Dovanų paieškos kartais užtrunka, bet tik ne tada, kai žinote, kur jų ieškoti. Kad ir kiek žmonių yra jūsų dovanų sąraše, padėsime visus juos sušildyti dėmesiu. Užsukite į IKEA – čia rasite tūkstančius dovanų už prieinamą kainą, tad liks tik išsirinkti, su meile supakuoti ir padovanoti.
 
Dovana, pildanti norus
Galbūt neseniai kas nors iš artimųjų pasidalijo, apie ką svajoja? Prisiminkite ir išrinkite dovanas, kurios išpildys jų norus. Svajojantiems apie jaukius vakarus namuose labai pravers minkštas užtiesalas INGRUN. Mažuosius kūrėjus tikrai nudžiugins piešimo reikmenų dėklas ir flomasteriai MÅLA. O tiems, kurie ilgisi patogaus miego, įteikite medvilninių patalynės užvalkalų komplektą SVAMPMAL. Kad praktiška dovana būtų dar praktiškesnė, galite pridėti ir šiltų šlepečių porą, pavyzdžiui, TÅSJÖN.
Dovana iš visos širdies
Jei ieškote greitos, nebrangios, bet asmeniškos dovanos, sukurkite ją patys. Pintas krepšys INSVEP būtų puiki dovana ir be priedų, tačiau pripildžius jį naminių skanėstų, rankų darbo mezginių, mielų nuotraukų, piešinių ar kitų jūsų rankdarbių, išeis kur kas nuoširdžiau.
Dovana jūsų vaizduotei
Tikime, kad visus daiktus namuose galima pritaikyti išradingai, nebūtinai pagal pirminę paskirtį. Pavyzdžiui, kalėdinės girliandos, eglutės papuošimai, mediniai vaikų žaislai ir įvairios dėžutės gali virsti pasakišku Kalėdų miesteliu jūsų svetainėje. Arba kuo nors kitu – apžiūrėkite visas kalėdines prekes ir leiskite vaizduotei skleistis!
 
Dovana, kurios nereikia supakuoti
Per Kalėdas norėtumėte padovanoti ką nors gražaus artimųjų namams? Jei sunku sugalvoti, kas tai galėtų būti, tiesiog papildykite IKEA dovanų kortelę norima suma ir padovanokite jiems laisvę išsirinkti patiems. Ne tik dovaną, bet ir pakuotę.
 
Pakuotė, kurią gera dovanoti
Kad dovanos taptų iš tiesų ypatingos, supakuokite jas originaliai. Galite naudoti senus laikraščius, kepimo popierių arba derinti naujai įsigytą dovanų popierių su senu, likusiu išpakavus praėjusių metų dovanas. Jeigu reikia, pasikvieskite į pagalbą vaikus – tegul išmargina vienspalvį popierių piešiniais! Galiausiai užriškite gražų kaspiną ir nusišypsokite: tokia dovana patiks ne tik artimiesiems, bet ir visai planetai.

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

LILLABO

20 dalių žaislinis geležinkelis, įvairių spalvų

12,99

MÅLA

flomasteriai, įvairių spalvų

Ankstesnė kaina 2,99

1,99 / 12 vnt.

MÅLA

popierius, įvairių spalvų/įvairūs dydžiai

Ankstesnė kaina 6,99

5,99

TÅSJÖN

šlepetės, S/M, balta

3,99

Yra daugiau variantų

MÅLA

10 d. kartoninis šablonas „miestas“

3,99

MÅLA

piešimo reikmenų dėklas, 35x27 cm, raudona

9,99

KORKEN

butelis su kamščiu, 1 l, skaidrus stiklas

2,49
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.