Karšta vasaros diena. Būtų galima tiesiog šokti į ežerą ir išsimaudyti, tačiau tai tinka ir patinka ne visiems. Ir jūs iš tų, kurie mieliau leidžia laiką namuose? Tuomet jums tikrai pravers keletas patarimų, kaip susidraugauti su vasaros karščiu.
Įsirenkite vėjuotą kampelį
Natūralus vėjas visada geriau už dirbtinį, pučiamą ventiliatoriaus ar oro kondicionieriaus. Tad prisiviliokite jį į namus: plačią palangę nuklokite pagalvėlėmis, praverkite langą ir įsitaisykite. Kad knyga, telefonas ar kiti daiktai būtų po ranka, prie stiklo pritvirtinkite dėžutę su siurbtukais TISKEN, įsipilkite mėgstamo gėrimo į butelį KORKEN ir... gero poilsio.
Skysčiai – svarbiausia
Kaip išgyventi karštomis dienomis? Drėkinkitės. Iš išorės ir iš vidaus. Ir ypač iš vidaus, nes taip skaniau. Pripildykite taurę STORHET ledo kubelių, išsispauskite šviežių citrinų sulčių, pagardinkite uogomis ir mėtos šakele. Prisėskite, atsipalaiduokite, kartokite.
Šaltis – taip pat svarbu
Kaip išgyventi karštomis dienomis? Taip, reikia drėkintis. Bet ne mažiau svarbu ir vėsintis. O mes žinome vieną labai smagų būdą, kaip tai padaryti. Jums reikės: pinto krepšio FLÅDIS, užspaudžiamų maišelių ISTAD (beje, juos galima naudoti daug kartų, o paskui – perdirbti) ir daug ledo. Pripildykite jo maišelius, sudėkite į krepšį ir panardinkite pėdas – tikra atgaiva ir jokios netvarkos!
Pasislėpkite šešėlyje
Dar viena išeitis – susirasti tamsiausią, mažiausiai saulės pasiekiamą namų kampelį ir jame įsikurti.  
O jei saulė vis dėlto jus surastų ir čia, pasislėpkite nuo jos už storų naktinių užuolaidų HILLEBORG.
Atsigaivinkite dulksna
Patiko idėja su ledo krepšiu? Štai dar viena! Plonytėmis juostelėmis supjaustykite agurką, sudėkite į purkštuką TOMAT ir užpilkite lediniu vandeniu. Kai pajusite, kad darosi karšta, nukreipkite į veidą ir spustelėkite – gaivi dulksna kaipmat atvėsins. Veikia? Taip ir galvojome.

 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
ISTAD

užspaudžiamas maišelis

geltona/balta

3,49 / 50 vnt.

Yra daugiau variantų

FLÅDIS

krepšys

9,99

KORKEN

butelis su kamščiu

1,99

IKEA 365+

taurė

1,29

STORHET

šampano taurė

1,99

TOMAT

purkštukas

balta

0,99

Yra daugiau variantų

HILLEBORG

temdančiosios užuolaidos, 2 vnt.

pilka

34,99

Yra daugiau variantų

TISKEN

kabliukas su siurbtuku

balta

2,49 / 2 vnt.

TISKEN

dėžutė su siurbtukais

balta

4,99

IVRIG

stiklinė

pilka

5,99 / 4 vnt.

Yra daugiau variantų

FÖRNYANDE

šiaudelis

balta

2,49 / 100 vnt.

Yra daugiau variantų