Ko gero, iki šiol jau beveik visi kambariai namuose spėjo pabūti jūsų darbo kabinetu. Tačiau labai siūlome pasekti šios poros pavyzdžiu ir miegamąjį pasilikti tik sau. Juk po ilgos dienos darbe taip malonu sugrįžti į vietą, kurioje vienintelė užduotis – gerai išsimiegoti.

Sluoksnis po sluoksnio

Lengva antklodė, švelnūs patalynės užvalkalai ir visas kalnas minkštų pagalvėlių... Taip ir traukia prigulti.

Dabar laikas ilsėtis

Gerą miegą dažniausiai lemia patogus čiužinys ir tinkamai pasirinkta pagalvė. Tačiau ne ką mažiau prie poilsio kokybės gali prisidėti ir kambario apšvietimas ar paprasčiausia tvarka. Kad einant miegoti niekas neblaškytų, tereikia užtraukti temdančiąsias užuolaidas, o drabužius paslėpti už tvarkingų spintos durų.
 
„Bent vieną namų kambarį skirkite poilsiui be kompiuterio ir telefono. Man tai padeda išlaikyti pusiausvyrą, kad darbas namuose nevirstų gyvenimu darbe.“

Interjero dizaineris Hansas Blomquistas

Tvarka ir ramybė

Šios poros namuose gausu akį traukiančių daiktų, tačiau drabužiai ir patalynė laikomi uždarai. Prie naujos komodos priderinę dar keletą akcentų, savo miegamąjį jie pavertė jaukia asmenine erdve, kurioje gera leisti laiką, ilsėtis ir bendrauti, nesukant galvos dėl skubių terminų ar laiškų kiekio elektroniniame pašte.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

LURÖY

lovos lentjuosčių pagrindas, 80x200 cm

20 €

Yra daugiau variantų

RUMSMALVA

ergo. pagalvė, mieg. ant šono/nug., 50x60 cm

14,99

VIRRMO

stalinis šviestuvas, 54 cm, nikeliuotas

22,99

ROSENSKÄRM

ergo. pagalvė, mieg. ant šono/nug., 33x50 cm

16,99

KLUBBSPORRE

ergo. pagalvė, mieg. ant šono/nug., 44x56 cm

44,99
X