Šią savaitę į svečius kviečia Simona, Laimonas ir mažasis Augustas. Šeima gyvena dideliame name su palėpe, kurioje kadaise norėjo įsirengti darbo ir poilsio erdvę, bet ilgainiui ji tapo tiesiog sandėliuku. Apie pirminę šio kambario paskirtį šeima prisiminė tik tada, kai prasidėjo karantinas ir atsirado poreikis dirbti iš namų. Pagaliau nutarę įsirengti seniai žadėtą darbo ir poilsio kambarį, pagalbos įgyvendinant šį sumanymą jie kreipėsi į IKEA interjero dizainerę Birutę. Įvertinkite pokyčius, o dar daugiau idėjų ir naudingų patarimų namams rasite IKEA e. kataloge.


 
Iki pokyčių
Simonos ir Laimono palėpė ilgą laiką tarnavo kaip sandėliukas. Čia šeima laikė dėžes su išaugtais Augusto rūbeliais, fotodrobes su prisiminimais iš kelionių, sporto reikmenis ir visus Laimono instrumentus. O dirbti teko, kur papuola. Priklausomai nuo to, kuris kambarys laisvas, su darbo kompiuteriu Laimonas kelis kartus per dieną kraustydavosi iš svetainės į miegamąjį ir atvirkščiai. Kartais rašomąjį stalą atstodavo net lyginimo lenta. O juk vietos reikėjo ne tik kompiuteriui, bet ir spausdintuvui, ir daugybei su darbu susijusių dokumentų.
Sudie, palėpe. Labas, darbo kambary!
Dabar, kai palėpėje atsirado stalas su žirgėmis FINNVARD, šeimos tėtis gali dirbti patogiau ir niekieno netrukdomas. Aukštam vyrui interjero dizainerė parinko stalą, kurio aukštį galima keisti. Be jo, Laimono darbo kambaryje yra ir kitų namų biurui pritaikytų baldų: sieninės lentynos BERGSHULT/PERSHULT daiktams, kuriuos dirbant norisi turėti šalia, ir kėdė LÅNGFJÄLL – ji be ratukų, kad aplink ropinėjančiam ir žaidžiančiam Augustui būtų saugiau.
Interjero dizainerė nepamiršo ir Simonos. Jai šalia vyro darbo stalo pastatė patogų fotelį POÄNG su kojų kėdute. Tai bus puiki vieta trumpai poilsio ar kavos pertraukėlei tarp darbų ir naujų idėjų paieškai, mat Simona domisi interjero dizainu ir dažnai pavarto šios srities žurnalus. Fotelį Birutė pastatė po stoglangiu, kad netrūktų šviesos, bet panorėjus jį galima perkelti bet kur, nes baldas labai lengvas.
Po darbo valandų
Kai baigiasi Laimono darbo diena, naujasis kambarys palėpėje puikiai tinka bendram šeimos poilsiui. Visa šeima mėgsta muziką: Laimonas nuo mokyklos laikų groja draugų grupėje, muša būgnus, laisvalaikiu brazdina gitarą ir dainuoja, Simona mėgsta šokti, o mažasis Augustas mielai stebi ir susidomėjęs klausosi tėvų koncertų. Ant modulinės sofos SÖDERHAMN su gulimuoju foteliu tai daryti bus daug patogiau. Kaip ir groti, nes būgnus iš kampo po šlaitinėmis lubomis Birutė perkėlė arčiau kambario centro. Po būgnais ji patiesė grindų apsaugą KOLON, o šalia sofos – ilgo plauko kilimą SKARRESÖ, kad Augustas galėtų minkštai žaisti. Čia taip pat atsirado du banano pluošto pufai ALSEDA, kurie kartu atstoja ir kavos stalelį. Beje, visi minkštieji baldai kambaryje šviesūs, tačiau tiek sofos, tiek fotelio užvalkalai nuimami, tad susitepus juos bus lengva išskalbti.
 

 


„Tikiu, kad svarbiausias interjero elementas yra žmonės. Būtent jų pomėgiai ir gyvenimo būdas diktuoja, kaip turi atrodyti namai. Visi šios erdvės sprendimai atsirado iš Laimono ir Simonos istorijos bei bendrų patirčių. Pora susipažino prie jūros, tad naujajame kambaryje vyrauja jūros motyvai, natūralios medžiagos ir žemės spalvos. O kurdama nuotraukų bei prisiminimų sieną, panaudojau ir senas, bangų nugludintas suoliuko lentas iš pajūrio, kur Laimonas Simonai pasipiršo.“

IKEA interjero dizainerė Birutė Beniušė
 
Daugiau vietos daiktams
Medinės spintelės IVAR – tarsi ilga komoda su ažūrinėmis durelėmis, už kurių šeima galės paslėpti dokumentus ar mažiau išvaizdžius daiktus, o atvirose spintelėse laikyti smulkmenas, kurias norisi matyti kasdien, ar Simonos žurnalų kolekciją. Sugrupavus smulkius daiktus ir sudėjus į dėžutes TJENA, kambarys visada atrodys tvarkingai, o įvairūs mažmožiai nepasimes. Beje, atnaujintoje palėpėje atsirado vietos ir Augusto žaislams – medinėje dėžėje HOL prie tėčio rašomojo stalo.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

KOLON

grindų apsauga, 120x100 cm

19,99

CYLINDER

vaza, 3 vnt., skaidrus stiklas

Ankstesnė kaina 12,99

9,99

Yra daugiau variantų

BUSBASSE

knygų laikiklis, balta

3,99

TJENA

dėžė su dangčiu, 25x35x20 cm, balta

3,99

Yra daugiau variantų

FLÅDIS

krepšys, 25 cm, jūrų žolės

Ankstesnė kaina 12,99

9,99

CYLINDER

vaza/dubuo, 3 vnt. rinkinys, skaidrus stiklas

Ankstesnė kaina 17,99

14,99

Yra daugiau variantų

ALSEDA

pufas, banano pluoštas

34,99

TJENA

dėžė su dangčiu, 25x35x10 cm, balta

3,49

Yra daugiau variantų

HOL

stalas-dėžė, 98x50 cm, akacija

69,99

FRIDFULL

vazonas, 12 cm, vandens hiacintai

2,99

SANELA

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, šviesi smėlinė

Ankstesnė kaina 7,99

5,99

Yra daugiau variantų

LOMVIKEN

rėmelis, 32x32 cm, juoda

7,99

Yra daugiau variantų

POÄNG

kojų kėdutė, baltai beicuotas ąžuolo lukštas/Knisa šviesi smėlinė

Ankstesnė kaina 59 €

45 €

Yra daugiau variantų

SVARTHÖ

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, pilka/smėlinė

14,99

Yra daugiau variantų

POÄNG

fotelis, baltai beicuotas ąžuolo lukštas/Knisa šviesi smėlinė

89 €

Yra daugiau variantų

KNIXHULT

grindinis šviestuvas, bambukas/rankų darbo

59,99

MISTERHULT

stalinis šviestuvas, 36 cm, bambukas/rankų darbo

34,99

PERSHULT

atrama, 30x30 cm, balta

5 €

Yra daugiau variantų

BERGSHULT

lentyna, 120x30 cm, tamsiai ruda

17,99

Yra daugiau variantų

SÖDERHAMN

kampinės dalies užvalkalas, Viarp smėlinės ir rudos sp.

Ankstesnė kaina 140 €

130 €
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.