Prekes (-ę) galima grąžinti ar keisti per 90 dienų nuo jos (-ų) įsigijimo pateikus kasos kvito originalą, sąskaitą faktūrą arba banko išrašą. Jeigu esate IKEA Family narys ir atsiskaitydami už prekes (-ę) pateikėte savo IKEA Family kortelę, grąžinti ar keisti prekes (-ę) galite per 365 dienas.

Tai papildoma garantija prekėms, neturinti įtakos Lietuvos Respublikos teisės aktuose apibrėžtoms Jūsų teisėms ir jų įgyvendinimui.

Toliau išdėstytos 90 dienų prekių grąžinimo garantijos sąlygos taikomos pirkėjui tuo atveju, jeigu jau yra suėjęs teisės aktuose nustatytas ir pirkėjui taikomas 14 dienų prekių pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymo terminas.

90 dienų prekių grąžinimo garantija nėra taikoma toms prekėms, kurios nurodytos žemiau pateiktose sąlygose.

90 dienų prekių grąžinimo garantijos sąlygos:
 • Grąžinti ir keisti galima tik tas prekes, kurios įsigytos „IKEA Lietuva“ fizinėje ir elektroninėje parduotuvėje.
 • Tam, kad būtų grąžinta visa suma, prekės turi būti nenaudotos, originalioje pakuotėje, nesurinktos.
 • Jei prekė buvo rinkta arba surinkta, grąžinama iki 80 proc. pirkinio sumos, įvertinus ir atsižvelgus į prekės būklę Prekių keitimo ir grąžinimo skyriuje.
 • Pirkėjui pinigai grąžinami tokiu pačiu būdu, kokiu Pirkėjas įsigijo prekes (pvz., jei už prekes buvo apmokėta bankiniu pavedimu, pinigai Pirkėjui grąžinami bankiniu pavedimu į banko sąskaitą, iš kurios buvo gautas apmokėjimas), nebent Pirkėjas sutinka su kitokiu Pardavėjo pasiūlytu pinigų grąžinimo būdu. Jei prekė yra nauja, tačiau ne originalioje pakuotėje, grąžinama visa suma pakartotinio apsipirkimo kuponu.
 • Jei prekės pakuotė pažeista dėl to, kad nėra galimybės prekės apžiūrėti jos neišpakavus, grąžinama visa suma tokiu būdu, kokiu pirkėjas įsigijo prekę, nebent pirkėjas nurodo kitą pinigų grąžinimo būdą.
 • Augalai, baterijos, pagal užsakymą išpjauti stalviršiai, sieninės plokštės ir tekstilės gaminiai negrąžinami ir nekeičiami pirkėjui tiesiog persigalvojus.
 • Prekes iš Nukainotų prekių skyriaus, išskyrus Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punkte numatytas negrąžinamas prekes, galite grąžinti per 14 dienų. Nukainotai buitinei technikai taikoma įstatymu nustatyta 2 metų garantija.
 • Buitinė technika parduotuvėje nekeičiama ir negrąžinama pirkėjui tiesiog persigalvojus, nes ją prižiūri buitinės technikos garantinio aptarnavimo teikėjai. Šias prekes galite grąžinti per 14 dienų LR įstatymų numatyta tvarka.
 • Jei prekė galimai nesaugi ne dėl su pirkėju susijusių priežasčių (pvz., pirkėjas sugadino prekę ar jos dalį), ji grąžinama arba keičiama pirkėjo pasirinkimu. Tuo atveju, jeigu pirkėjas pasirenka grąžinti prekę, pirkėjui sumokama visa už prekę sumokėta suma.
 • LEDARE lemputės grąžinamos ir keičiamos. Jei supakuotos, pirkėjui grąžinami grynieji pinigai, jei be pakuotės – pakartotinio apsipirkimo kuponas.
 • IKEA dovanų kortelė į pinigus nekeičiama ir negali būti grąžinama. · Pirkėjai-vartotojai įsigiję prekes elektroninėje parduotuvėje adresu www.IKEA.lt jas grąžina laikantis „Prekių pirkimo-pardavimo IKEA internetinėje parduotuvėje taisyklių“ numatytos tvarkos ir sąlygų.
 • Prireikus atsarginių detalių, kreipkitės į Prekių keitimo ir grąžinimo skyrių arba el. paštu info@ikea.lt

Nekokybiškų ar brokuotų prekių atveju, pirkėjas turi teisę pasinaudoti „Prekių pirkimo-pardavimo IKEA internetinėje parduotuvėje taisyklėse“ ir teisės aktuose nustatytomis teisėmis.
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.