Šią savaitę į svečius kviečia Simona, Laimonas ir mažasis Augustas. Šeima gyvena dideliame name su palėpe, kurioje kadaise norėjo įsirengti darbo ir poilsio erdvę, bet ilgainiui ji tapo tiesiog sandėliuku. Apie pirminę šio kambario paskirtį šeima prisiminė tik tada, kai prasidėjo karantinas ir atsirado poreikis dirbti iš namų. Pagaliau nutarę įsirengti seniai žadėtą darbo ir poilsio kambarį, pagalbos įgyvendinant šį sumanymą jie kreipėsi į IKEA interjero dizainerę Birutę. Įvertinkite pokyčius, o dar daugiau idėjų ir naudingų patarimų namams rasite IKEA e. kataloge.


 
Iki pokyčių
Simonos ir Laimono palėpė ilgą laiką tarnavo kaip sandėliukas. Čia šeima laikė dėžes su išaugtais Augusto rūbeliais, fotodrobes su prisiminimais iš kelionių, sporto reikmenis ir visus Laimono instrumentus. O dirbti teko, kur papuola. Priklausomai nuo to, kuris kambarys laisvas, su darbo kompiuteriu Laimonas kelis kartus per dieną kraustydavosi iš svetainės į miegamąjį ir atvirkščiai. Kartais rašomąjį stalą atstodavo net lyginimo lenta. O juk vietos reikėjo ne tik kompiuteriui, bet ir spausdintuvui, ir daugybei su darbu susijusių dokumentų.
Sudie, palėpe. Labas, darbo kambary!
Dabar, kai palėpėje atsirado stalas su žirgėmis FINNVARD, šeimos tėtis gali dirbti patogiau ir niekieno netrukdomas. Aukštam vyrui interjero dizainerė parinko stalą, kurio aukštį galima keisti. Be jo, Laimono darbo kambaryje yra ir kitų namų biurui pritaikytų baldų: sieninės lentynos BERGSHULT/PERSHULT daiktams, kuriuos dirbant norisi turėti šalia, ir kėdė LÅNGFJÄLL – ji be ratukų, kad aplink ropinėjančiam ir žaidžiančiam Augustui būtų saugiau.
Interjero dizainerė nepamiršo ir Simonos. Jai šalia vyro darbo stalo pastatė patogų fotelį POÄNG su kojų kėdute. Tai bus puiki vieta trumpai poilsio ar kavos pertraukėlei tarp darbų ir naujų idėjų paieškai, mat Simona domisi interjero dizainu ir dažnai pavarto šios srities žurnalus. Fotelį Birutė pastatė po stoglangiu, kad netrūktų šviesos, bet panorėjus jį galima perkelti bet kur, nes baldas labai lengvas.
Po darbo valandų
Kai baigiasi Laimono darbo diena, naujasis kambarys palėpėje puikiai tinka bendram šeimos poilsiui. Visa šeima mėgsta muziką: Laimonas nuo mokyklos laikų groja draugų grupėje, muša būgnus, laisvalaikiu brazdina gitarą ir dainuoja, Simona mėgsta šokti, o mažasis Augustas mielai stebi ir susidomėjęs klausosi tėvų koncertų. Ant modulinės sofos SÖDERHAMN su gulimuoju foteliu tai daryti bus daug patogiau. Kaip ir groti, nes būgnus iš kampo po šlaitinėmis lubomis Birutė perkėlė arčiau kambario centro. Po būgnais ji patiesė grindų apsaugą KOLON, o šalia sofos – ilgo plauko kilimą SKARRESÖ, kad Augustas galėtų minkštai žaisti. Čia taip pat atsirado du banano pluošto pufai ALSEDA, kurie kartu atstoja ir kavos stalelį. Beje, visi minkštieji baldai kambaryje šviesūs, tačiau tiek sofos, tiek fotelio užvalkalai nuimami, tad susitepus juos bus lengva išskalbti.
 

 


„Tikiu, kad svarbiausias interjero elementas yra žmonės. Būtent jų pomėgiai ir gyvenimo būdas diktuoja, kaip turi atrodyti namai. Visi šios erdvės sprendimai atsirado iš Laimono ir Simonos istorijos bei bendrų patirčių. Pora susipažino prie jūros, tad naujajame kambaryje vyrauja jūros motyvai, natūralios medžiagos ir žemės spalvos. O kurdama nuotraukų bei prisiminimų sieną, panaudojau ir senas, bangų nugludintas suoliuko lentas iš pajūrio, kur Laimonas Simonai pasipiršo.“

IKEA interjero dizainerė Birutė Beniušė
 
Daugiau vietos daiktams
Medinės spintelės IVAR – tarsi ilga komoda su ažūrinėmis durelėmis, už kurių šeima galės paslėpti dokumentus ar mažiau išvaizdžius daiktus, o atvirose spintelėse laikyti smulkmenas, kurias norisi matyti kasdien, ar Simonos žurnalų kolekciją. Sugrupavus smulkius daiktus ir sudėjus į dėžutes TJENA, kambarys visada atrodys tvarkingai, o įvairūs mažmožiai nepasimes. Beje, atnaujintoje palėpėje atsirado vietos ir Augusto žaislams – medinėje dėžėje HOL prie tėčio rašomojo stalo.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
KOLON

grindų apsauga

120x100 cm

19,99

CYLINDER

vaza, 3 vnt.

Rinkinys

14,99

Yra daugiau variantų

TJENA

dėžė su dangčiu

25x20 cm balta

3,99

Yra daugiau variantų

TJENA

dėžė su dangčiu

25x10 cm balta

3,49

Yra daugiau variantų

FRIDFULL

vazonas

13 cm

3,99

SANELA

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm šviesi smėlinė

5,99

Yra daugiau variantų

IVAR

rėmas

30x124 cm

10 €

Yra daugiau variantų

POÄNG

kojų kėdutė

68x54x39 cm šviesi smėlinė

39 €

Yra daugiau variantų

SVARTHÖ

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm pilka/smėlinė

12,99

POÄNG

fotelis

68x82x100 cm šviesi smėlinė

59 €

Yra daugiau variantų

KNIXHULT

grindinis šviestuvas

66 cm

49,99

TJALLA

sieninis laikrodis

4x Ø28 cm juoda

9,99

Yra daugiau variantų

MISTERHULT

stalinis šviestuvas

36x Ø22 cm

29,99

BERGSHULT

lentyna

120x30 cm tamsiai ruda

14,99

Yra daugiau variantų

BUSBASSE

knygų laikiklis

19x23 cm balta

2,99

LÅNGFJÄLL

konferencinė kėdė su porankiais

67x67 cm juoda-tamsiai pilka

129 €

Yra daugiau variantų

ODDRUN

užtiesalas

130x170 cm pilka

9,99

Yra daugiau variantų

FLÅDIS

krepšys

32x Ø25 cm

9,99

CYLINDER

vaza/dubuo, 3 vnt. rinkinys

Rinkinys

14,99

Yra daugiau variantų

ALSEDA

pufas

18 cm

29,99

HOL

stalas-dėžė

98x50x50 cm

59,99

LOMVIKEN

rėmelis

32x32 cm juoda

6,99

Yra daugiau variantų

FÖRENLIG

vaza

11 cm balta

1,99

IVAR

lentyna su durelėmis

259x30x124 cm

176 €

PERSHULT

atrama

30x30 cm balta

4 €

Yra daugiau variantų

JÄTTELIK

minkštasis žaislas

75 cm

12,99

Yra daugiau variantų

MISSVEDEN

veidrodis

Ø50 cm

24,99

SÖDERHAMN

kampinės dalies užvalkalas

smėlinės ir rudos sp.

140 €

Yra daugiau variantų

FÖRENLIG

vaza

21 cm šviesi pilka

4,99
X