Gyvenimas nėra idealiai tvarkingas, ir mums tai patinka. Juk kelti netvarką – taip žmogiška. Visi mes kartais „pamirštame“ išplauti indus ar grąžinti daiktus ten, iš kur paėmę. IKEA būtent tam ir yra – kad padėtų viską sudėlioti į vietas ir gyventi truputį gražiau.

Kūrybinė netvarka ar bet kas, tik ne ji?

Kai namai ir darbo vieta yra toje pačioje (įprastai riboto ploto) erdvėje, gyvenimas gali tapti šiek tiek chaotiškos. Ypač jei kalbame apie daiktus, staiga imančius kauptis namuose, jums dirbant nuotoliu. Tiesa, kartais šūsnys dokumentų, lipniųjų lapelių ir įvairaus plauko rašiklių ant jūsų stalo gali veikti kaip įkvėpimo šaltinis, bet kur kas dažniau jie virsta vizualine netvarka, kuri blaško dėmesį ir trukdo susikaupti darbui.

Stalčiai ir spintelės puikiai tinka įvairioms smulkmenoms po darbo stalu ir virš jo laikyti. Tereikia uždaryti ir visi daiktai bus saugūs nuo dulkių, o kambaryje įsivyraus ramybė... iki vėl ištrauksite stalčių ar atidarysite dureles. Jei norite mėgautis tvarka ne tik iš išorės, bet ir stalčių bei spintelių viduje, naudokite dėžutes, įdėklus ir skirtukus – bus paprasčiau viską rasti, o paėmus grąžinti į vietą.

Parodykite daiktams, kas čia bosas

Dirbate prie naujos kūrybinės idėjos? O gal norite paruošti pribloškiantį pristatymą komandai? Tvarkingoje darbo vietoje susikaupti ir siekti gerų rezultatų tikrai bus lengviau. Viskas, ką turite padaryti – tiesiog atrasti vietą visiems jos neturintiems daiktams. Pavyzdžiui, ant sienos šalia stalo pakabinti lentynų ir spintelių, kurios padės susitvarkyti neužimdamos brangaus grindų ploto.

Visada po ranka, bet ne dėmesio centre

Įvairios lentynos ir spintelės, dėtuvės ir užrašų lentos – tik dalis daiktų laikymo sprendimų, kuriais prekiaujame. Visi jie sukurti tam, kad galėtumėte rinktis pagal savo poreikius ir darbo stilių.

Pavyzdžiui, sistema IVAR yra itin lengvai pritaikoma. Tiesiog išsirinkite vieną iš jau paruoštų derinių arba susikomplektuokite savo: galite kurti daiktų laikymo sistemą iš uždarų spintelių, lentynų, pridėti patinkančias dureles, stalčius ir skersinių ar nudažyti mėgstama spalva.

Prieš ir po. Ir po, ir po, ir po.

Tvarkos trūkumas iš tiesų visai nėra trūkumas. Tai galimybė ir proga atsinaujinti: sumaniau išnaudoti turimą erdvę, pripildyti namus jaukumo ir asmeninių detalių, dažniau jausti laimę būnant juose ir rečiau ieškoti pamestų kojinių... Netvarka įkvepia pokyčius, kurie – kaip ir tvarkymasis – niekada nesibaigia.
50 proc. žmonių pykstasi dėl netvarkos namuose – mūsų manymu, tai 100 proc. daugiau, nei reikėtų. Tiesa, yra daugybė būdų sujaukti namus, tačiau ne ką mažiau – ir būdų jiems sutvarkyti bei tvarkai palaikyti!

Supakuota, surūšiuota, sudėliota

Palaikyti tvarką namuose padeda įvairūs daiktų laikymo sprendimai. Kartais praverčia atviros lentynos, kuriose sudėtus daiktus paprasta rasti ir vėl padėti į vietą, o kartais – spintos ir spintelės, leidžiančios paslėpti visą netvarką už durų. Kad ir kuris variantas jums artimesnis, pas mus tikrai rasite, iš ko rinktis: be baldų, turime ir talpių permatomų dėžių su dangčiais jūsų patalynei ar drabužiams, ir mažesnių stalčių skirtukų įvairioms smulkmenoms.
 
 

Tvarkos paieškos miegamajame

Reikia sprendimo drabužiams laikyti? O gal papildomos vietos knygoms ir kitiems daiktams? Jūsų atsakymas – sistema PLATSA. Ją sudaro įvairių dydžių rėmai, kuriuos galite jungti vertikaliai ir į šonus, papildyti stalčiais, lentynomis ar durelėmis, kol liksite patenkinti rezultatu. Šie rėmai gali virsti spinta, atviru daiktų laikymo deriniu ar komoda – galimybės beribės net ir tuo atveju, jei jūsų kambario erdvė ribota.
 
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

JANINGE

kėdė, geltona

45 €

Yra daugiau variantų

KUGGIS

dėžė su dangčiu, 37x54x21 cm, balta

22,99

Yra daugiau variantų

TINGBY

staliukas su ratukais, 50x50 cm, balta

47,99

Yra daugiau variantų

ÖSTANÖ

kėdė, raudonai ruda Remmarn/raudonai ruda

19 €

Yra daugiau variantų

RISBYN

kabamojo šviestuvo gaubtas, 57 cm, svogūno formos/balta

19,99

BUNKEFLO

kabamasis šviestuvas, 36 cm, smėlinė/beržas

34,99

KALBÅDEN

durys su lankstais, 60x60 cm

19 €

Yra daugiau variantų

KLÄMMEMACKA

rašymo priemonių dėklas, 35x22 cm, natūralios sp. klijuotinė fanera

34,99

LINDBYN

veidrodis, 80 cm, juoda

Ankstesnė kaina 69,99

49,99

Yra daugiau variantų

STUK

dėžė su skyriais, 20x34x10 cm, balta

2,99

Yra daugiau variantų

SAMLA

dėžė su dangčiu, 57x39x28 cm/45 l, permatoma

11,99

Yra daugiau variantų

NYMÅNE

grindinis skaitymo šviestuvas, balta

49,99

Yra daugiau variantų
X