Čia vyksta įnirtingos šachmatų kovos, per vakarą gali būti sužiūrėtas visas serialo sezonas, vienas po kito ryjami romanai ir mėgaujamasi maistu. Sveiki atvykę į lanksčią ir nenuilstančią keturių asmenų šeimos svetainę, kurioje kasdien verda gyvenimas.

Puiki vietelė namų darbams

Namuose, kuriuose auga du vidurinės mokyklos moksleiviai, namų darbai yra kasdienybė. Ir nors abu jie turiu po nuosavą rašomąjį stalą, dažniausiai viskas baigiasi svetainėje, ant sofos ar pagalvėlėmis paminkštintos palangės. Laimė, grindiniai šviestuvai suteikia pakankamai šviesos, o įkrovikliai visada pasiruošę padėti, jei pačiame darbo įkarštyje išsikrautų kompiuteris.

Daugiau asmeniškumo

Nors ši svetainė įrengta daugiausia galvojant apie praktišką vietą daiktams, jaukumo joje taip pat nestinga. Įvairūs žalsvi akcentai ir tekstilė padeda sušvelninti interjerą, o plakatai ir nuotraukos suteikia dar daugiau asmeniškumo.
 
„Nebūtina atsisakyti daiktų, kad svetainė atrodytų tvarkinga. Tiesiog raskite vietą visiems jiems laikyti.“

Interjero dizainerė
Annette Ydholm

Duonos ir žaidimų!

Ką veikti prie stalo, renkatės jūs. Šiame valgomajame pagrindinis stalas dažniausiai skirtas stalo žaidimų turnyrams, o maistas randa vietos kitur – pavyzdžiui, ant serviravimo staliuko, kurį, baigus žaisti ir užkandžiauti, lengva nunešti atgal į virtuvę.
 

Ką žiūrėsime šiandien?

Ši šeima labiausiai mėgsta leisti laiką gryname ore, tačiau garbinga antroji vieta jų pomėgių sąraše tenka filmams ir serialams. Artėjant vakaro peržiūrai, svetainė transformuojasi: modulinės sofos laikinai užleidžia vietą projektoriui, o kilimai ir pagalvėlės pripildo erdvę jaukumo.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BILLY

knygų spinta, 40x28x237 cm, balta

65 €

Yra daugiau variantų

EKIPERA

stalo įrankių stovo padėklas, juoda

1 €

JÄTTEPOPPEL

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, žalia/pilka

4,99

DOCKSTA

stalas, 103 cm, balta/balta

199 €

BORGEBY

kavos staliukas, 70 cm, beržo lukštas

94,99

BJÖRKSTA

rėmelis, 78x118 cm, juoda

30 €

Yra daugiau variantų

KUSTFLY

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, smėlinė/juoda

9,99

LISABO

kėdė, uosis

59 €

Yra daugiau variantų
X