Kad miegamasis taptų gaivus ir gyvas, reikia nedaug – tik šiek tiek žalumos. Tai gali būti gyvi ir dirbtiniai augalai, žalsva patalynė, stikliniai indai su gėlėmis ar kitos dekoracijos, ar dar geriau – viskas kartu.

Pasiilgusiems žalios ramybės

Nuo patalynės spalvų ir raštų priklauso viso kambario nuotaika. Norisi jaukios gamtos ramybės? Smulkiai dryžuoti žalsvi užvalkalai gražiai derės su jūsų miegamojo augalais.
 

Daugiau vietos dekoracijoms

Virš miegamojo lentynų pritvirtinę eilę kabliukų, turėsite daugiau vietos papuošimams: vienus galėsite statyti ant lentynų, kitus sukabinti, trečius – pasodinti. Ir kodėl gi į draugiją vazoniniams augalams neįrėminus keleto sudžiovintų žiedų?
 

Net jei esate visai žali...

Nereikia būti patyrusiu sodininku, kad galėtumėte džiaugtis žaluma namuose. Šie augalai gal ir dirbtiniai, bet jų teikiamas džiaugsmas – tikras. 
 

Geros savijautos šaltinis

Kambaryje pasistatę indą su vandeniu, tikrai nepamiršite kasdien jo išgerti pakankamai. Pratęskite žalią temą ir šis praktiškas sprendimas ne tik padės numalšinti troškulį, bet ir papuoš jūsų miegamąjį.
 

Viduje lyg lauke

Įsirenkite savo darbo vietą prie lango – taip net ir dirbdami galėsite mėgautis saule bei žaliais vaizdais. O keletas vazoninių augalų ant palangės leis pasijusti dar arčiau gamtos.
 

Jaukus miegas po baldakimu

Kuris gi vaikas nenorėtų miegoti lovoje su žaismingu, ryškiai žaliu baldakimu? Dar kelios minkštos pagalvėlės, mylimiausi žaislai ir naktinė lemputė. Tai viskas, ko reikia, kad miegas būtų ramesnis, o vaikų kambarys – jaukesnis.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

LISABO

stalas, 140x78 cm, uosio lukštas

179 €

Yra daugiau variantų

SJÄLSLIGT

papuošimai, 3 vnt., žalia

12,99

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas, 9 cm, vidaus/lauko/kabantis

5,99

IKEA PS 2002

laistytuvas, 1.2 l, balta

1,49

LÖVA

baldakimas, žalia

9,99

FÖRENLIG

vazonas, 12 cm, vidaus/lauko balta

1,99

Yra daugiau variantų

SANNAHED

rėmelis, 25x25 cm, balta

6,99

Yra daugiau variantų

HÖVOLM

kabykla su 6 pakabėlėmis, ąžuolas

12,99

SKURUP

prisegamas prožektorinis šviestuvas, juoda

12,99
X