros spintelės ir stalčiai – lengviausias būdas paslėpti netvarką namuose. Todėl šiame kambaryje interjero dizainerė pritaikė nestandartinį sprendimą: užuot naudojusi biuro baldus, suprojektavo derinį iš virtuvinių spintelių METOD. Tai leido išnaudoti patalpos aukštį iki pat lubų ir įvairių gylių stalčiuose išrūšiuoti Ovidijaus daiktus pagal dydį.
Atnaujintose Ovidijaus dirbtuvėse stalą atstoja laminuotas stalviršis EKBACKEN, kuris patikimai tarnaus ilgus metus. Jis itin lengvai valomas, atsparus įbrėžimams, skysčiams ir karščiui, be to, jam suteikiama 25 metų garantija.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas, 9 cm, čiobrelis

Ankstesnė kaina 3,99

2,99

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas, 9 cm, raudonėlis

Ankstesnė kaina 3,99

2,99

GLIS

dėžutė su dangčiu, 34x21 cm, permatoma

4,99

SKÅDIS

perforuotoji lenta, 76x56 cm, balta

17 €

Yra daugiau variantų

SKÅDIS

perforuotoji lenta, 56x56 cm, balta

14 €

Yra daugiau variantų

TJENA

žurnalų dėklas, balta

3,99 / 2 vnt.

VADHOLMA

atviras daiktų laikymo baldas, 20x37x80 cm, ruda/beicuota uosio mediena

80 €

Yra daugiau variantų

NYPON

vazonas, 9 cm, vidaus/lauko pilka

1,99

Yra daugiau variantų

VADHOLMA

atviras daiktų laikymo baldas, 20x37x40 cm, ruda/beicuota uosio mediena

60 €

Yra daugiau variantų

NÄVLINGE

priseg. taškinis LED šviestuvas, juoda

Ankstesnė kaina 14,99

12,99

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

Yra daugiau variantų

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas, 9 cm, vidaus/lauko Pogonateras

Ankstesnė kaina 3,99

2,99

Yra daugiau variantų

DRÖNJÖNS

popieriaus atliekų krepšys, balta

4,99

NÄVLINGE

priseg. taškinis LED šviestuvas, balta

Ankstesnė kaina 14,99

12,99

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

Yra daugiau variantų

TJENA

dėžė su dangčiu, 25x35x20 cm, balta

4,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.