Valgomojo stalas – vienas svarbiausių baldų namuose. Juk būtent čia susitinkame su šeima ir visais, kuriuos mylime. Kad laikas prie stalo būtų dar malonesnis, žiemos šventėms papuoškite jį ypatingai.


 
Gražu tai, kas paprasta
Norint gražiai padengti stalą, tikrai nebūtina nukrauti visą jo paviršių papuošimais. Užtenka vos kelių apgalvotų detalių, kad kasdien naudojamas valgomojo stalas suspindėtų naujai. Indų ir stalo tekstilės spalvas galite derinti prie jau papuoštos eglutės arba rinktis neutralias: juodą, baltą, pilką.
Daugiau dėmesio detalėms
Kurti šventinę nuotaiką padeda net labai mažos detalės: idealiai išblizginti stikliniai indai, gražiai sulankstyta servetėlė ar iš natūralių medžiagų nupintas stalo kilimėlis. Jei norisi daugiau puošnumo, stalo įrankius taip pat galite pateikti ypatingai. Apjuoskite kaspinu ar juostele ir pririškite žalią šakelę su žaisliuku – tegul atrodo lyg maža Kalėdų eglutė.
Būkite išradingi
Dengdami stalą, šalia indų bei stalo įrankių palikite vietos ir staigmenoms. Svečiai tikrai apsidžiaugs lėkštėje radę ką nors netikėto. Kas tai gali būti? Pasitelkite vaizduotę – po stikliniu gaubtu MORGONTIDIG gražiai atrodys saldžios vakaro vaišės, mažos dovanėlės ar šventinės dekoracijos.


 
Raudona + balta = Kalėdos
Jei namuose norite sukurti lengvai atpažįstamą kalėdinį stilių, pasitelkite klasikinius spalvų derinius. Raudona stalo tekstilė ir sniego baltumo indai visada atrodys puikiai, ypač jei tokių pačių spalvų žaisliukais ar dekoracijomis papuošite ir likusį kambarį. Na, o kėdės prie stalo gali būti ir skirtingos – taip savo šventiniam valgomajam suteiksite daugiau žaismės.
Visos šeimos šventė
Kad ypatingu šventiniu meniu galėtų pasidžiaugti ir patys mažiausi šeimos nariai, vietą prie bendro stalo padenkite ir jiems. Tik vietoj prabangių porceliano lėkščių naudokite indus HEROISK iš bioplastiko. Jie bus kur kas patogesni vaikams, kurie dar tik mokosi savarankiškai valgyti, o kilimėliai VINTER 2020 apsaugos stalviršį nuo visų „mamyte, aš netyčia“.
Balta, spalvota, raštuota
Kai stalo tekstilė ryški, indai gali būti ir tiesiog balti. Dryžuotos staltiesės VINTER 2020 fone net kasdienės lėkštės atsiskleis ir atrodys lyg naudojamos pirmą kartą. Norite dar didesnio įspūdžio? „Sluoksniuokite“ turimas baltas lėkštes su tamsiomis ir raštuotomis arba atskirkite jas ryškių spalvų servetėlėmis.
Eglutė ant stalo
Jei nusprendėte šiais metais neturėti tradicinės eglutės, „paguldykite“ ją vaišių stalo centre: patieskite stalo takelį, ant jo sukurkite kompoziciją iš tikrų ar dirbtinių eglės šakų (tam puikiai tiks dirbtinių augalų girliandos SMYCKA) ir papuoškite lemputėmis, kurias įprastai naudotumėte ant eglutės.


 
Žiemos elegancija
Net jei per Kalėdas nepasnigtų, baltą žiemos pasaką galite susikurti patys. Viskas, ko reikia – balti indai baltame fone ir keletas auksu spindinčių papuošimų. Baigę dengti stalą, įžiebkite žvaigždes languose, o kėdžių atkaltes paminkštinkite purias sniego pusnis primenančiais avikailiais. Toks įvaizdis labai tiks ir Naujųjų išvakarėse!


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
EKEDALEN

ištraukiamasis stalas

120/180x80 cm balta

179 €

Yra daugiau variantų

TERJE

sulankstomoji kėdė

44x51x77 cm

14,99

ODGER

kėdė

45x51x81 cm balta-smėlinė

59,99

Yra daugiau variantų

POKAL

vyno taurė

16 cm

1,29

BEGÅVNING

stiklinis gaubtas su pagrindu

19 cm

Ankstesnė kaina 7,99

6,99

Yra daugiau variantų

AGAM

vaikiška kėdė

41x43x79 cm juoda

39,99

Yra daugiau variantų

TILLSTÄLLNING

servetėlių laikiklis

5.5x14 cm žalvario sp.

5,99

SKYMNINGEN

kabamasis šviestuvas

40x Ø42 cm balta

49,99

STORSINT

raudonojo vyno taurė

23 cm

9,99 / 6 vnt.

Yra daugiau variantų

UPPLAGA

lėkštė

Ø28 cm balta

3,99

STRIMMIG

desertinė lėkštė

Ø21 cm pilka

1,99

Yra daugiau variantų

NORRARYD

kėdė

47x51x83 cm juoda

59,99

Yra daugiau variantų

LÄTTAD

stalo kilimėlis

Ø37 cm juoda

3,99

FULLTALIG

žvakidė, 3 vnt.

juoda

9,99

DYRGRIP

šampano taurė

23 cm

3,49

STORSINT

šampano taurė

23 cm

9,99 / 6 vnt.

FÖRENLIG

vaza

21 cm šviesi pilka

4,99

SÄLLSKAPLIG

šampano taurė

14 cm

9,99 / 4 vnt.
X