Tradicinis ar modernus? Jei sunku apsispręsti dėl stiliaus, pažiūrėkite į šį valgomąjį. Jame puikiai dera abu! Sujungti „dabar“ ir „kadaise“ labai paprasta – nuo moderniai tradicinio interjero jus skiria vos septyni žingsniai.

Spalvos, kurios nesensta

Spalvų mados ateina ir praeina, tačiau balta išlieka amžinai. Ją lengva derinti su įvairiais daiktais, o seni baldai jos fone suspindi naujai. Be to, jei laikui bėgant sugalvosite pakeisti namų stilių, balta derės tiek tradiciniame, tiek moderniame interjere.

Judame toliau: vieta daiktams

Indauja su stiklinėmis durimis – tiesiog būtinas baldas kaimiškame interjere. Ji ne tik puošia erdvę, bet ir leidžia visus reikiamus indus bei įrankius turėti šalia stalo. Ši kiek platesnė, todėl užima beveik visą už jos esančią sieną. O likusią tuštumą virš jos galima užpildyti paveikslais ar kitomis dekoracijomis.
 

Tarsi paveldėti

Vienas iš būdų sukurti jaukų kaimišką stilių – derinti daiktus, kurie iš pažiūros nedera. Pavyzdžiui, šioje tradicinio dizaino indaujoje erdve dalijasi net keli servizai: už stiklinių durelių skirtingų stilių lėkštės, dubenys ir taurės atrodo lyg ilgus metus kaupta ar paveldėta kolekcija.
 

Vietoj įprastų rėmelių

Lėkštės ir serviravimo indai gali puošti ne tik stalą, bet ir valgomojo sienas. Netikite? Paklauskite savo prosenelės. Šiuose namuose kadaise madinga sienų puošmena gražiai dera su šiuolaikinėmis dekoracijomis: šviestuvais, žvakidėmis, vazomis ir knygomis.
 

Valgomasis iš praeities

Kitas žingsnis – išsirinkti valgomojo stalą. Galbūt apvalų, su raityta koja ir primenantį senus laikus? Šis nedidelis, tad telpa ankštame valgomajame, o prireikus susodinti daugiau svečių, jį lengva padidinti.
 

Šis tas šiuolaikiško

Jei jau pradėjote galvoti, kad viskas čia pernelyg tradiciška, neskubėkite. Išskirtinumo suteiks modernaus dizaino kabamasis šviestuvas – pakankamai ryškios formos, kad atkreiptų dėmesį, tačiau baltas, kad derėtų prie likusių daiktų.
 

Laikas sėsti prie stalo

Paskutinis valgomojo akcentas – kėdės. Jos taip pat gali būti skirtingos: vienos tradicinės, kitos modernios, pintos iš natūralaus rotango, medinės ar tiesiog baltos, o gal net pasiskolintos iš virtuvės. Štai ir viskas, vieta pokalbiams ir vakarienei paruošta!
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

INGOLF

kėdė, balta

59 €

Yra daugiau variantų

INGATORP

ištraukiamasis stalas, 110/155 cm, balta

329 €

Yra daugiau variantų

BEGÄRLIG

vaza, 29 cm, skaidrus stiklas

19,99

Yra daugiau variantų

IDANÄS

spintelė su stiklinėmis durimis, 121x50x135 cm, balta

Ankstesnė kaina 379 €

349 €

UPPLAGA

lėkštė, 28 cm, balta

5,49

Yra daugiau variantų

MOJNA

kabamojo šviestuvo gaubtas, 47 cm, tekstilė/balta

22,99

NILSOVE

kėdė su porankiais, rotangas/balta

89 €
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.