Pasitikite pavasarį su naujomis spalvomis. Jaukus pastelinis koloritas ir daiktų neperkrautas minimalizmas – puikus būdas pradėti permainas ne tik namuose. Atnaujinkite vonios kambarį su baldais GODMORGON, miegamajame apgyvendinkite spintas PLATSA, o pavasario pasiilgusią sielą pripildykite laisvės ir ramybės.
Jūsų spinta – jūsų sprendimai
Jei norite atsisveikinti su netvarka miegamajame, jums tikrai padės daiktų laikymo sistema PLATSA. Išsirinkite rėmus (jų būna įvairių dydžių, skirtingo aukščio ir gylio) ir pritaikykite juos savo kambaryje: jungdami tarpusavyje lyg konstruktoriaus detales, lengvai sumodeliuosite aukštą, žemą, siaurą, plačią ar laiptuotą spintą (tokia labai pravers, jei reikia išnaudoti erdvę po nuožulniomis lubomis). Eksperimentuokite – PLATSA galimybės beribės!
Saldžiam ir kokybiškam miegui
Pažadinkite miegamąjį pavasariui! Tegu su šviežio oro gūsiu jame atsiranda ir nauja patalynė: vėsesnė antklodė SILVERTOPP, su kuria nebus per karšta atšilus orams, ir mažai priežiūros reikalaujanti pagalvė AXAG su elastingu, lengvu ir puriu pluoštinių kamuoliukų užpildu. Rinkitės minkštą pagalvę, jei mėgstate miegoti ant pilvo, arba kietą – jei miegate ant šono ar nugaros. O dairydamiesi tinkamų patalynės užvalkalų neužmirškite, kad miego kokybę veikia ne tik audinio sudėtis, bet ir spalva: žalsva ramina, melsva žadina kūrybiškumą, o rausva ir kiti šilti tonai pakelia nuotaiką bei suteikia energijos.
Atvirai ar slaptai? Renkatės jūs
Mūsų gyvenimo įpročiai nuolat kinta, o kartu su jais keičiasi ir namai. Todėl daiktų laikymo sistema PLATSA sukurta taip, kad galėtų migruoti iš vienos namų vietos į kitą: miegamąjį, svetainę, koridorių ar siaurą nišą. Ir žinote, kas smagiausia? Talpiose lentynose tvarkingai laikyti įvairius daiktus galite netgi be durų. Užsegamos dėžės ir vieliniai krepšiai paslėps netvarką, kad ir ką nuspręsite juose laikyti: drabužius, patalynę ar indų servizą.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

TRENSUM

veidrodis, nerūdijantis plienas

Ankstesnė kaina 6,99

3,99

TOFTBO

vonios kilimėlis, 50x80 cm, pilkai balta melanžas

7,99

VARIERA

dėžė, 24x17 cm, balta

3,99

Yra daugiau variantų

VÅGSJÖN

vonios rankšluostis, 70x140 cm, tamsiai pilka

6,99

Yra daugiau variantų

MARIUS

taburetė, 45 cm, balta

5 €

Yra daugiau variantų

DRAGAN

vonios kambario priedai, 4 vnt., bambukas

12,99

DRAGAN

muilinė, bambukas

Ankstesnė kaina 3,99

3,49

Yra daugiau variantų

SILVERTOPP

vėsi antklodė, 150x200 cm

5 €

TORKIS

lankstus skalbinių krepšys, 35 l, mėlyna

Ankstesnė kaina 6,99

6,49

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.