Svetainė, sujungta su valgomuoju, nėra naujas reiškinys. Tačiau šiuose namuose ji kiek kitokia. Jauni tėvai savo nedidelę svetainę įrengė taip, kad užtektų erdvės ne tik poilsiui, bet ir laisvalaikio pomėgiams, o galvodami apie dizainą rinkosi paprastus, visada madingus, iš natūralių medžiagų pagamintus baldus.

Praktiškas grožis

Kai kambarys mažas, daiktai jame turi būti praktiški ir funkcionalūs. O kaip dėl grožio? Šioje svetainėje puikiai dera abu – kiekvienas baldas turi aiškią paskirtį, bet rinkdamiesi juos savininkai nepamiršo pagalvoti ir apie dizainą.
 

Vienintelė taisyklė yra jokių taisyklių

Namai – vieta, kurioje jaučiatės geriausiai, tad įsirenkite juos pagal save. Pavyzdžiui, ši pora visai nežiūri televizoriaus, todėl svetainėje jo nėra. Tai suteikė daugiau laisvės planuojant kambario erdvę, nes vietoj įprastos sofos, atsuktos į sieną su televizoriumi, du gulimuosius fotelius poilsiui pora galėjo pasistatyti, kur panorėję. O kai į svečius užsuka draugų, šalia galima pristumti keletą papildomų kėdžių.
 
„Gyventi sąmoningai reiškia atsisakyti daiktų pertekliaus ir pasilikti tik pačius svarbiausius. Tuos, kuriuos naudojate ir norite matyti dažnai, laikykite atvirai.“
Interjero dizaineris Hansas Blomquistas

Derink ir valdyk

Prie bambukinio valgomojo stalo vyksta daugybė dalykų: čia šeima valgo, priima svečius, dirba ir kuria. Kaip suvaldyti tokią mažą erdvę ir suderinti tiek skirtingų veiklų prie vieno stalo? Svarbu, kad viskas būtų po ranka, tad padeda šalia esančios spintelės ir kiti daiktų laikymo sprendimai: kūrybos reikmenys atrado savo vietą ant skersinių su kabliukais, indai – medinėse spintelėse su durimis, o darbo dokumentai – stalčiuose po jomis.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

STOCKHOLM

lygaus audimo kilimas, 170x240 cm, rankų darbo/dryžuota (-s) juodos ir balkšvos sp.

179 €

Yra daugiau variantų

MELHOLT

lygaus audimo kilimas, 133x195 cm, rankų darbo natūralios sp./tamsi mėlyna

59,99

VIGDIS

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, tamsios aukso ir rudos spalvos

6,99

NYMÅNE

šviestuvas su belaid. įkr., balta

69,99

Yra daugiau variantų

VOXLÖV

kėdė, šviesusis bambukas

99 €

NEREBY

krepšys, natūralios sp.

7 €

KYRRE

taburetė, beržas

19 €

FRÖSET

krėslas, baltai beicuotas ąžuolo lukštas

89,99

IVAR

lentyna su durelėmis, 89x30x124 cm, pušis

119 €
X