Darbas ir namai viename

Smagu, kai visą dieną gali nelįsti iš pižamos, o atstumas iki biuro – vos keletas žingsnių. Todėl dar visai neseniai darbas iš namų atrodė lyg svajonė. Tačiau po beveik metų, praleistų įsmeigus akis į ekraną prie valgomojo stalo, daugelis supratome, kad mūsų namai tam dar nepasiruošę. Taip nutiko ir šiame lofto stiliaus bute gyvenančiai porai, kuri greitai rado sprendimą. Atskyrus erdves, namuose atsirado vietos ir patogiam darbui per atstumą, ir maloniam poilsiui po jo.

Ryto ritualai

Prieš pasinerdami į darbus, šių namų gyventojai rytus pradeda drauge, gurkšnodami kavą ir kalbėdamiesi. Dažniausiai – jaukioje svetainėje, kur draugiją jiems palaiko per daugelį metų sukaupta nuotraukų ir mielų smulkmenų kolekcija.

Nuotaiką kuria spalva

Prie namų jaukumo labai prisideda ir interjere vyraujančios spalvos. Šiuose gražiai dera žemiški terakotos tonai, jūros mėlis ir žaismingi rožiniai akcentai.
„Daugeliui iš mūsų darbas namuose tapo nauja realybe. Todėl labai svarbu išmokti palaikyti darbo ir poilsio pusiausvyrą.“

Interjero dizaineris Hansas Blomquistas
 
Kol kas šis namų biuras skirtas dviem, tačiau pora jau dabar laukia, kada galės dalintis juo su kitais nuotoliniu būdu dirbančiais draugais. Laikome kumščius ir tikime, kad tai nutiks jau labai greitai!

Centrinis namų biuras

Anksčiau čia vykdavo susitikimai su draugais ir vakarėliai, o dabar – darbas visu pajėgumu. Gerai apšviestas valgomojo stalas kartu atstoja rašomąjį, todėl šalia jo atsirado ir patogesnių kėdžių.
 

Darbo namuose ypatumai

Palaikyti darbo ir poilsio pusiausvyrą namuose ne visada lengva, ypač jei namų erdvė nedidelė. Todėl IKEA interjero dizaineris Hansas Blomquistas dalijasi patarimais, kaip įsirengti namus, kad dieną juose išliktumėte darbingi, o vakare galėtumėte atsipalaiduoti.
 

Eime kavos

Šių namų virtuvėje nuolat verda veiksmas: nuo pirmojo kavos puodelio ryte iki vis dažnėjančių pertraukėlių popiet.
 

Tylos...

Dirbant nuotoliniu būdu daug laiko tenka praleisti virtualiuose susirinkimuose. Tad ši rami biblioteka skirta bent šiek tiek pailsėti atsitraukus nuo ekrano. Čia pora leidžia laiką tyloje, skaitydami, ieškodami informacijos ar tiesiog ilsindami akis.
 

Tikra atgaiva!

Jei namai maži ir tenka dalintis vienu vonios kambariu, dar nereiškia, kad turite trintis alkūnėmis. Todėl pirmas dalykas, kurį pora įsigijo atsikraustę į šiuos namus – dvigubas vonios praustuvas. Derindami uždarus baltos spalvos baldus ir medines detales, jiedu įsirengė tvarkingą ir jaukų vonios kambarį dviem.
 

Po darbų

Miegamasis yra vienintelė namų vieta, kur pora laiką leidžia tik dviese – visus ekranus palikę už durų. Atskyrę darbo ir poilsio erdves, jie kur kas geriau pailsi ir išsimiega. Žinoma, prie to prisideda ir tinkamas apšvietimas bei nepaprastai patogi lova.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

LOHALS

lygaus audimo kilimas, 200x300 cm, natūralios sp.

119 €

Yra daugiau variantų

FABRIKÖR

spintelė su stiklinėmis durimis, 81x113 cm, tamsiai mėlyna

149 €

Yra daugiau variantų

IDANÄS

lovos rėmas su stalčiais, 160x200 cm, tamsiai ruda/Luröy

549 €

Yra daugiau variantų

SVARTNORA

kabamasis šviestuvas, 38 cm, juoda

69,99

VOXTORP

stalčiaus fasadas, 60x20 cm, tamsiai pilka

24 €

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.