Sujungus tėvų ir vaikų miegamuosius į vieną, namuose liks daugiau erdvės kitai veiklai. O bendras miegamasis galės tapti puikia vieta ne tik poilsiui, bet ir buvimui kartu. Tereikia suderinti skirtingus šeimos narių poreikius, įpročius ir miego tvarkaraščius.

Smagu miegoti kartu

Mažuose namuose broliai ir sesės dažnai dalijasi dviaukštėmis lovomis, bet šių vaikų tėvai rado kitą sprendimą. Kai abi lovos stovi viena priešais kitą, nebereikia ginčytis, kuris iš jų miegos viršuje, o kuris apačioje.
 

Kambariai kambaryje

Sutalpinti keturias lovas viename kambaryje gali atrodyti nelengva, tačiau iš tiesų tai tik planavimo klausimas. Pastačius dvigulę lovą miegamojo centre ir galvūgalyje pakabinus užuolaidą, erdvė už jos bus lyg atskiras kambarys.
 

Vienas malonumas

Nėra nieko maloniau kaip kristi į ką tik paklotą lovą, tarp minkštų patalų. Prie šio malonumo labai prisideda ir užvalkalai: galite žaisti spalvomis ir raštais, derinti juos tarpusavyje arba kiekvienam šeimos nariui tyčia parinkti skirtingus. O gal tegul vaikai išsirenka patys?
 

Suteikite erdvei asmeniškumo

Užuolaidos šiame kambaryje ne tik atskiria erdves, bet ir suteikia joms išskirtinumo. Jei norite ką nors panašaus sukurti savo namuose, bet sunku išsirinkti iš to, kas yra parduotuvėje, vietoj užuolaidų galite pasikabinti patinkančio stiliaus ir spalvos audinį.
 

Šalia, kai reikia

Kai kambaryje tiek lovų, vietos naktiniams staliukams gali ir nepakakti. Nebent pasirinksite tokius, kurie telpa po lova. Šie su ratukais, tad lengva išsitraukti tada, kai prireikia, o paskui vėl nustumti gilyn.
 

Tilps net ir drabužiai

Tėvų lova stovi kambario viduryje, vadinasi, prie sienos tikrai liko vietos komodai. Stalčiuose patogu laikyti šeimos drabužius, o priderinus prie sienų spalvos – jos beveik nematyti.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

DVALA

pagalvės užvalkalas, 50x60 cm, rausva

5,99 / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

FREDVANG

lovadėžė-naktinis staliukas, 59x56 cm, balta

44,99

VIGDIS

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, natūralios sp.

6,99

MINNEN

keič. ilgio lovos rėmas su lent. p., 80x200 cm, rausva

129 €

MISTERHULT

kabamasis šviestuvas, 45 cm, bambukas/rankų darbo

69,99
X