Norisi daugiau privatumo ir daugiau erdvės? O grynu oru mielai mėgautumėtės net ir tada, kai už lango lietus? Įsirenkite jaukią ir privačią erdvę savo balkone. Čia galėsite niekieno netrukdomi skaityti, pietauti, gėrėtis vaizdais ar atrasti naują pomėgį – sodininkystę. Su IKEA tai įmanoma ir netgi labai paprasta.
Lengvos permainos
Norint imtis permainų, reikia nedaug. Galite pradėti nuo sulankstomųjų kėdžių ÄPPLARÖ – jos užima mažai vietos ir puikiai atrodo. Kad būtų jaukiau, paminkštinkite jas pagalvėlėmis, o šalia pastatykite kavos staliuką. Jei tokio neturite, tiesiog atsipaladuokite – tiks ir medinė dėžė KNAGGLIG.
Ir į lentyną, ir į iškylą
Turbūt bus dienų, kai norėsis pasišildyti saulėje, išėjus iš namų. Na, ir puiku. Ypač jei kartu pasiimsite krepšį RISATORP, pilną vaisių, daržovių ar kitų mėgstamų užkandžių. O sugrįžus iš iškylos, namuose jis tarnaus kaip dar viena patogi vieta susidėti daiktams.
Staliukas ne staliukas
Kai erdvė ankštoka, kartais tenka imtis daugiafunkcių „pasidaryk pats“ sprendimų. Pavyzdžiui, pritvirtinti prie sienos kabliukus SKRÄLL ir laikyti ant jų dviratį. Arba džiovinti skalbinius. Arba dar pridėti medinę pjaustymo lentą FASCINERA ir susimeistrauti laikiną staliuką. Išradinga, tiesa?
Namų sodo ABC
Net jei sodininkystė nėra jūsų aistra, šviežių bazilikų ir paprikų savo patiekaluose, ko gero, neatsisakytumėte. O jų užsiauginti tikrai lengva: tereikia balkono, kelių vazonėlių ir didelio padėklo KLACK, kuris padės išvengti netvarkos.

 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
KNAGGLIG

dėžė

46x31x25 cm pušis

12,99

Yra daugiau variantų

KLACK

padėklas

58x38 cm kaučiukmedžio mediena

9,99

NYPON

vazonas

12 cm vidaus/lauko pilka

2,49

Yra daugiau variantų

KUDDARNA

kėdės pagalvėlė, lauko

36x32 cm smėlinė

5 €

Yra daugiau variantų

ÄPPLARÖ

lauko kėdė

42x56x86 cm sulankstoma (-s) rudas beicas

40 €

JONAXEL

vielinis krepšys

46x50x15 cm balta

6 €

Yra daugiau variantų
X