Valgomojo stalas – vienas svarbiausių baldų namuose. Juk būtent čia susitinkame su šeima ir visais, kuriuos mylime. Kad laikas prie stalo būtų dar malonesnis, žiemos šventėms papuoškite jį ypatingai.


 
Gražu tai, kas paprasta
Norint gražiai padengti stalą, tikrai nebūtina nukrauti visą jo paviršių papuošimais. Užtenka vos kelių apgalvotų detalių, kad kasdien naudojamas valgomojo stalas suspindėtų naujai. Indų ir stalo tekstilės spalvas galite derinti prie jau papuoštos eglutės arba rinktis neutralias: juodą, baltą, pilką.
Daugiau dėmesio detalėms
Kurti šventinę nuotaiką padeda net labai mažos detalės: idealiai išblizginti stikliniai indai, gražiai sulankstyta servetėlė ar iš natūralių medžiagų nupintas stalo kilimėlis. Jei norisi daugiau puošnumo, stalo įrankius taip pat galite pateikti ypatingai. Apjuoskite kaspinu ar juostele ir pririškite žalią šakelę su žaisliuku – tegul atrodo lyg maža Kalėdų eglutė.
Būkite išradingi
Dengdami stalą, šalia indų bei stalo įrankių palikite vietos ir staigmenoms. Svečiai tikrai apsidžiaugs lėkštėje radę ką nors netikėto. Kas tai gali būti? Pasitelkite vaizduotę – po stikliniu gaubtu MORGONTIDIG gražiai atrodys saldžios vakaro vaišės, mažos dovanėlės ar šventinės dekoracijos.


 
Raudona + balta = Kalėdos
Jei namuose norite sukurti lengvai atpažįstamą kalėdinį stilių, pasitelkite klasikinius spalvų derinius. Raudona stalo tekstilė ir sniego baltumo indai visada atrodys puikiai, ypač jei tokių pačių spalvų žaisliukais ar dekoracijomis papuošite ir likusį kambarį. Na, o kėdės prie stalo gali būti ir skirtingos – taip savo šventiniam valgomajam suteiksite daugiau žaismės.
Visos šeimos šventė
Kad ypatingu šventiniu meniu galėtų pasidžiaugti ir patys mažiausi šeimos nariai, vietą prie bendro stalo padenkite ir jiems. Tik vietoj prabangių porceliano lėkščių naudokite indus HEROISK iš bioplastiko. Jie bus kur kas patogesni vaikams, kurie dar tik mokosi savarankiškai valgyti, o kilimėliai VINTER 2020 apsaugos stalviršį nuo visų „mamyte, aš netyčia“.
Balta, spalvota, raštuota
Kai stalo tekstilė ryški, indai gali būti ir tiesiog balti. Dryžuotos staltiesės VINTER 2020 fone net kasdienės lėkštės atsiskleis ir atrodys lyg naudojamos pirmą kartą. Norite dar didesnio įspūdžio? „Sluoksniuokite“ turimas baltas lėkštes su tamsiomis ir raštuotomis arba atskirkite jas ryškių spalvų servetėlėmis.
Eglutė ant stalo
Jei nusprendėte šiais metais neturėti tradicinės eglutės, „paguldykite“ ją vaišių stalo centre: patieskite stalo takelį, ant jo sukurkite kompoziciją iš tikrų ar dirbtinių eglės šakų (tam puikiai tiks dirbtinių augalų girliandos SMYCKA) ir papuoškite lemputėmis, kurias įprastai naudotumėte ant eglutės.


 
Žiemos elegancija
Net jei per Kalėdas nepasnigtų, baltą žiemos pasaką galite susikurti patys. Viskas, ko reikia – balti indai baltame fone ir keletas auksu spindinčių papuošimų. Baigę dengti stalą, įžiebkite žvaigždes languose, o kėdžių atkaltes paminkštinkite purias sniego pusnis primenančiais avikailiais. Toks įvaizdis labai tiks ir Naujųjų išvakarėse!


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

NORRARYD

kėdė, juoda

89 €

Yra daugiau variantų

ODGER

kėdė, balta/smėlinė

Ankstesnė kaina 79 €

69 €

Yra daugiau variantų

POKAL

vyno taurė, 20 cl, skaidrus stiklas

1,79

LÄTTAD

stalo kilimėlis, 37 cm, jūrų žolės/juoda

3,99

AGAM

vaikiška kėdė, juoda

44,99

Yra daugiau variantų

FULLTALIG

žvakidė, 3 vnt., juoda

9,99

DYRGRIP

šampano taurė, 25 cl, skaidrus stiklas

Ankstesnė kaina 4,99

3,99

TILLSTÄLLNING

servetėlių laikiklis, žalvario sp.

7,99

STORSINT

raudonojo vyno taurė, 68 cl, skaidrus stiklas

12,99 / 6 vnt.

Yra daugiau variantų

SÄLLSKAPLIG

šampano taurė, 21 cl, skaidrus stiklas/raštas

12,99 / 4 vnt.

UPPLAGA

lėkštė, 28 cm, balta

5,49

Yra daugiau variantų

STORSINT

šampano taurė, 22 cl, skaidrus stiklas

14,99 / 6 vnt.

EKEDALEN

ištraukiamasis stalas, 120/180x80 cm, balta

Ankstesnė kaina 229 €

199 €

Yra daugiau variantų

BEGÅVNING

stiklinis gaubtas su pagrindu, 19 cm

7,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.